آنچه ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد امکان Coronavirus درمان ترویج تهمت


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان در مورد چند دهه داروهای ضد مالاریا برای درمان coronavirus لمس کردن علاقه گسترده در داروها احتکار توسط برخی از پزشکان جدید بالینی در پرواز و ناامیدی در میان بیمارانی که آنها را برای شرایط دیگر.

بسیاری از کارشناسان می گویند وجود ندارد شواهد کافی که مواد مخدر کار برای coronavirus اما حداقل چند می گویند کمی وجود دارد برای از دست دادن در دادن هیدروکسی کلروکین به بیمارانی که به شدت بیمار مبتلا به کوروناویروس.

“بعید است به بدتر COVID-19 و با توجه به این که ممکن است کمک کند … ما باید به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری برای ارائه این بیماران دیگر از مراقبت های حمایتی,” گفت: دکتر دیوید Juurlink یک متخصص داخلی و رئیس بخش بالینی فارماکولوژی و سم شناسی در دانشگاه تورنتو در کانادا است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانیم در مورد مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین, همچنین شناخته شده با نام تجاری Plaquenil.

آنچه ما می دانیم

داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اما نه برای درمان coronavirus.

به مواد مخدر شده اند در اطراف برای چند دهه و تایید شده توسط FDA. هیدروکسی کلروکین مورد تایید قرار گرفته برای پیشگیری و درمان حملات حاد مالاریا و همچنین به عنوان لوپوس و آرتریت روماتوئید. کلروکين تایید شده است برای جلوگیری و درمان مالاریا.

در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 19, تهمت پیشنهاد کرد که FDA مورد تایید بود هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus است که دقیق نیست. در همان جلسه دکتر استفان هان FDA کمیسر گفت: “این مواد مخدر است که رئیس جمهور کارگردانی کرده است ما را به نگاهی به نزدیک در که آیا گسترش استفاده از روش است که می تواند انجام شود در واقع به صورتی که منافع بیماران است. و دوباره ما می خواهیم به انجام این کار در تنظیم یک کارآزمایی بالینی — بزرگ و عملی بالینی — در واقع به جمع آوری این اطلاعات و پاسخ به این سوال که نیاز به پاسخ داده شود و پرسیده شده و پاسخ داده است.”

که گفت: پزشکان به طور کلی مجاز به تجویز داروهای تایید نشده استفاده می کند.

تعدادی از بیمارستان ها در حال استفاده از این دارو برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

دانشگاه واشنگتن دانشگاه میشیگان و دیگر علمی پزشکی مراکز اضافه شده اند هیدروکسی کلروکین برای درمان خود را از پروتکل های. “هیدروکسی کلروکین ارزان است و به طور کلی امن دارو برای کوتاه مدت استفاده از, با چند مواد مخدر-مواد مخدر تعاملات” دانشگاه واشنگتن پروتکل می گوید. “در حالی که معلوم نیست اگر آن را موثر برای درمان COVID-19 وجود دارد مطلوب خطر:سود و هزینه نسبت. چندین آزمایش های در حال انجام و این توصیه را به روز خواهد شد زمانی که داده های بیشتر در دسترس است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد ترکیب هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین, همچنین شناخته شده به عنوان Zithromax دانشگاه میشیگان توصیه می کند در برابر استفاده از آزیترومایسین برای استفاده در درمان COVID-19 خواستار مدارک و شواهد “ضعیف است.”

بیمارانی که تکیه بر هیدروکسی کلروکین برای شرایط دیگر نمی توانید آن را دریافت کنید.

همانطور که ما در گزارش هفته گذشته بيماران مبتلا به لوپوس شده اند قادر به دوباره پر کردن نسخه خود را. آنا والدز یک پرستار در کالیفرنیا به ما گفت که بدون دارو, او به احتمال زیاد یک بیماری عود یا باید به سوئیچ ایمنی قوی تر سرکوب داروهای است که می تواند تناقض قرار دادن او در معرض خطر بیشتری از عواقب جدی باید او قرارداد coronavirus.

“زمانی که من فکر می کنم در مورد افراد دیگر وجود دارد خارج وجود دارد با لوپوس و دیگر اختلالات خود ایمنی همه ما واقعا می ترسم در حال حاضر” والدز گفت: یک هفته پیش. “اگر من coronavirus بر خلاف کسی دیگری به سن و سال من تقریبا 50 سال است که به احتمال زیاد به بهبود و خوب خواهد بود من به احتمال زیاد تا پایان در ICU.”

با توجه به گزارش BuzzFeed News, شرکت بیمه, Kaiser Permanente به نظر می رسد اولویت گرفتن دارو به COVID-19 بيمار فوق در بيماران مبتلا به لوپوس. بیمه گر گفت, کالیفرنیا بیمار که آن را نمی خواهد دوباره پر کردن او نسخه ای برای هیدروکسی کلروکین. “با تشکر از شما برای قربانی شما خواهد ساخت به خاطر کسانی که بدحال; فداکاری خود را در واقع ممکن است صرفه جویی در زندگی” دکتر او را گفت: در پیام.

یک قیصر منطقه ای, مدیر پزشکی, گفت, BuzzFeed که قیصر مانند مراقبت های بهداشتی دیگر سازمان ها “بوده به گام برای کنترل خروج دارو برای اطمینان از دسترسی به شدت بیمار, بیماران, از جمله هر دو COVID-19 و کسانی که مبتلا به لوپوس.”

او گفت: تصمیم نمی منفی بیماران مبتلا به لوپوس. “تجربه گسترده و تحقیقات نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین می سازد تا در بدن و همچنان به کار به طور متوسط از 40 روز حتی پس از آخرین دوز گرفته شده است. پس از آن انتظار داریم که تولید کنندگان مواد مخدر به ramped تا تولید برای دیدار با افزایش تقاضا است.”

برخی از پزشکان و خانواده های آنها احتکار دارو.

ما گزارش داد که در داروخانه ها و داروخانه دولتی تخته نگران احتکار توسط پزشکان و خانواده خود را.

“این شرم آور است که آنچه در آن است” گفت: Garth رینولدز, مدیر اجرایی, ایلینوی, انجمن داروسازان. “به طور کامل و خودخواه.”

“ما حتی تا به حال یک زن و شوهر از نمونه هایی از تجویز کنندگان تلاش می گویند که فرد آنها را خواستار شدند در حال آرتریت روماتوئید” گفت و توضیح داد که داروسازان مشکوک که درست نیست. “منظورم این است که تقلب شده است.”

برخی از داروخانه دولتی تخته قرار داده اند در جای محدودیت در تجویز دارو. و انجمن پزشکی آمریکا به نام از پزشکان برای جلوگیری از احتکار مواد مخدر است.

“آما خواستار توقف هر گونه نامناسب تجویز و سفارش از داروها از جمله کلروکين یا هیدروکسی کلروکین و جذاب به پزشکان و تمام متخصصان مراقبت های بهداشتی به دنبال بالاترین استانداردهای حرفه ای و اخلاق” گفت: پاتریس A. Harris, رئيس جمهور از انجمن پزشکی آمریکا.

در یک یادداشت به کارکنان خود در روز پنج شنبه دکتر Craig R. Smith, صندلی از عمل جراحی در نیویورک-پروتستان/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در پاسخ به گزارش احتکار. “نمی کند که شما را با افتخار” او نوشت sarcastically. او را تشویق تصادفی دوسوکور کارآزمایی های بالینی برای ارزیابی اینکه آیا مواد مخدر کار می کنند.

وجود دارد در حال تلاش برای افزایش عرضه مواد مخدر, اما دیگر حرکت می کند می تواند آن را سفت.

چند داروسازان باید گفت که آنها برنامه ریزی برای گام در. نوارتیس کمک خواهد کرد تا 130 میلیون دوز از generic هیدروکسی کلروکین در سطح جهانی برای پشتیبانی از پاسخ به COVID-19. شرکت های دیگر نیز متعهد میلیون دوز.

در همان زمان دولت هند هفته گذشته در یک مهلت قانونی برای صادرات هیدروکسی کلروکین به جز تحت شرایط خاصی از جمله “به دلایل انسان دوستانه بر اساس مورد به مورد.” هند یک تامین کننده عمده ژنریک داروهای مورد استفاده در ایالات متحده است.

محافظه کار گروه و تلویزیون میزبان در حال صحبت کردن مزایای استفاده از مواد مخدر است.

همانطور که ما در گزارش هفته گذشته یک محافظه کار گروه کسب و کار است فشار تهمت و دولت به استفاده از هیدروکسی کلروکین گفت: در یک دادخواست آنلاین است که “نوار قرمز و مقررات و ناکارآمد بهداشت و درمان زنجیره تامین” در حال مانع توانایی گیاهان در ایالات متحده برای تولید مواد مخدر است.

کار سازندگان شبکه تاسیس جمهوری خواه سیاسی دهنده و Home Depot از بنیانگذاران برنارد مارکوس گرفته است از Facebook تبلیغات و پیامک حامیان به امضای طومار درخواست از رئیس جمهور به “برش نوار قرمز” و مواد مخدر در دسترس است.

فاکس نیوز نیز شده است touting مواد مخدر است. Tucker Carlson گفت: “چند روز پیش رئیس جمهور با بیان اعتماد به نفس در هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای این بیماری همه گیر. که آن را برای رسانه ها. اگر تهمت است و آنها در برابر آن حتی اگر آن را ممکن است صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.” وی افزود: “چه واکنشی فرزندان آنها هستند. و آنها بلافاصله شروع پایدار فشار برای بی اعتبار ساختن مواد مخدر قبل از نتایج بالینی بودند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی روز جمعه توییتی یک نقل قول از یک محافظه کار فعال که به دروغ به نام هیدروکسی کلروکین 100% موثر در درمان COVID-19 و گفت: فرماندار میشیگان بود و تهدید پزشکان که تجویز آن Mediaite گزارش شده است. (این دارو نشان داده نشده است به طور 100% موثر و میشیگان مانند بسیاری متحده هشدار داده است پزشکان در برابر احتکار مواد مخدر برای خود.) توییتر حذف جولیانی را صدای جیر جیر به دلیل آن نقض این سایت قوانین.

و جراح قلب Dr. Mehmet Oz با شور و شوق صحبت از مواد مخدر در Sean Hannity را فاکس نیوز برنامه: “پس ما نمی خواهیم مردم با استفاده از این مسائل willy nilly. شما باید به صحبت کردن با پزشک خود. اما بسیاری از پزشکان در اینجا در نیویورک و در سراسر کشور با گرفتن راحت با ایده استفاده از این زودتر در این دوره از درمان بیماران خود را.”

آزمایش های بالینی در حال انجام است.

ایالت نیویورک است که کانون ایالات متحده شیوع به دست آورد 70,000 دوز هیدروکسی کلروکین, 10,000 دوز آزیترومایسین و 750,000 دوز کلروکين برای استفاده در آزمایش های بالینی.

“این رئیس جمهور خوش بینانه در مورد این داروها و ما همه خوش بینانه است که می تواند کار” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ” در مارس 22. “من از صحبت با تعدادی از مقامات بهداشت و خوب وجود دارد و اساس به این باور است که آنها می تواند کار کند. برخی از مقامات بهداشتی نقطه به نقطه آفریقا که بسیار کم عفونت رای و یک نظریه هست که از آنجا که آنها در حال گرفتن این ضد مالاریا داروها در آفریقا, آن را در واقع ممکن است یکی از دلایل عفونت نرخ پایین در آفریقا است. ما نمی دانیم اما اجازه دهید پیدا کردن و اجازه دهید پیدا کردن سرعت. و من با رئیس جمهور است.”

دانشگاه مینه سوتا نیز ثبت نام بیماران در یک کارآزمایی بالینی است. اما این کافی نیست و داوطلبان با توجه به ABC News. در یک داستان شنبه, ABC گزارش داد که منجر محقق به دنبال 1500 نفر از داوطلبان به صورت یک کارآزمایی بالینی “اما در این هفته پس از او به دست آمده تایید FDA او موفق به جذب تنها 411.” تنها 25 از 1500 داوطلب مورد نیاز برای دومین دادگاه را امضا کرده بود.

برخی از مردم به خود درمانی با نتایج مضر.

بنر سلامت در آریزونا گزارش هفته گذشته که یک مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از آن زن و شوهر هر دو در 60s در زمان کلروکين فسفات یک افزودنی مورد استفاده در آکواریوم برای تمیز کردن تانک ماهی. “در عرض 30 دقیقه از خوردن زن و شوهر, تجربه کرده, اثرات فوری نیاز به ورود به نزدیکی, بنر, بهداشت, بیمارستان,” سیستم گفت.

این مرد گفت: ان بی سی نیوز که او را دیدم رئيس جمهور در جلسات که او در آن ترویج ارزش کلروکين و هیدروکسی کلروکین. “من آن را دیدم [کلروکين فسفات] نشستن در پشت قفسه و فکر کردم هی نیست که مسائل آنها در حال صحبت کردن در مورد در تلویزیون است؟'” او گفت: شبکه. “ما ترس از بیمار شدن.”

روز شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که “کلروکين فسفات استفاده می شود که بدون تجویز و نظارت پزشک می تواند پیامدهای جدی سلامتی از جمله مرگ است. پزشکان و مقامات بهداشت عمومی باید دلسرد کردن مردم از سوء استفاده های غیر دارویی کلروکين فسفات (یک ماده شیمیایی مورد استفاده در خانه آکواریوم).”

چه ما نمی دانیم

آیا داروهای موثر در درمان coronavirus.

یک مطالعه کوچک در فرانسه به نظر می رسید نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین همراه با آزیترومایسین می تواند کار به عنوان یک درمان برای COVID-19. های مختلف مطالعه کوچک از چین نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین موثر بوده است در بیماران در مقایسه با کسانی که نمی دریافت دارو.

“من فکر می کنم این یک مثال است که در آن سرعت از ویروس است که در حال حرکت سریع تر از سرعت شواهد” جوئل F. Farley, یک استاد دانشگاه مینه سوتا دانشکده داروسازی نوشت: در یک ایمیل به ProPublica.

Juurlink از دانشگاه تورنتو گفت: او از استفاده از این داروها در بیماران مبتلا به بیماری های جدی اما نه کسانی که با علائم خفیف و یا سعی کنید به نگه داشتن مردم از آلوده شدن.

“من ممکن است کاملا متفاوت پاسخ یک یا دو ماه از در حال حاضر هنگامی که ما اطلاعات بهتر,” او گفت:. “من هیچ نظری ندارم که آیا توصیه من به شما خوب است یا نه, اما من می آمد تا با از مارس 27.”

به روز رسانی, مارس 30 سال 2020: اواخر روز شنبه, وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که داروسازان اهدا کرد ده ها میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به استراتژیک ملی ذخایر و غذا و دارو صادر کرد, اورژانس مجوز است که اجازه می دهد تا هیدروکسی کلروکین و کلروکين به توزیع می شود از ذخایر و تجویز شده برای بیماران مبتلا به COVID-19 “هنگامی که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا امکان پذیر است.” انتشار توسط HHS گفت که “اگرچه در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 هر دو مواد مخدر نشان داده اند فعالیت در مطالعات آزمایشگاهی در برابر coronaviruses. … گزارش های موردی نشان می دهد که این داروها ممکن است به ارائه برخی از سود در درمان بستری COVID-19 بيمار. آزمایش های بالینی مورد نیاز برای ارائه شواهد علمی است که این درمان ها موثر است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im