چه به تماشای این هفته در اجتماعی فاصله

یک زمان دشوار است. وجود یک تن از سرگرمی برای رفتن به اطراف. اگر چه بسیاری از تلویزیون نشان می دهد که متوقف شد, فیلمبرداری, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سری به نگاهی است.

روز شنبه, مارس 6, جدید, جریان, خدمات Quibi رسما ارائه رایگان 90 روزه آزمایشی برای کسانی که ثبت نام تا قبل از 30 آوریل. این قطره شامل اولین از 50 برنامه های جدید هر قسمت که 10 دقیقه یا کمتر. همه Quibi محتوا است که به سه دسته تقسیم کرد: فیلم در فصل Unscripted سری و اسناد و ملزومات روزانه.

فیلم در فصل, بزرگتر, داستان های شکسته به فصل که اجرا بین هفت و 10 دقیقه است. Unscripted سری جدید منحصر به فرد شامل برنامه های متمرکز بر مواد غذایی, مد, سفر, حیوانات, ماشین, ساخت, موسیقی, ورزشی, کمدی, بحث, انواع, مستند, و بیشتر. اسناد و ملزومات روزانه تحویل به روز اخبار در پنج تا شش دقیقه ای فیلم ها.

در حال حاضر خدمات جریان قصد دارد به انتشار 25 قسمت (سه ساعت) از مطالب جدید هر روز به عنوان آنها را 175 اصلی را نشان می دهد که رول در سال 2020 است.

آنها همچنین ستارگان صف لیست ستاره های درگیر در برنامه های خود از جمله جنیفر لوپز, Chrissy Teigen, LeBron James, Chance the Rapper, Liam Hemsworth, Sophie Turner, لنا Waithe, Nicole Richie, ریس ویترسپون و بیشتر.

این شبکه تلویزیونی همچنین دارای چندین ویژه مجموعه به رول از این هفته. چه کسی می خواهد به یک میلیونر: اسرار و شگفتی لگد کردن چهار شنبه, مه 6. ویژه شامل میزبان Regis Philbin و جیمی کیمل رفتن پشت صحنه از آمار بازی نشان می دهد. چهار شنبه, آوریل 8 کیمل, 52, برگزار خواهد شد, ویژه, افراد مشهور, نسخه, نشان می دهد, جمع آوری پول برای امور خیریه. Will Forte و Eric Stonestreet ظاهر خواهد شد به عنوان اولین شرکت کنندگان است.

حرکت از طریق لیست نشان می دهد برای تماشای این هفته به روز رسانی هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>