چه کار در یک فروشگاه به زندگی جنسی خود را

چرا شما باید مراقبت از

چرا که اگر تغییر ثابت است و تغییر برای بهتر نیست.

گرفتن یک انفجار باند

یوجین آقا: من دوست دارم از نظر جنسی پرماجرا شرکای جنسی. سه ماه در هر چند من نمی تواند مقابله با یک شریک که در آنچه بیشتر تماس بگیرید “یک بچه.” مجبور می شود در یک. انتخاب آن است. ظاهرا این بود که از ایشان. در حال حاضر من برای مقابله با این. من می دانم که من باید قادر به پست مدرن “خنده” در مورد آن. اما هیچ. این است پاسخ من عادی است ؟ فقط کمی اعتبار سنجی اینجا لطفا. — آماده برای هر یک از نزدیک

عزیز من دوربین: دارد پاسخ خود را “عادی” ؟ که معنی کلمه کمتر در اینجا از آن تقریبا همیشه واقعا به معنی. استفاده می شود در اینجا به نظر می رسد مانند آن استفاده می شود به معنی “استاندارد” و من حتی نمی تواند واقعا تضمین کند که پس از در حالی که وجود دارد مقدار زیادی شناخته شده در مورد بچه در سوال یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که وجود دارد یک دسته از مردم وجود دارد. پس برای آنها عادی است ؟ خوب واضح است که برای آنها عادی بود که سمت راست جایی که آنها بودند.

بنابراین من این را می گویند در تلاش برای کاهش جمعیت به کوچکتر خیلی بیشتر به راحتی قابل فهم بلوک: وجود دارد دو نوع از مردم در جهان — کسانی که حفاری در باند و کسانی که نمی. اگر شما در گروه اول من می خواهم به فرض که شما در مورد تنها بودن وجود دارد و این قابل حل است. طرح دیگری بود که در آن یکی.

اگر شما در گروه دوم و بله, شما احتمالا به تنهایی نیست اینجا هیچ مقدار از equivocating در اطراف شریک زندگی خود را, رابطه جنسی با 20 نفر در یک زمان را حس را به شما. در سه ماه نه در سه سال است. شما احتمالا هرگز رفتن به آن را دریافت کند. و شما می دانید چه ؟ که خوب است.

گام بعدی برای شما به وزن مثبت (هر نگه داشته است شما وجود دارد از طریق نوشتن پرس و جو خود را در برابر منفی (تصاویر که ظاهرا هنوز بیداری خود را ساعت) و تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید زندگی می کنند و برای چه مدت و بر این اساس برنامه ریزی. موفق باشید.

هنگامی که مشغول به کار در یک فروشگاه بود یک چیزی

یوجین آقا: من مشغول به کار در یک فروشگاه در زمانی که من در کالج بود. بچه ها معمولا کاملا freaked که من وجود دارد در وهله اول و یا کاملا در مورد آن خوشحال. اما این نوع لباس در روابط من و نه برای انتظار ، اما از آنجا که من دیده ام بسیاری بنابراین در حال حاضر من برای پیدا کردن بسیاری از مردان در رختخواب بود و واقعا وانیل و حداقل پورنو چیز در جهان این است که من در تلاش برای مربی آنها را به “وحشی.” نمی تواند تبلیغ برای این یا. شما به سرخی. شما یک سکسولوگو بنابراین به من بگویید که در آن می توانم به بچه ها که در حال بازی! — نام نکردن با درخواست

عزیز سریع تر Pussycat کشتن کشتن: آه که در آن فروتن بالند فراوانند. شما می دانید وجود دارد نیکو مقدار در دنیای پورنوگرافی که به نظر من باید حداقل الهام با صدا غذا خوردن در اطراف پس از این ادعا به عنوان یک انجمن مقدماتی است که شاید مانند گفت: از آنجا که شما غذا خوردن در مک دونالد بسیاری از شما می دانید چیزی در مورد مواد غذایی است.

Nah. شما می دانید در مورد برخی از نوع از تجربه و این خوب است. بنابراین من باید درک کنند که آنچه شما واقعا می خواهید بیشتر مطابقت کامل کسی است که به طور خاص تا به حال غرایز خود trued تا در برابر هر دره سن فرناندو انجمن تولید کنندگان پرتاب خود را (و شما) id.

فیلم به قدری فراگیر است که این افراد باید آسان برای پیدا کردن. بنابراین من در اینجا می گویند که من باید قبل گفت: خودتان پیدا کردن آنچه که آنها را “شیوه زندگی” و تقریبا هر کسی که در آن وجود دارد را بسیار خاص ممکن است که شما باید در صورت تمایل به انتخاب از. این باید کار کند. مگر در مواردی خاص خود را پیچ خوردگی شد و شکایت. پس من اینجا هستم برای این کهنوزاد! در تمام طول روز هر روز!

ماهیگیری برای بیشتر دور

یوجین آقا: وجود موقعیت های جنسی که حداکثر رساندن عدم وجود دور? من می دانم که اگر آلت تناسلی مرد بیش از حد طولانی است کوتاه سکته مغزی در هنگام رابطه جنسی کار می کند و یا من می تواند حرکت باسن من اما چه می شود اگر دور است که کمی کمتر از مورد نیاز است ؟ که با این نسخهها کار بهترین برای یک موقعیت من می تواند حرکت را بدون ساخت یک معامله بزرگ از آن ؟ — امی

عزیز خانم Aimee: هاهاها … دیدن آنچه شما انجام وجود دارد ؟ “معامله بزرگ” هاها … آره ببخشید. شده است یک روز طولانی و crypto-آلت تناسلی نمایش داده شد اجازه دهید فقط می گویند من کمی punchy.

اما دور? خوب شما نمی گویند یا نه درجه یک موضوع را به عنوان به خوبی و از همه زمینه گزارش ظهر می توان کار می کرد به چیزی که ممکن است با موفقیت برای جبران دور نبود. اما خوب از شما به دنبال یک موضعی در لبه و حتی بهتر است که گمان که رفتن با این betwixt و بین خود را مغبون شریک غم به می گویند ، اصطکاک (با عرض پوزش).

بله هر موقعیت است که اجازه می دهد تا شما پاهای خود را به هم نزدیکتر می آید نزدیک به چیزی است که کار می کند. که نگه داشتن زانو را به هم بدون توجه به موقعیت شما در. البته این به نظر می رسد کمتر عجیب و غریب در موقعیت های که در آن این استاندارد برای زانوها به هم — او پشت شما هر دو ایستاده — اما اگر شما در حال افقی شما را در معده خود را ممکن است به عنوان به خوبی. و “کار” منظورم این نیست که جلب توجه به آنچه در آن است که شما در حال انجام است.

آن را امتحان کنید ببینید که اگر آن کار می کند. نوشتن اگر آن را نمی کند. هدف ما لطفا!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>