آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از رود آیلند کم موارد

چرا شما باید مراقبت از

چون گاهی اوقات کوچکترین متحده می تواند بزرگترین تاثیر را داشته است.

آن همه خوب بود یک ماه پیش یا پس از آن به نظر می رسید. از آنجا که ایالات متحده شروع به خم شدن coronavirus منحنی تابستان دیده است بزرگ خوشه در بسیاری از کشور.

اما وجود دارد 12 متحده عمدتا در منطقه شمال شرق سخت ترین ضربه توسط ویروس در اوایل روز که در آن موارد در حال کاهش است. شده است وجود دارد کافی بحث و گفتگو در مورد نیویورک کاهش اما دولت دیگر به عنوان رئیس ویروس مخاصم. به دنبال در هفت روز, نورد متوسط از موارد از مارس 23 جولای 6 …

Coronavirus موارد در رود آیلند کاهش یافته و 85 درصد بالاترین در کشور است.

رود آیلند است که نه تنها منجر ملت در تست با نزدیک به یک چهارم از جمعیت آن تست شده تا کنون, اما آن رای مثبت آزمون نیز کاهش یافته است از بیش از 18 درصد به زیر 2 درصد است. آن است که در حال حاضر یکی از تنها چهار ایالت دارای یک “کم” سطح خطر توسط COVID قانون در حال حاضر پروژه. نزدیک پشت رود آیلند, کانکتیکات, نیوجرسی, ماساچوست و واشنگتن تنها کشورهای خارج از شمال شرق با یک روند رو به پایین در تعداد موارد نبراسکا و داکوتای جنوبی.

Raimondo یکی از اولین فرمانداران به تعطیل کردن مدارس و کسب و کار و نیاز به ماسک.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo سزاوار مقدار از این اعتبار برای سریع غریزی و شرکت رهبری با توجه به وندی J. شیلر, صندلی گروه علوم سیاسی در دانشگاه براون است. در حالی که کشورهای دیگر از جمله گرجستان تگزاس و فلوریدا اقدام به بازگشایی به سرعت Raimondo عمدی بود. “درس آیلند بود [Raimondo] مورد هدف قرار گرفت” شیلر می گوید. “این بود که ترکیبی از multipronged دستور اجرایی قرار داده است که ما در یک موقعیت اساسا یک مادر اقامت در خانه. او باز کردن بخش خاص از اقتصاد او می دانست که او می تواند احیای آغاز شده و بسیار آرام است.”

آن آغاز شده و با swift تعطیلی: Raimondo یکی از اولین فرمانداران به تعطیل کردن مدارس و کسب و کار و نیاز به ماسک. او با محلی دانشگاه ها و کالج ها به خود را تخلیه دانشگاه ها از اواسط ماه مارس تا پیش از پایان ماه مارس مهلت.

Raimondo نیز نوآورانه و فعال در تامین امنیت آزمون با استفاده از CVS — که مقر آن در رود آیلند — برای تضمین اولیه تست مواد و همچنین ساخت, رود آیلند, وزارت بهداشت, مسئول تست. این کارآمد تست با تضمین این که هر کسی که فکر می کردند که علائم می تواند در تماس با وزارت بهداشت به جای رفتن را از طریق یک دکتر. Raimondo نیز تعیین شده خاص پزشکی آزمایشگاه در دولت به شدت برای COVID-19 تست به طوری که نتایج را سریع تر می رسند. رود آیلند موارد به اوج خود رسید و در حدود 390 هر روز در اواخر ماه آوریل (بیشتر سرانه از کسانی که از همسایه ماساچوست و کانکتیکات) و پس از آن به شدت کاهش یافت.

آن را نه همه رفته هموار. Raimondo مواجه مخالفان برای او پرقدرت پاسخ و اشتباه مانند کوتاه مدت سیاست داشتن سربازان دولت متوقف کردن اتومبیل های جدید و پلاک و ارسال سرباز گارد ملی به تابستان خانه تصور می شود متعلق به نیروهای جدید است. و رود آیلند موفقیت را می توان به مراتب بیشتر از Raimondo اقدامات امریکا در کوچکترین امور خارجه با مساحت نسبتا آسان برای مهر و موم کردن و آن را یک سفر hub مانند شهر نیویورک یا آتلانتا.

اما Raimondo پاسخ — که قرار است نسبتا مبهم فرماندار بر روی جو بایدن لیست بالقوه معاون رئیس جمهور میدارد — پرداخت سود سهام تا کنون. با برنامه ریزی مدارس به طور کامل بازگشایی در پایان ماه اوت که موفقیت خواهد شد به آزمایش گذاشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>