آنچه که ما نیاز به درک در مورد حامل بدون علامت اگر ما در حال رفتن به ضرب و شتم Coronavirus


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در روزهای اولیه از شیوع کروناویروس در آمریکا در اطراف آخرین هفته از ماه فوریه من به شوخی به یکی از همکاران که شاید در حال حاضر در نهایت مردم خواهد آموخت که چگونه برای شستن دست های خود را به درستی. من سخن گفتن نشان داد که ساده فرض من در آن زمان آن بود که همه ما نیاز به انجام به نگه داشتن رمان coronavirus موجود بود و به دنبال چند دستورالعمل ساده: خانه بمانند زمانی که علامتی و حفظ بهداشت شخصی خوب. مشکل من این بود که هیچ کس زیر قوانین.

در چند هفته گذشته بیشتر و بیشتر به گزارش ظهور به چالش شسته و رفته من فرض است. هفت نفر از 14 NBA بازیکنان و مربیان و کارکنان که تست مثبت ندارد علائم زمانی که آنها تشخیص داده شد که وال استریت ژورنال گزارش داد. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور یک مطالعه موردی در یک مرکز پرستاری در شهرستان کینگ واشنگتن که در آن 23 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و آن را در بر داشت که 13 گزارش بدون علائم در ابتدا. شصت و خوانندگان رفت و به تمرین و به دنبال تمام قوانینبا توجه به لس آنجلس تایمز — هیچ کس را در آغوش کشید, دست تکان داد و یا به نظر می رسد بیمار — هنوز سه هفته بعد 45 تشخیص داده شد با COVID-19 یا علائم بیماری و دو فوت کرده اند.

با مقالات در مورد “سکوت پخش” و “خفا انتقال” پرواز در سراسر اینترنت دوستان شروع شد به متن من: بود آن را هنوز هم خوب است برای رفتن برای یک پیاده روی با یک دوست و حتی 6 فوت از هم جدا ؟ یا باید همه تعامل توان اجتناب کرد ؟ ما باید شروع به پوشیدن ماسک به فروشگاه مواد غذایی? در همان زمان همکاران من بودند مورد نقد و دستورالعمل های مختلف در محل های کار و سازمان ما پوشش: شهر نیویورک آتش نشانی گفت: کارگران در مارس 19, آنها برای رسیدن به محل کار تا زمانی که آنها تا به حال هیچ نشانه ای حتی اگر آنها تا به حال “تماس نزدیک با کسی که شناخته شده است مثبت COVID-19 بیمار” بر اساس یک سند به دست آمده توسط ProPublica. این بود که سیاست عاقلانه است ؟

من تصمیم به شیرجه رفتن به داده های موجود است. چیزی که من کشف کردم این است که نه تنها می تواند افراد آلوده و تجربه هیچ نشانه و یا بسیار خفیف, علائم چند روز اول اما این مصادف با زمانی که به اصطلاح بار ویروسی — مقدار ویروس در حال ساطع شده از یک فرد آلوده سلول — ممکن است بالاترین. که باعث می شود این ویروس واقعا حریف نیرومند در ما پر بسته بندی شده در سطح جهانی متصل میشوند. ما در حال رفتن به باید دقیق تر از این ویروس به ماندن در بالای آن است.

چه بدون علامت واقعا چیست ؟

بیایید شروع با اصول اولیه. دکتر ماریا ون Kerkhove از بیماری های نوظهور و زئونوزها واحد در سازمان بهداشت جهانی گفت: من که که تا کنون پیدا کرده است چند واقعا بدون علامت موارد که در آن یک بیمار آزمایش مثبت و صفر نشانه برای کل دوره بیماری. وجود دارد بسیاری از موارد که در آن مردم “قبل از علامت” که در آن آنها هیچ علائم در زمانی که آنها تست مثبت اما به توسعه علائم بعد.

“بسیاری از افرادی که تصور می شود بدون علامت نیست واقعا بدون علامت” گفت: ون Kerkhove. “هنگامی که ما رفت و برگشت و با آنها مصاحبه بیشتر از آنها گفت: در واقع من به خوبی احساس نمی کنند اما من فکر نمی کنم آن چیزی که مهم است به ذکر است. من تا به حال کم-درجه حرارت و یا درد اما من فکر نمی کنم که شمارش.”

این که یک تیم به چین و بازدید از مراکز و درمانگاه و بیمارستان و هاب حمل و نقل. از طریق جمع آوری داده های این تیم نشان داد که حدود 75 درصد از افرادی که در ابتدا طبقه بندی شده به عنوان “بدون علامت” در ادامه به توسعه علائم, او گفت:. این مسابقات با CDC یافته در مرکز پرستاری در واشنگتن است. از 13 مثبت بیمارانی که در ابتدا گزارش بدون علائم در طول تست 10 بعد از توسعه علائم.

اما در نهایت تنها راه برای پیدا کردن چگونه بسیاری از بدون علامت COVID-19 حامل وجود دارد خواهد بود برای انجام آزمایش خون در عصری جمعیت به دنبال آنتی بادی است که یک نوع پروتئین است که با ارائه شواهدی وجود دارد که سیستم ایمنی بدن یک فرد را نبرد با کوروناویروس. آزمون است که می توانید برای این آنتی بادی در حال حاضر در حال توسعه در کشورهای مختلف است.

برای اهداف حاوی شیوع بیماری در حال حاضر, اما, Jeffrey شمن استاد علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت می گوید: تمرکز بر asymptomatics است که یک بیت از یک شاه ماهی قرمز.

“در برخی از حس علامتی در مقابل بدون علامت است که واقعا مناسب خط” برای ما به تمرکز بر روی ، “مناسب خط مستند مستند نشده در مقابل عفونت است.”

چه شمن معنی “مستند” است که افرادی که شناسایی شده به عنوان آلوده یا به این دلیل که آنها بیمار به اندازه کافی برای رفتن به دنبال مراقبت و یا مورد آزمایش قرار گرفتند از طریق تماس با ردیابی است که زمانی که مقامات بهداشت عمومی پیگیری کردن تمام اطلاعات تماس از کسی که تست مثبت است. این “مستند نشده” می تواند در افرادی که علائم اما نمی توانید آزمایش به دلیل عدم دسترسی به, تست دوست ندارم از پزشکان یا مطلق فلسفه رواقیون یا بیشتر concerningly افرادی که تا به حال هیچ نشانه و یا مانند علائم خفیف که آنها تصمیم به فقط حمل با زندگی روزانه خود را.

“شاید آنها پاپ برخی از ایبوپروفن اما هنوز هم رفتن به محل کار هنوز هم در حمل و نقل عمومی هنوز انجام تمام چیزهایی که ما به طور معمول انجام و نتیجه این است که این افراد با عفونت خفیف — به عنوان به خوبی به عنوان اگر آنها واقعا بدون علامت — در حال بدست گرفتن این ویروس به جامعه و آنها در حال گسترش آن دور و گسترده” شمن گفت.

شمن و همکاران در یک مطالعه منتشر شده در مجله علم در مارس 16 است که در آن با استفاده از یک مدل آماری آنها تخمین زده شده است که 86 درصد از تمام عفونت در چین شد “ثبت نشده” قبل Jan. 23 هنگامی که مقامات چینی قطع ووهان لغو همه هواپیما و قطار خروج از شهر بود. این کمک خواهد کرد که توضیح گسترش سریع این ویروس در سراسر کشور گفتند: این نتیجه رسید که یافته های خود را “نشان می دهد مهار این ویروس آلوده خواهد شد به خصوص به چالش کشیدن.”

این بیماری گسترش مایع “قطرات است.” اما بدن انسان دارای تعداد زیادی از راه های ایجاد این کوچک ویروس-لادن بلورهای.

اگر وجود دارد هزاران نفر از بدون علامت و یا قبل از علامت مردم در چگونه آنها انتقال این بیماری اگر آنها در حال سرفه یا عطسه? پس از همه, به عنوان من مطمئن هستم که بسیاری از ما شنیده اند این بیماری گسترش می یابد در درجه اول از طریق قطرات است.

که ون Kerkhove گفت: تحقیقات تا کنون نشان می دهد که قطرات مایع لازم برای انتقال ویروس و آنها نیاز به رفتن را از فرد آلوده دهان یا بینی به فرد دیگری چشم و بینی یا دهان. (مردم همچنین می توانید آلوده اگر آنها را لمس آلوده به سطح که در آن یک قطره کاهش یافته است بر روی و سپس لمس چشم خود بینی یا دهان.)

اما عطسه و سرفه نیست تنها راه قطرات منتقل کنید.

“مردم روشن خود را در گلو” ون Kerkhove اشاره کرد. “برخی از مردم تف زمانی که آنها صحبت کنید.” من سوار.

آنجلا راسموسن یک virologist در کلمبیا را به پستچی مدرسه ارائه شده واضح تر توصیف برای من روان تابلو. “قطرات لزوما بزرگ مانند globs. ما به انتشار قطرات تنفسی هنگامی که ما صحبت می کنند.”

“هنگامی که شما بیرون بروید و آن را واقعا سرد کردن و شما نفس خود را مه — که قطرات تنفسی,” او گفت:.

این به این معنا نیست که کروناویروس در حال انتقال به عنوان یک “آئروسل” است که در این مدت که بسیاری از محققان با استفاده از زمانی که ویروس ذرات باقی می ماند, معلق در هوا برای مدت طولانی از زمان. که امر به ویروس سرخک به عنوان مثال به همین دلیل است که که میکروب بسیار فوق العاده مسری است.

اما این به آن معنا است که اگر شما در حال ایستاده در سمت راست در کنار کسی که آلوده است و آنها در حال صحبت کردن به شما و یا مثلا اگر شما در یک اتاق پر از خوانندگان که در حال طرح ریزی صدای خود را در یک فضای محصور وجود دارد در حال رفتن به قطرات در هوا و شما می توانید از استنشاق آنها.

چه هنوز هم فازی است که دقیقا تا چه حد نیاز به ایستادن به منظور ایده آل محافظت از coronavirus قطرات است. این که می گوید: 1 متر یا 3.2 فوت است. CDC می گوید: 6 فوت. لیدیا Bourouiba یک دینامیک سیالات کارشناس در موسسه تکنولوژی ماساچوست چاپ یک مقاله در هفته گذشته گفت که “اوج بازدم سرعت” می تواند به ایجاد “یک ابر است که می تواند span حدود 23 تا 27 فوت است.” Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, بعد, به نام مطالعه “بسیار گمراه کننده است.”

در حالی که اندازه گیری های دقیق هستند که مورد بحث کارشناسان من به صحبت کرد گفت که اگر شما مجبور به ترک خانه و ماندن در خارج از منزل امن ترین شرط بندی پس از باز هوایی می تواند کمک به “رقیق” هر احتمالی میکروب است که به شما برسد. در حالی که البته این ریسک یکی به تعادل است که در برابر خطر برای مثال در سلامت روانی و جسمانی مزایای بیرون رفتن برای یک اجرا. بنابراین نگه داشتن رفتن به ورزش ، حفظ 6 پا فاصله حداقل.

شما به احتمال زیاد اکثر عفونی حق شما پس از قرارداد این ویروس احتمالا قبل از اینکه شما می دانید که شما بیمار هستید.

بنابراین ما باید یک ویروس است که می تواند انتقال از فردی به فرد دیگر ایستاده چند پا از هم جدا در این دوره از مکالمه شاید کمک کرد تا همراه با چند سیار گلو تسویه در حالی که فرد آلوده یا نمی باید هر گونه علائم است یا تا به حال چند جزئی بدن درد آنها نمی کنم.

که در حال حاضر یک دستور برای یک بد شیوع بیماری های, اما این coronavirus است یکی دیگر از جنبه است که کمک به آمپر تا آن سرایت عامل. مطالعات در حال حاضر پیدا کردن که مردم ریختن بیشتر ویروس در مراحل اولیه بیماری به جای مراحل بعد.

اصطلاح “ریختن” را ممکن است به ذهن گربه های من که کرک به نظر می رسد برای فرار از حتی سرسخت ترین جارو تلاش, اما آن را نمی کند در واقع به این معنی است که ویروس ذرات در حال ساطع کردن بيماران پوست در یک عفونی ابر. این یک اصطلاح مورد استفاده توسط محققان اندازه گیری میزان RNA ویروسی از کسی که آلوده است از نمونه های جمع آوری شده از طریق یک روش مانند یک سواب گلو.

یک مطالعه 94 نفر در گوانگژو چین یافت “بالاترین بار ویروسی در سواب گلو در زمان علامت شروع” و به این نتیجه رسیدند که بدان معنی است که بیماران خواهد بود اکثر عفونی درست قبل و یا در زمانی که نشانه های آغاز شده ظاهر می شود. که مطالعه آنلاین منتشر شد که قبل از چاپ و نشده است peer-reviewed اما منجر نویسنده دکتر گابریل لئونگ, رئیس پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: این پذیرفته شده برای انتشار در مجله Nature Medicine. مطالعه دیگری نیز انجام شده توسط پژوهشگران در هنگ کنگ و منتشر شده در مجله لانست در هفته گذشته نشان داد که بار ویروسی در نمونه بزاق بود “بالاترین در طول هفته اول پس از علامت شروع و پس از آن کاهش یافته است،”

نویسندگان لانست مقاله به ذکر است که این مشخصات در تقابل با COVID-19 coronavirus عموزاده سارس که در آن اوج بار ویروسی در حدود 10 روز و MERS در دومین هفته پس از شروع علائم. COVID-19 “بار ویروسی مشخصات” در واقع به نظر می رسد بیشتر شبیه به آنفولانزا نویسندگان نوشت که “قله در اطراف این زمان از علائم شروع.” بار ویروسی است که به فکر ارتباط با یک بیمار توانایی آلوده کردن دیگران و زمانی که اوج می آید بعد از آن در طول دوره بیماری آن را بیشتر احتمال دارد که بیمار خواهد شد در حال حاضر به دنبال مراقبت های آزمایش شده و یا شروع درمان و یا بدست آموزش به ماندن جدا شده است.

بالا بار ویروسی در اوایل دوره بیماری برای COVID-19 بيمار “نشان می دهد که [ویروس] منتقل می شود به راحتی حتی زمانی که علائم نسبتا خفیف” نوشت: نویسندگان لانست و کاغذ. این پیدا کردن “می تواند برای سرعت گسترش این بیماری همه گیر.”

همه این باعث می شود آن را فوق العاده سخت را به مجموعه ای از استانداردهای محل کار.

در برابر این مکار ویروس آن را دشوار است به مجموعه ای جامع دستورالعمل. “چه توصیه ما این است که اگر شما احساس ناخوشی, اقامت خانه گفت:” که را ون Kerkhove. که برای تلفن های موبایل ساده اما پس از مکالمه ما من تردید به نحوه حمل این. چه تعداد به عنوان “ناخوشی”? اگر من از خواب بیدار با یک خارش گلو, چگونه می توانم بگویم اگر این آلرژی فصلی یا بالقوه اوایل COVID-19 علامت? هنگامی که یک سردرد فقط یک سردرد ؟

من خوش شانس است که من قادر به کار از خانه برای ماه گذشته و به ندرت نیاز به ترک آپارتمان من. اما بسیاری که خوش شانس نیست. همکار من مایکل Grabell به تازگی نوشت: در مورد کارگران در صنعت بسته بندی گوشت می آمد که اغلب نمی پرداخت کرده اند روز بیمار و کار شانه به شانه. حتی اگر بر روی کاغذ خود را به کارفرمایان می گویند “نمی خواهیم از اعضای تیم که احساس بیمار برای رسیدن به محل کار” این معلوم نیست چه تعداد به عنوان “بیمار” به اندازه کافی است که آنها نمی کنید.

من از CDC می شود که مطالعات خود را در حال پیدا کردن در بدون علامت انتقال چگونه در محل کار هستند و قرار است به مجموعه ای از سیاست ها و آژانس به کارگردانی من به این صفحه که می گوید: “کارمندان که دارای علائم (به عنوان مثال تب و سرفه و یا تنگی نفس) باید به اطلاع سرپرست خود و در خانه بمانند.”

مانند این که دستورالعمل است که واقعا به نظر نمی رسد برای رسیدگی به سوالات مطرح شده توسط یک ویروس است که می توان توسط مردم قبل از آنها تجربه علائم. اما این هم قابل درک است که چرا سازمان تنظیم دستورالعمل در اطراف سیاه-و-سفید چیزهایی مانند تب (که به طور عینی قابل اندازه گیری) و سرفه (که آن هم یک فایل باینری تماس بگیرید). این تقریبا غیر ممکن است برای CDC به وزن در تمام این علائم ممکن است که این coronavirus ممکن است باعث به خصوص بیشتر ذهنی آنهایی که خفیف مانند سردرد یا خستگی حتی اگر آنها می تواند تبدیل به اوایل COVID-19 نشانه برای برخی از.

دکتر رافائل Viscidi یک استاد طب اطفال در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی که مشغول به کار در یک واکسن برای کوروناویروس سارس یادداشت ها وجود دارد که استاندارد خواسته شده از جمعیت عمومی و ضروری کارگران و دلیل خوب است.

“در یک جمعیت بر اساس این پیام به طور قوی آن سازگار باشد و آن را تکرار کرده: ما باید به اعمال حداکثر اجتماعی فاصله,” او گفت:. “اما پس از آن شما شروع به گفتن چه در مورد افرادی که باید برای رفتن به محل کار؟”

بیمارستان های کوتاه هستند که کارکنان ندارد و لوکس از داشتن محافظه کار سیاست و گفتن کارکنان به ماندن در خانه و قرنطینه خود را قبل از آنها در این نمایشگاه علائم حتی اگر به آنها نمایانده کسی که تایید عفونت است.

“مشکل این است که ما نیاز به مراقبت های بهداشتی پاسخ چرا ما باید برای مراقبت از بدحال بنابراین احتمالا رفتن به نیاز به یک استثنا” گفت: کلمبیا را شمن. “و آنها در حال رفتن به مجبور به تکیه بر خود PPE شخصی تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از آنها را از گسترش آن به سایر مردم است.”

Viscidi اذعان کرد: “شما با دادن یک پیام به مردم شما درخواست برای کار و دیگری پیام به جمعیت عمومی است. برای برخی از مردم مجبور به کمی بیشتر از خطرات آن است.”

ما باید برای مبارزه با این ویروس با همه داریم. در اینجا نحوه انجام این کار است.

پس بر اساس علائم سیاست به تنهایی نمی تواند کامل باشد ما باید به نوبه خود به استراتژی های دیگر برای گرفتن افرادی که لغزش را از طریق شکاف های ارائه شده توسط گسترده “اگر شما احساس ناخوشی, اقامت خانه”نوع توصیه است.

در روزهای اخیر شده است وجود دارد یک شور و شوق برای ماسک با بسیاری از تلفن برای استفاده گسترده در میان عموم مردم. این ایده وجود دارد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از قطرات از سفر به دور, به خصوص از یک فرد بدون علامت که نمی کند و در عین حال متوجه آنها آلوده.

لئونگ از دانشگاه هنگ کنگ است که از طرفداران این ایده. “پوشیدن ماسک ترجیحا جهانی در فضاهای عمومی او گفت:” زمانی که من او را پرسید که چگونه به حل مشکل بدون علامت انتقال است. اما او همچنین اشاره کرد که وجود دارد عملی مانع به این طرح — “البته این ممکن است برای برخی از مکان های که در آن وجود دارد ماسک کمبود حتی برای کارگران بیمارستان” باشد که بیشتر از ایالات متحده است.

پس از ماه ها گفت که افراد سالم نباید پوشیدن ماسک مقامات دولت در حال حاضر با توجه به راهنمایی های بسیار گسترده تر communitywide استفاده از ماسک Fauci سی ان ان گفت در روز سه شنبه.

در صورت عدم وجود عرضه فراوان از ماسک — که توسط راه نیز نیاز به توان به درستی برای حفاظت در — هر دو WHO و CDC تاکید کرد چقدر مهم اجتماعی فاصله بود. “COVID-19 اسپرد بین افرادی که در تماس نزدیک با یک دیگر” CDC در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که CDC توصیه می کند اقامت حداقل 6 فوت دور از مردم دیگر پس کسی نمی گسترش این بیماری اگر آنها بیمار هستند و یا در معرض از طریق تماس با کسی که بیمار است.”

نه تنها می تواند اجتماعی فاصله محافظت از شما به عنوان یک فرد اما بهتر است در پیوستن به این دستورالعمل و در خانه ماندن کمتر virus خواهد بود گردش در عمومی به طور بالقوه آلوده امدادگران, فروشگاه مواد غذایی, کارگران و کار و کارکنان و دیگر ضروری کارکنان.

برای کارگران که کاملا باید به نوبه خود تا در فرد کلمبیا را راسموسن به من توضیح داد که دوز نیز مهم است. ما درک می کنیم این طور غریزی. اگر کسی آلوده عطسه مستقیم شما را از پا دور splattering کل صورت خود را با مرطوب, gunk, شما در حال رفتن به احساس عصبی در مورد احتمال شما را از گرفتن بیمار از اگر یک ویروس فرود آمد و در دهان خود.

“این همیشه به عنوان ساده به عنوان شما را در تماس با یک عفونی ذرات و شما در حال رفتن به آلوده” راسموسن گفت. “شما معمولا باید به تعداد معینی از این ذرات به منظور برای آنها را به فرار از سیستم ایمنی بدن, گذشته مخاط سد که در بینی و گلو در تماس با یک سلول که دارای ویروس گیرنده بر روی آن و سپس به سلول و شروع به تکثیر.”

بنابراین افزایش شانس که این ویروس خواهد بود “رقیق” مهم است. که به معنی محل های کار مانند بسته بندی گوشت می آمد کارخانه و تحویل انبارها باید انجام هر کاری که آنها می توانند به فضا از خود کارگران و جلسات یکهو در فضاهای داخلی که در آن قطرات به احتمال زیاد به باقی بماند و اصلا فرصتی برای انجام دور باد. و البته شرکت باید سخاوتمندانه مرخصی استعلاجی سیاست بنابراین کارگران می تواند گمراه در کنار احتیاط اگر آنها احساس ناخوشی.

و اجازه دهید ما را فراموش نکنید که در مورد تست. تست بسیار مهم است چرا که آن را می توانید اجازه دهید مردم می دانند که اگر آنها بیمار قبل از علائم ظهور و بی درنگ آنها را به خود منزوی. در یک تصویر بزرگ سطح تست کمک می کند تا مقامات بهداشت عمومی می دانیم این بیماری در حال گسترش است و بهتر است اجازه می دهد آنها را به منابع مستقیم و پاسخ تلاش.

من اشتباه فکر می کنم که مهار رمان coronavirus می تواند ساده است. آن است که واقعا یک نامردان اشکال. اما من با اعتماد به نفس ما می شود دقیق است. حتی اگر COVID-19 نمی ناپدید می شود و فصلی بیماری اگر ما آن را همه ما داریم, من فکر می کنم ما ایستاده یک فرصت خوب برای گرفتن این ویروس یواشکی تحت کنترل است.

جو خادم کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de