آنچه جهان به نظر می رسد در مستند: وب کم در نقاط توریستی محبوب

چرا شما باید مراقبت از

آن را ممکن است وهم آور, اما آن را نیز جذاب است. شاید حتی کمی آرامش بیش از حد.

هنگامی که در زندگی خود را که شما تا کنون دیده می شود این: نیویورک نمادین در میدان تایمز عاری از ترافیک به جز چند خودرو و یک تعداد انگشت شماری از مردم است. اما آنچه که نقطه عطفی معروف به نظر می رسد این روزها که مردم در عمل اجتماعی و فیزیکی فاصله.

timessquare1040327

مردم تمایل به اتصال به وب کم در شهرستانها محبوب در زمانی که آنها در حال ساخت برنامه های تعطیلات می خواهید به خیس خوردن در یک محل عجیب و غریب و یا به تماشای رویدادهای مهم در حال وقوع است. اما در سن coronavirus این وب کم ها در یک پنجره را به جهان است که باید (surreally) متوقف شده است.

آن را کمی وهم آور از دیدن سواحل خالی رها مربع و محبوب ترین جاذبه های بدون روح در چشم. اما تماشای این دوربین ممکن است آرام که ترس از دست رفته (FOMO) — و شاید به برخی از راحتی دانستن است که بسیاری از مردم در سراسر جهان قطعا ماندن در خانه.

در اینجا برخی از بهترین وب کم شما می توانید در سراسر جهان است. در بسیاری از موارد شما می توانید زوم در انتخاب های مختلف مشاهده و یا گوش دادن به زندگی می کنند صدا (که فقط ممکن است صدای سکوت).

سواحل

یک چیز است برای برخی: مردم در حال دور ماندن از به طور معمول سواحل شلوغ. در سانتا مونیکا اسکله های سرگرمی را متوقف کرده اند و آنجا را به سختی یک sunbather در چشم. از اقیانوس آرام در پارک ارائه می دهد دیدگاه های مختلف از اسکله و ساحل و ساحل اقیانوس آرام بزرگراه. این یک داستان مشابه در ساحل میامی که در آن سواحل شنی عملا خالی است.

در سراسر جهان شما می توانید از معروف شنی نقاط داغ از Bondi ساحل در استرالیا (که تا زمانی که به تازگی به عنوان مارس 20 شلوغ بود با beachgoers) و ساحل کارون پوکت, تایلند. نگاهی مجازی نگاه در ساحل شنی از پونی Mchangani در زنگبار پلایا لاس فلرس در ال Cuco در ال سالوادور و یا آبی خیره کننده دریا در جزایر ترکس و کیاکوس سفید شن و ماسه بکر و خالی از مردم است. شاید یکی از نمایش قابل توجه است که در ساحل کوپاکابانا در ریو دو ژانیرو که در آن در امتداد دو مایل شنی کشش شما در حال حاضر تنها گاه به گاه هل دهنده.

santamonicabeach
copacabanabeachrio327

نقاط توریستی محبوب

در سراسر ایالات متحده توریست meccas مانند میدان تایمز و لاس وگاس بسیار آرام است. و وجود دارد نه یک توریست و یا مرد عنکبوتی در چشم در بلوار هالیوود. تا شمال شما می توانید از آبشار نیاگارا که در آن تنها ضروری کسب و کار باز هستند یا تورنتو برج CN گیری ارائه می دهد که یک زندگی با کیفیت بالا جریان از بالا (در حال حاضر بسته) جاذبه ها و خیابان های شهرستان.

وقتی که می آید به اروپا و ایتالیا دارای مجموعهای از وب کم های زنده. شما می توانید در همه جا از چشمه Trevi در رم به پیازا دلا Signoria در فلورانس به پل ریالتو در ونیز. این به طور معمول شلوغ مقصد تقریبا خالی — می توان آن را دلسردکننده اما شاید این فرصت را به تعجب در برخی از فوق العاده سبک باروک و ونیزی معماری بدون حواس پرتی از آسایش در اتاق نشیمن خود را.

نیز وجود دارد یک برج ایفل و یک livestream نظر Abbey Road (لندن). ترافیک در به طور معمول مشغول شاهراه شده است آنقدر آرام که جاده خدمه بودند به تازگی قادر به دوباره خطوط عابر پیاده “گورخر” عبور — قابل لمس کردن آن را به عنوان یک سایت از اهمیت ملی (The Beatles ارتباط) است که نیاز به مجوز خاص برای هر گونه تعمیر و نگهداری.

شهرستان صحنه

برای به دست آوردن یک حس اجتماعی چه فاصله به نظر می رسد در سراسر جهان وجود دارد تن از شهرستان های مبتنی بر وب کم به انتخاب از. بررسی کردن آنچه در آن مانند به نظر می رسد در آتلانتا یا هوستون یا خیابان بوربن در نیواورلئان.

و یا دیدن برخی از معروف مربع در سراسر جهان از پراگ به Cusco و از بروژ به Mexico City. پس از آن وجود دارد Leopoldsplatz در بادن-بادن آلمان و پوئرتا دل سل در قلب مادرید. دیدار سیدنی و یا توکیو — گزینه های بسیاری است.

شما می توانید تقریبا هر قسمت را در سایت های مانند EarthCam و افق وب کم, اما هم وجود دارد اختصاص داده شده کم اجرا شده توسط پارک شهرستانها و همچنین شرکت های خصوصی مانند هتل رفت و آمد مکرر. که در آن شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از گزینه های: بسیاری از آفریقا و هند و چین است.

مورد علاقه مقصد سفر و یا منظره, وب کم توصیه می شود? ترک آن را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>