چه جمال بومن پیروزی طرفدار اسرائیل الیوت انگل معنی فلسطینی حقوق ؟

YONKERS, NY - JUNE 23: New York Democratic House candidate Jamaal Bowman greets supporters on June 23, 2020 in Yonkers, New York. Jamaal Bowman is running to unseat Representative Eliot Engel (D-NY) for the 16th congressional district. (Photo by Stephanie Keith/Getty Images)

نیویورک دموکراتیک خانه نامزد جمال بومن استقبال هواداران در 23 ژوئن سال 2020 در یانکرز, n. y.

عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

جمال بومن اعلام پیروزی بر نماینده کنگره Eliot Engel این هفته مشخص نيست شکست برای اسرائیل و لابی که با انگل تا به حال دنج رابطه برای چند دهه. اما آنچه روشن است از دست دادن برای لابی اسرائیل نیست آشکار پیروزی برای فلسطین و جنبش حقوق. در عوض, نیویورک, نژاد, خطوط ارائه یک پنجره به محدودیت های جنبش نفوذ در سیاست های انتخاباتی و تا چه حد سیاست آمریکا هنوز به تغییر برای حرکت به قادر به تغییر بحث در فلسطین رو به جلو در واشنگتن است.

31 سال انگل است تجسم حزب دموکرات استقرار متهاجم سیاست در اسرائیل: قاطعانه مخالف هر گونه ایالات متحده به اسرائیل فشار بیش از نقض حقوق بشر اسمی در حمایت از مذاکرات با فلسطینی ها و بی اعتنا از پیشنهادات که اسرائیل شهرک سازی در فلسطین زمین یک هسته مانعی برای کسانی که در همان مذاکرات است.

نرم افزار های اسرائیل به نوبه خود کار کرده و از نزدیک با انگل به عنوان او را از طریق صفوف حزب دموکرات و صرف حدود 2 میلیون دلار برای صرفه جویی در برانکس کنگره در طول این چرخه انتخابات ramping تا حمایت خود را به عنوان بومن چالش تبدیل شد به طور فزاینده ای مناسب را انتخاب کنید. به عنوان رئیس کمیته امور خارجی انگل بود در یک موقعیت به شکل خانه دموکراتها از مواضع آمریکا و اسرائیل داد و او دیگر نمی خواهد در این موقعیت است که خود را در آن بازی تعویض برای حقوق فلسطینی شدند.

“نماینده الیوت انگل شده است در میان اکثر متهاجم از قانونگذاران وقتی که می آید به سیاست آمریکا نسبت به اسرائیل با بسیار کمی به تشخیص او را از او خواه و همکاران” گفت: فلسطینی مدافع حقوق بشر زاها حسن. “با حزب دموکرات که اولویت ارتقاء دموکراسی و حقوق بشر در خارج از کشور و یک پایه است که به طور فزاینده ای مترقی انگل نشسته به عنوان یک دروازه بان در کمیته روابط خارجی مجلس در زمان موقعیت خود را در خط با اسرائیل افراطی جناح راست دولت است.”

حسن و فلسطینی دیگر طرفداران حقوق امیدوار هستند که انگل خروج از کنگره آمریکا به معنی باز بحث بر اسرائیل در کاپیتول هیل و در پایان روز وقتی AIPAC شهرت به عنوان یک فعالیت سیاسی ساز و یا ender cowed سیاستمداران را به زیر خود را در جناح راست خط در اسرائیل است. آنچه واضح است این است که آیا Bowman, مترقی, مربی را تبدیل به یک متحد برای جنبش است.

فلسطین جنبش حقوق بدون شک کمک به حرکت دموکراتیک افکار عمومی و دور از بلامنازع برای حمایت از اسرائیل است. گروه هایی که حضور در کاپیتول هیل مانند مسلمانان آمریکایی برای فلسطین و Jewish Voice for Peace, توسعه روابط نزدیک با یک گروه کوچک از مترقی اعضای کنگره است.

اما در حال اجرا مبارزات انتخاباتی متفاوت از کاپیتول هیل لابی به خصوص در منطقه است که 11 درصد یهودی. بومن-انگل نژاد بحث در اسرائیل عمیقا محدود در بخشی به دلیل بومن و حامیان نمی خواهید به بیگانه یهودی بخش هایی از منطقه یک جامعه است که به پایان رسید تا بودن مهم است به احتمالی خود را آشکار پیروزی (رای غیابی هنوز در حال شمارش است اما انگل بعید است که برای غلبه بر بومن عظیم منجر شود).

این کمپین پس از آن بود نه یک فروم برای بازجویی اساس ایالات متحده آمریکا-اسرائیل رابطه و یا ایالات متحده در پیگیری بی ثمر اسرائیل و فلسطین مذاکرات که دیدم اسرائیل ساخت شهرک های تحت پوشش از درگیر شدن در مذاکرات صلح.

در حالی که گروه های لابی اسرائیل در تلاش برای رنگ و بومن به عنوان نوعی از وحشی چشم ضد اسرائیل افراطی خود و بلاغت در حد متوسط بود و در دولت یهودی بسیار نزدیک به لفاظی از J Street لیبرال یهودی طرفدار اسرائیل گروه نسبت به هر فلسطینی ، به عنوان مبارزات انتخاباتی خود رسیده بسته شدن روز نفوذ ریوردیل خاخام Avi وایس گذراند در نامه ای به بومن سوال خود را طرفدار اسرائیل bonafides و انتقاد از خود و موقعیت است که ایالات متحده کمک های نظامی باید استفاده نمی شود به صندوق اسرائیل و نقض حقوق بشر علیه فلسطینیان است. وایس همچنین با انتقاد بومن برای داشتن یک نامشخص موقعیت در جنبش تحریم اسرائیل.

بومن پاسخ در ریوردیل بار یک روزنامه جامعه بود گفتن. او با انتقاد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و در مقایسه با پلیس از مردم سیاه و سفید به اشغال نظامی فلسطینی است.

در عین حال او نیز sidestepped گذشته خود اظهارات در مطبوع و کمک به جای تاکید است که او “پشتیبانی[s] ادامه کمک های ایالات متحده برای کمک به اسرائیل” مقابله با “خشونت و تروریسم از حماس و دیگر افراط گرایان.”

که مهمترین آنها بومن گفت: “من شخصا مخالفت کازار تحریم [TR] جنبش” در حالی که اضافه کردن که او از آمریکایی ها حق قانون اساسی را تحریم کنند.

BDS فلسطینی به رهبری جنبش مدنی که خواستار تحریم سرمایه گذاری و تحریم اسرائیل بیش از نقض حقوق بشر است که شاید مرکزی خط تقسیم بین فلسطینی جنبش حقوق و بومن. برای فلسطینی ها و متحدان آنها در ایالات متحده در حمایت از تحریم اسرائیل توسط یک محک برای اینکه یک سیاستمدار است که گوش دادن به مردم بیشتر تحت تاثیر اسرائیل سیاست: فلسطینی ها خود را.

بومن است که همانا آگاه باشید که اسرائیل و گروه های حمایت تبدیل شده BDS به چیزی از یک scarlet letter با معادل پشتیبانی از تحریم به یهودی ستیزی. تنها دو نفر از اعضای کنگره که آشکارا حمایت BDS, مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib و Ilhan عمر شده اند بیرحمانه حمله به دلیل آن است.

با توجه به این که آن را تعجب آور است که بومن پشتیبانی نمی کند BDS. هنوز هم وجود دارد یک تفاوت بین فعال مخالفت فلسطینی به رهبری جنبش و استراتژیک سکوت. (یکی دیگر از چپ انگل چلنجر Andom Ghebreghiorgis آیا به صراحت حمایت BDS و خود را محدود نمی کند انتقاد به نتانیاهو; در عوض, او را دیدم نتانیاهو به عنوان آخرین در یک خط طولانی از رهبران اسرائیل که به دنبال منازعه زمین و توسعه ارضی. Ghebreghiorgis انتخاباتی را در همان راه بومن بود و او تایید بومن در اوایل ماه ژوئن کمک به تحکیم مترقی رای دادن.)

به حقوق فلسطینی طرفداران بومن مخالفت با BDS تأکید چقدر ممتاز اسرائیل نگرانی های باقی مانده در واشنگتن بحث و چقدر کار انجام می شود باقی مانده برای تغییر قاب از امنیتی اسرائیل به یکی از آزادی برای مردم زندگی می کنند که تحت سرکوب سیستم که رد فلسطینی حقوق بشر بر اساس قومیت.

این گروه در حال آماده سازی خود برای فشار بومن در این موضوع هنگامی که او می رسد کنگره است.

“بومن نمی آید از فلسطین جنبش حقوق و نه اسرائیل/فلسطین یک مسئله کلیدی برای او و یا در این مسابقه اما او با شروع از یک ارزش محور درک است که همه مردم باید درمان شود به همان اندازه” بث Miller, Jewish Voice for Peace دولت, مدیر امور به من گفت. “در مسائلی که در آن ما متفاوت — مانند حمایت از جنبش BDS به عنوان یک عدالت اجتماعی سازماندهی ابزار — ما آماده هستیم و به دنبال به جلو به آنچه که من مطمئن هستم که خواهد شد بسیاری از مکالمات با او به عنوان یک عضو کنگره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>