چه ProPublica انجام شده است در مورد تنوع در 2020

ProPublica متعهد به افزایش تنوع و محل کار ما را به عنوان به خوبی به عنوان روزنامه نگاری جامعه به طور گسترده تر و هر سال ما انتشار یک گزارش از آنچه که ما در حال انجام در مورد آن. این گزارش برای سال 2020; اینجا پست ما از 2019, 2018 و 2017.

ما تعهد

ما باور داریم که بسیار مهم است برای پر کردن ما newsroom با مردم از طیف گسترده ای از زمینه های سنین و دیدگاه. ما متعهد به جذب و حفظ افراد از جوامع که مدت طولانی است که کمتر و نه تنها در روزنامه نگاری, اما به خصوص در روزنامه نگاری تحقیقی. که شامل آمریکایی های آفریقایی تبار, Latinos, دیگر مردم از, رنگ, زنان, LGBTQ مردم و افراد معلول است.

ProPublica در حجم دو برابر شده از سال 2017 تا 2019. ما باز یک سی دفتر در سال گذشته و ادامه داد: برای گسترش این سال است. همانطور که ما راه اندازی یک جدید واحد تحقیقاتی با تمرکز بر تگزاس با همکاری تگزاس تریبون و محلی ما گزارش شبکه همچنان به رشد ما تعهد خود به یک قوی و متفکر روند استخدام و همچنین به تمرکز بر روی خود ما سازمان اطمینان حاصل کرد که طرح های ما در حال متعادل بین خط لوله خارجی-ساختمان تلاش های داخلی و احتباس و فرهنگ-افزایش برنامه های.

تفکیک کارکنان ما

به عنوان با سال گذشته ما به دنبال نامزدها از طریق نرم افزار و روند مصاحبه. از 36 مشاغل ارسال شده در 2019, 52 درصد از نامزدهای ما مصاحبه خود عنوان مردم از رنگ. از کسانی که ما استخدام 48% خود عنوان مردم رنگ و دو سوم آنها زن بودند.

در مقایسه با سال گذشته درصد از تمام ProPublica کارکنان که به عنوان غیر سفید افزایش یافته و به 37 درصد از 36 درصد. در سرمقاله موقعیت های کارکنان که به عنوان غیر سفید افزایش یافته و به 37 درصد از 31 درصد. (حدود 38% از آمریکایی ها غیر سفید.)

برای سال دوم در یک ردیف زنان بیشتر از مردان کار می کنند در ProPublica. در سرمقاله موقعیت زنان به نمایندگی از 54 درصد از کارکنان.

به عنوان ما گفت: پس از 2015 بخشی از تعهد ما به تنوع به معنی شفاف در مورد خود ما اعداد. در این سال ما در حال اضافه کردن یک بخش جدید از گزارش و در حال شکستن مدیران ما.

توجه: نمودار کمی متفاوت در مقایسه با سال گذشته ما به عنوان اصلاح شد. سال گذشته برای جنسیت, گزینه های مونث و مذکر دارید و نمی خواهید مشخص کنید. در این سال برای جنسیت, گزینه هستند زن و مرد دیگر (با گزینه ای برای مشخص تر می شود). ما همچنین اضافه شده خاورمیانه/عرب آمریکا و جنوب آسیا/هند آمریکا به ما نژاد و قومیت گزینه های. داده است که از مارس سال 2020 است.

ما تلاش های مداوم

ما فکر می کنم در مورد تلاش های ما در چهار راه: ساخت خط لوله (برای ما و برای همه از روزنامه نگاری تحقیقی), استخدام, استعداد ما بهبود روند استخدام و حفظ و نگهداری.

ساختمان خط لوله

 • تنوع بورسیه: Marketplace ارائه کرده است یک برنامه بورس تحصیلی برای کمک به روزنامه نگاران دانشجویی شرکت در کنفرانس هماهنگ توسط Lena Groeger کارولین چن و ابی عاج-گنجه. این پنجمین سال از برنامه و ما جایزه کمک هزینه تحصیلی 20 750 $در هر.

 • در حال ظهور خبرنگاران برنامه: این برنامه فراهم می کند حق الزحمه و آموزشی به پنج دانش آموزانی که نشان از نیاز مالی تشویق برنامه های کاربردی از مردم با زمینه های متنوع. این شامل $9,000 و سفر به Marketplace را در نیویورک و یک کنفرانس روزنامه نگاری. این برنامه سال پنجم هماهنگ با کتی Zavadski. بررسی اخیر ما کلاس و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه است.

 • دبیرستان گزارش های تحقیقی واحد: یک گزارش های تحقیقی, برنامه درسی, توسعه داده شد توسط جسیکا Huseman و سرنشین در نیوآرک نیوجرسی با کمک ProPublica داوطلبان. برنامه درسی نهایی شده است و با بیش از 400 نفر از معلمان سراسر ایالات متحده 120 نفر از آنها با استفاده از آن به عنوان بخشی از آموزش خود در سال 2020 است.

 • توسعه سفرهای: یک تیم مختصات بازديد توسط ProPublica روزنامه نگاران به مدارس سراسر کشور به ویژه در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و اسپانیایی-خدمت موسسات با روزنامه نگاری و برنامه های. تماس با Topher ساندرز اگر شما می خواهم ما را به بازدید از مدرسه خود را یک بار سر کلاس.

 • شیکاگو خارجی Mentorships: یک ProPublica, ایلینوی, ابتکار میزبان فصلنامه آموزشی جلسات با چی شیکاگو یادگیری مبتنی بر اتاق خبر منتشر شده توسط خبرنگاران جوان و سردبیران سنین 18 تا 25 است که تحت پوشش این شهرستان در غرب و جنوب به طرف. قبلی کارگاه شامل جلسات در مورد پرونده های عمومی, واقعیت جاری و صوتی داستان سرایی.

 • ONA (آنلاین اخبار انجمن) تنوع صبحانه: سالانه صبحانه در ONA کنفرانس تسهیل ProPublica با سازمان از جمله اموزش بارون و کریم Doumar است زوج یعنی مدیریت اجرایی سردبیران و دیگر متخصصان پیشرو در صنعت با روزنامه نگاران از لحاظ تاریخی کمتر جوامع است. اگر این کنفرانس به جلو می رود در این سال از آن خواهد شد ما سال ششم میزبانی صبحانه.

استخدام

 • سراغ پیشنهادات فرم: ما به حفظ یک سیستم داخلی برای ProPublica کارکنان به معرفی نامزدهای بزرگ برای شغل و پیگیری از نامزدها از جستجوهای گذشته.

 • میل کنفرانس: کنفرانس ما در تیم مختصات و تشویق ProPublica, حضور, مشارکت و حوادث در میل کنفرانس مانند نهج البلاغه, NABJ, AAJA, ناجا و NLGJA.

 • محلی گزارش شبکه توسعه: در تلاش برای افزایش تنوع در درون ما, محلی, گزارش, شبکه, کارکنان, سازمان آموزشی برای اعضای NABJ ارومیه, ایدا B. چاه های جامعه و JOC شل. Beena Raghavendran و کلر پرلمن رهبری تلاش برای تماس با سردبیران از اتاق های خبر با یک نسبت بالا از روزنامه نگاران از رنگ در کارکنان و تماس شخصی با روزنامه نگاران از رنگ که کار ما را تحسین. LRN کارکنان نیز تغییرات به برنامه ما برای اطمینان از روزنامه نگاران با تجربه و حساسیت در برخورد با جوامع آنها به دنبال پوشش از طریق همکاری با ما.

استخدام

 • به روز رسانی برنامه های کاربردی کار: در 2019 ما به روز کار ما برنامه را بهتر منعکس کننده تنوع ما را از اهداف است. ما همچنین اصلاح سوال فرمت آن را آسان تر برای ما برای پیدا کردن چگونه متقاضیان شنیده در مورد فرصت های شغلی.

 • کاربرد فرایند تحلیل دادهها: ما جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد کار ما نامزدها برای درک بهتر که ساخت آن را به مرحله مصاحبه و نگاهی به آرایش ما به طور کلی متقاضی ،

 • رونی قانون: ما نیاز است که مدیران استخدام مصاحبه حداقل یک نفر از رنگ برای هر موقعیت.

حفظ و نگهداری

 • مرخصی والدین: در ماه نوامبر 2019, ProPublica افزایش پرداخت مرخصی والدین از 8 تا 10 هفته.

 • میل کنفرانس: برای سال های بسیاری از Marketplace پرداخت برای سفر و حضور در یک کنفرانس در هر سال برای کارکنان و توسعه حرفه ای. در مارس 2019, ProPublica تصمیم گرفت برای تشویق کارکنان به حضور و صحبت در های مختلف میل کنفرانس مانند نهج البلاغه, NABJ, AAJA, ناجا و NLGJA و این برنامه ادامه خواهد داد تا زمانی که این همایش برگزار می شود با وجود کلی محدودیت بودجه.

 • ProPublica نظیر مشارکت برنامه: این برنامه های داخلی سازمان یافته توسط Jodi کوهن که مسابقات ProPublicans با یک مربی و یا همکار شریک برای دیدار با هر یک از دیگر, توسعه مهارت های جدید و کسی که به نوبه خود برای کمک به مرور از محل کار و یا حرفه ای سوالات.

علاقه مند به کار در اینجا ؟

در اینجا ما شغل, صفحه, که در آن ما در پست جدید کامل-موقعیت زمان و در اینجا ما فرصت های مطالعاتی صفحه. در پایین هر صفحه شما می توانید ثبت نام به طور خودکار مطلع زمانی که ما یک کار یا مشارکت در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>