چه بگویم چه چیزی را نشان می دهد: یک قرنطینه پرایمر

چرا شما باید مراقبت از

زیرا هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا واقعا صداقت بهترین سیاست است.

THC 4 U + من. اما به خصوص: من

یوجین آقا: من حدس می زنم من هرگز در میان چقدر از یک عامل علف هرز شده بود و شاید در اکثر نقاط زندگی من, اما به خصوص زندگی عشق من. من در کالیفرنیا زندگی می کنند که در آن جرمزدایی شده است اما با خاموش کردن آن سخت است برای دریافت آن به راحتی. در واقع این درست نیست. حقیقت این است که آن را قابل حصول اما در حال حاضر شریک زندگی من است در یک موقعیت که در آن او در واقع یک حس واقعی از چقدر من می خواهم به خوردن. این شده است یک مشکل برای من اما در حال حاضر او فکر می کند این یک مشکل است. او در تلاش است که می گویند که آن را نمی, آن است که یک دارو که اذیت او اما که او می خواهم احساس اگر آن شراب من بود. من یک فرد بالغ و در حالی که من درک می کنم که من به سادگی به نام به توضیح من خودم مقاوم به این ایده است که من باید به. من نیز نفرت به اعتراف زندگی در محله های نزدیک با انسان دیگر و بدون آن احساس می کند غیر ممکن است. نه در یک موقعیت کنونی برای شکستن و نمی تواند با توجه به خاموش شدن اگر ما می خواستیم اما با سان فرانسیسکو اجاره ما گیر کرده ایم به هر حال. او من را خسته نمی کند در مورد لنزهای تماسی. چگونه است که این متفاوت است ؟ — خانم چاوز

عزیز Mischievousity: اگر خانه شما بودند در آتش همراه پاسخ های عاطفی از همه گیر در آتش ممکن است طیف وسیعی از وحشت خفیف به شدید, جیغ وحشت. مردم خواهد بود در حال اجرا willy-nilly با مقصد نهایی بودن برخی از محل ایمنی بیشتر است که ممکن است یا نه ممکن است شامل اموال باارزش یک کلاچ از لباس و هر چه شانس و sods تلقی می شد مهم است.

شما در حال حاضر در آن آتش. بدون دود و شعله های آتش.

اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای ترس و وحشت-کاهش مواد مخدر? این ممکن است آن را.

ما در یک موقعیت فوق العاده ای و در حالی که فشار و وحشت ممکن است از همه ما به طور کلی مناسب و معقول قاعده کلی این است که به یاد داشته باشید این بازی طولانی. این به طور خاص می تواند بازی است که شما همه نشسته در اطراف یک روز خندیدن به چه چیزهای وحشی “شد.” یک وضعیت است که به نظر می رسد بسیار مطلوب تر از یاد دیگران که نشسته بودند در اطراف انجام خندیدن.

اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای ترس و وحشت-کاهش مواد مخدر? این ممکن است آن را. و در حالی که من نه در دفاع از آن استفاده کنید و معمولا من یک فن از مصرف هر دارو شما را به بدون که قاشق مربا خوری شکر در حال حاضر آن را قابل فهم است. بنابراین در حالی که شما ممکن است واقعا نیاز علف های هرز/شراب در حال حاضر آن را کاملا قابل فهم است که شما ممکن است آن را می خواهم.

همه چیز دیگری است ؟ رابطه پارانویا مبتنی بر آنچه Travis Bickle یک بار به نام “مرض خود توجه است.” این صاف خواهد شد به پایان هنگامی که خاموش می کند. تا آن زمان توضیح دهید که شما بالا خیلی بهتر است برای هر دو شما از شما در حال اجرا در اطراف خانه فریاد و جیغ یا هر چیز دیگری ترجیح شخصی شما ممکن است. یک فرد معقول و منطقی ممکن است درک این. اما آن را نیز باید اشاره کرد که آتش یک عادت ساخت مناسب ترین فرد در سازمان ملل متحد معقول است. موفق باشید.

گذشته است واقعا مقدمه?

یوجین آقا: من تنها اما نه sexless. به هر حال در حالی که جنس Skyping با یکی از دوستان من با مزایای ذکر کردم کسی که من استفاده می شود به داشتن رابطه جنسی با در گذشت. چیزهایی که ترمز ماشین را متوقف کند. مشکل این است که 1) جامعه ما از همکاران واقعا کوچک است; و 2) آن همان امر است. این حسادت هوموفوبیا یا فقط قرنطینه crazies? گفتم “هر چه” اما من می خواهم گفت, جامعه کوچک و من هنوز (فقط به نظر نمی رسد لازم است). وجود دارد خنثیسازی که شما فکر می کنم که نمی تواند به من دروغ گفتن و آرام احساسات? یا من باید فقط اجازه دهید آن را ذخیره ؟ — بی-بی-جنسی

عزیز بی بی: به قول زمانی مرد, فاحشه, خواننده و شاعر اواخر Jim Carroll, من فکر می کنم آن زمان که همه ما شروع به فکر کردن در مورد گرفتن بدون نیاز به پیدا کردن کسی است که باید مسائل را به آنها توضیح داد. دو جنسی اغلب شکایت در مورد همجنسگرا بی اعتمادی و به عنوان یک لزبین از دوستانم یک بار اشاره کرد: “آن را آسان تر به مردم بگویید که من یک لزبین از آن است که من،” و پس از آن باقی می ماند که روند گرایش به سمت داشتن شما همیشه توضیح است که که نمی خواهد نیاز به توضیح اگر جنس متفاوت بود.

احتمالا چیزی که متوقف بودن جالب بعد از اینکه شما آمار 30. مانند Popeye را دریانورد بود در معرض ابتلا به می گویند “من یام آنچه من می یام” و پس از آن بودند و من به شما: من مطلقا هیچ چیز. مشکل آنها است. اجازه دهید آنها را با آن زندگی می کنند. و هر کسی که آنها بگویید ؟ همچنین یک nonfactor مگر اینکه شما احساس می کنید از لحاظ جسمی ناامن و سپس اقدامات احتیاطی.

با توجه به ادامه دوستی ؟ مگر اینکه وجود برخی انتظار آن است که شما یک باکره قبل از “جنسیت-Skyping,” پیچ که. لازم نیست توضیح نیست عذرخواهی می کنیم. آنچه شما انجام داده ام را با افراد ارائه شد/قانونی است, است که کسب و کار شما. و به یاد داشته باشید وجود دارد که پیدا کردن که وحی سکسی چرا که انتظاری برای برخی از ما کاملا سکسی.

انجمن: نوع دیگر

یوجین آقا: پاسخ شما یک سوال در گذشته ستون مورد چگونگی ارتباط نمادین بود. شما به یاد داشته باشید آن است ؟ این سوال تا به حال چیزی برای انجام با انزال را در شریک زندگی خود را و یا چهره خود را من فکر می کنم. زن آن را می خواستم و او بیدار شریک احساس نمی راحت با آن است. من می توانم آن را پیدا کند بنابراین من درخواست. – JJ

عزیز Dyn-o-کنه: من به یاد داشته باشید آن است. اما من فکر نمی کنم نیاز به و احتمالا همه ما بهتر است اگر من وجود دارند که دائم در حال حاضر فراموش کرده ام دیروز و فکر نمی کنم بیش از حد سخت در فردا با توجه به آفات که هنوز حتی فقط یک سوال در مورد اندازه آلت تناسلی مرد — ساخت آن را قوی تر و طولانی تر و یا بزرگتر ممکن است باعث شود من به دیوانه.

نه ممنون. من فقط ماندن در اینجا و در حالی که در این صورت از آن من هیچ حافظه از ارضا روی صورت, انزال, موضوع, من فکر می کنم من ممکن است گفت: چیزی در امتداد خطوط از جنس نشسته در تقاطع که در آن تابو و گناه ملاقات خوب و پاک انگیز سرگرم کننده است. در چنین جایی نمادین حمل مقدار زیادی از وزن. اگر شما رابطه جنسی خوب/عالی/بهتر شما احتمالا با بهره گیری نمادین واردات/تاثیر خود را اعمال و فعالیت های. اگر جنسی خود را بد است/شپشو/بدتر از آن چرا که شما نمی.

چگونه شما می دانید? چگونه می توانم شما احساس می کنید ؟ کثیف ؟ این است که چگونه می خواهید به احساس می کنید ؟ سپس موفقیت! اگر نه ؟ سپس دوباره شروع کنید. من فکر می کنم این تنها شرط من می خواهم پیشنهاد این است که هنگامی که شما شروع به سیاسی خود فعالیت جنسی است. من مطمئن نیستید که چگونه سوماتیک خدمت معرض آن به هدف استاندارد نیست خود را ساخت, اما من حدس می زنم آن را با این نسخهها کار برای برخی از. فقط شاید خیلی از افرادی که واقعا به نظر می رسد داشتن سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>