چه تهمت مبارزات انتخاباتی است تا در یوتیوب (نکته: این شامل بیگانگان, بن لادن و Ivanka)


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان بود co-منتشر شده با WNYC.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معروف است — و بدنام — برای استفاده از Twitter و Facebook. اما به خصوص پس از همه گیر او را مجبور به قسم می خورم تا حد زیادی خود را مورد علاقه توده در شخص تظاهرات مبارزات انتخاباتی خود شده است amping تا استفاده از نوع دیگری از رسانه های جایگزین: یوتیوب و پادکست ها.

رئیس جمهور جدید ترین نشسته است ؟ آن را به عنوان اتفاق می افتد, آن رخ داده هفته گذشته در “باعث” یوتیوب برنامه توسط او اسم پسر. در یک گفتگو در کاخ سفید نقشه اتاق Trump Jr., سوال پدر خود را در مورد همه چیز را از کسی که خود را مورد علاقه کودک است به اینکه بیگانگان وجود دارد — به فاکس نیوز گزارش می دهند که اسامه بن لادن می خواست برای ترور رئیس جمهور باراک اوباما به طوری که جو بایدن خواهد صعود به ریاست جمهوری.

این هیچ عادی کمپین تصویری و نه آن را تصادفی سوال این هفته قسمت از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” روشن می سازد. “باعث” به دنبال ارز مورد بن لادن با یک کمپین تبلیغ که تکرار همان نقطه نشان میدهد که چگونه از نزدیک این برنامه مکالمات گره خورده با کمپین صحبت کردن امتیاز. “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” بررسی تهمت کمپین جهان از پادکست و یوتیوب نشان می دهد که گسترش یافته از coronavirus شروع به قفل کردن بزرگ عصری برای کشور است. (کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

مطمئن عمده هر نامزد یک پادکست. هیلاری کلینتون یکی بود. بایدن یکی است هر چند از آن شده است به روز شده از اواسط ماه مه. اما بر خلاف کسانی که نیکوکار و تا حد زیادی نادیده گرفته ارائه “باعث” بخشی از رشد صورت فلکی را نشان می دهد. تاپیک کمپین رسمی پادکست میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا. (Kayleigh McEnany استفاده می شود برای پر کردن در گاهی اوقات به عنوان میزبان قبل از ارتقا به کاخ سفید وزیر مطبوعات.) و وجود دارد “از نظر سمت راست.” فقط تصور کنید “نمایش” انجام شده به طور کامل در زوم اگر مگان مک کین در نظر گرفته شد بیش از حد لیبرال بود و در همان پنل و اگر هیچ کس تا کنون مخالفت کرد. این برنامه را در ترکیب برای ایجاد چیزی از مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه رسانه های, یک, که طول می کشد رئیس جمهور bellicose پیام و حمل و نقل آن را به یک محیط و خانواده و دوستی و گفتگوی بورسی.

مردم شروع به توجه. شبانه های برنامه نویسی غیر رسمی مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه می رسد به سمت بالا از یک میلیون بیننده در هر هفته. این قلمرو اختصاص داده شده به تقویت و حتی رئیس جمهور زا ترین ایده ها — با مقاومت مواجه تردید یا اختلاف نظر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برنامه های دراز کردن دیدگاه های خود از همه چیز از بن لادن ترور توطئه به جنجال بر سر رای توسط ایمیل گوش دادن به قسمت این هفته از “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.”


تماس با ما

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im