چه جوانان رای در واقع به نظر می رسد مانند

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خواهد بود که برنده در حاشیه نه نامزد می توانیم چشم پوشی جوانان رای دادن.

اغلب صاحب نظران و قاب “جوانان رای” به عنوان برخی از یکپارچه ، اما زمانی که فکر کردن در مورد جوان لیبرال رای دهندگان وجود دارد در واقع چهار خرده فرهنگ ها با توجه به تمرکز گروه راه اندازی شده توسط مترقی حمایت گروه NextGen امریکا در ماه آوریل است.

آنها “خوب Bidens” که با اکراه حمایت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. این “صبر کنید و می بیند” که هنوز در شک و تردید است اما ممکن است متقاعد شود. این “شخص ثالث پناهنده خطرات” کسانی که می تواند یک اعتراض رای برای نامزد دیگری احتمالا از یک شخص ثالث و یا به عنوان به عنوان بسیاری را برای رالف نادر در سال 2000. و در نهایت “برنی-به-عشق و نفرت” یک لایه نازک از رای دهندگان که ممکن است نوسان از Sanders سوسیالیستی دموکراتیک به جمهوری خواه رئیس جمهور.

آن را به ارزش تأمل در آن رای دهندگان و چه لیبرال گروه ها و شرکت های فن آوری به دنبال بسیج آنها را پیش از انتخابات امسال — به خصوص به عنوان تهدید رای دهندگان سرکوب بافندگی بیش گفتمان. در زیر روند را در نظر بگیرید.

اعداد

بررسی اجمالی از ریاست جمهوری حمایت

../../../../../Desktop/Screen%20Shot%202020-05-28%20at%2011.40.29

بایدن آغاز شده با سرب باریک و پیوسته غوطه ور در جوانان شمارش. در ضمن ساندرز افزایش یافت و به قفل کردن جوان آرا تا سه شنبه مجبور او را از نژاد ترک یک بسته بزرگ از برنی جوانان در برزخ است. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از جوانان در حالی که پراکنده نشده budged حتی به عنوان نظر سنجی های ملی دیده اند حمایت خود را غوطه.

بایدن تیم است که توطئه های دیجیتال باز گشت.

در ضمن ملی دانشجویی رای گیری رسید از 19 درصد در سال 2014 انتخابات میان دوره ای به 40 درصد در سال 2018 با توجه به دانشگاه تافتز موسسه برای دموکراسی و آموزش عالی است. از لحاظ تاریخی, رای گیری افزایش یافته در انتخابات ریاست جمهوری سال: در میان رای دهندگان سنین 18 تا 29 رای گیری افزایش نرخ در هر نقطه از 15 به 25 درصد در انتخابات ریاست جمهوری سال در مقابل midterms.

روند

نبرد برای برتری اجتماعی

دیجیتال نبرد تا کنون مورد علاقه تهمت که بین Instagram و توییتر به 90 میلیون پیرو رهبری بیش بایدن. اما در ژوئن 3, Snapchat اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد شامل تهمت محتوا بر روی پلت فرم کشف, صفحه یک ضربه با توجه به این که تهمت بود خیلی بیشتر فعال بر روی پلت فرم از دموکراتیک حریف.

بایدن تیم در حال حاضر توطئه های دیجیتال باز گشت. بایدن معاون مطبوعاتی وزیر مت هیل اشاره کرده است که خود را “کوچک اما توانا و تیم” است که در یک مقیاس تا مرحله اضافه کردن دیجیتال قدرت از کامالا هریس, Beto o’rourke و الیزابت وارن مبارزات. و در مه 26, بایدن تیم راه اندازی لیگ 46. به رهبری توسط مشاور ارشد Symone Sanders, پروژه کمپین پیشنهاد پادزهر به افتادن شور و شوق و subpar تعامل با افراد جوان و آن را ضربه زدن حرفه ای جوان و دانشجويان officeholders به عنوان “محلی validators” به انفجار بایدن پیام خود را از طریق حوزه نفوذ است.

  

در حالی که مبارزات تقلا برای رسانه های اجتماعی را برای آنها کار فناوری شرکت blueprinting راه هایی برای جوان مردم به پای صندوق های رای به عنوان COVID-19 پرت رای گیری پروتکل به شار.

TurboVote و اسنپ چت در حال کار برای حل و امریکا و جوانان ثبت نام اپیدمی. TurboVote همکاری با دانشکده ها برای یکپارچه سازی ثبت نام رای دهندگان به روند ثبت نام برای کلاس. در ضمن اسنپ چت راه اندازی “تولد 18” پروژه ارسال کاربران دیجیتال کارت تولد است که کمک می کند تا آنها را برای رأی دادن ثبت نام. بیش از 300,000 کاربران اسنپ چت به 18 هر ماه و پلت فرم در حال حاضر با همکاری TurboVote به ثبت نام حداقل 450.000 نفر است. تلاش های فن آوری است نسخه ایست که رویای اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان یک سیاست پیشنهاد است که تا حد زیادی متوقف شده در سراسر کشور.

الکس قصاب-Nesbitt, معاون دبیر مطبوعاتی برای جوانان, مدنی, وکالت, گروه NextGen امریکا می گوید coronavirus منتقل شده دیجیتال توسعه پس از رای دهندگان در حال صرف زمان بیشتری آنلاین در طول بیماری همه گیر. “در حال حاضر آن را Infinite یا عبور از حیوانات,” او می گوید.

صدای

Austin اسمیت خوشحال است-جنگجو پرنیان: جیک جیک کردن و خوش بین با وجود سازماندهی در وسط یک بیماری همه گیر. او ملی زمینه مدیر برای نقطه عطف عمل 501(c)(4) عمل سیاسی جناح محافظه کار عجول و بی پروا سازمان نقطه عطف ایالات متحده آمریکا است. آن بسیج جوان محافظه کاران در محوطه دانشگاه و با شعارهایی مانند “سوسیالیسم بمکد” و “مالیات سرقت است.”

اسمیت می بیند جوانان رای راه یک پارچ شروع می بیند تیم خود را به جرم: او نیازی به نمره میلیون ها اجرا می شود, فقط به اندازه کافی در مکان های مناسب برای تیم خود را به پیروزی. “ما لازم نیست که برای متقاعد کردن هر دانشجو در محوطه دانشگاه به رای برای رئیس جمهور. ما فقط باید به اندازه کافی به حرکت می کند که شماره گیری کمی,” او توضیح می دهد.

کریستینا اسمیت (بدون ارتباط به Austin) یک شرکت ساندرز حامی در اولیه; او همچنین داوطلب برای سناتور ورمونت در سال 2016. “من به نوعی به رشد سیاست با برنی ساندرز می گوید:” صندلی میشیگان فدراسیون از دموکرات ها. برای او بایدن نشان دهنده “قبل از سال 2016 امریکا” در حالی که ساندرز نشان دهنده ارتفاعات جدید از progressivism. “برای بسیاری از تایمر آن است که نوع سخت برای خداحافظی به این که” اسمیت می گوید و اضافه کرد که او را برای رای دادن بایدن در ماه نوامبر.

رای گیری روش های مایع هستند و دانشگاه, حوزه های رأی گیری ممکن است به عنوان موثر و بدون بسیاری از دانشجویان در محوطه دانشگاه. آنچه روشن است هر چند که جوان رای دهندگان خواهد محوری به رمان استراتژی. و برخی از آنها مایل به رفتن به افراط و به پیشرفت خود علت اگر دانشگاه shift به طور کامل به teleclasses.

چوپان Stoddard یک استنفورد دانشجویی که حمایت الیزابت وارن قبل از بایدن تصور حرکت به واشنگتن با برخی از کالیفرنیا همکلاسی. “ما می تواند اجاره یک خانه در سی و پس از آن شاید کار با یک کمپین,” او می گوید.

زمانی که فشار به استادانه درست شده در مورد اینکه او چگونه فکر می کند او می تواند بهترین درایو جوانان رای گیری در ماه نوامبر او تصمیم به ترک اتاق را برای تحول شرایط ،

“خواهیم دید” Stoddard پاسخ داد. “این واقعا بستگی دارد.”

کوروش Beschloss است که بنیانگذار کالج, واکنش, که, آهنگ, دانشجو, نظرات در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>