آنچه که مردم زندگی می کنند که در بیشتر سفید شهرها نیاز به دانستن در مورد تاریخچه


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

سلام خبرنامه خوانندگان.

هفته گذشته ما میزبان یک بحث آنلاین بسیاری از شما ممکن است پیوسته اند در مورد سیاه زندگی مهم جنبش در شهرهای کوچک و به طور خاص در آنا, ایلینوی, یک غروب شهر من گزارش داد. صحبت ما با جسیکا مور و تکیه دولت کلمن دو سازمان از اول زندگی مهم اعتراض در آنا به عنوان به خوبی به عنوان جیمز Loewen یک جامعه شناس و نویسنده کتاب “غروب شهرها.”

ما دریافت بسیاری از سوالات بیشتری از مخاطبان ما (بیش از 500 نفر!) از ما تا به حال زمان برای پاسخ به, بنابراین من خواهد بود و پاسخ دادن به برخی از آنها را در اینجا. برای ضبط این رویداد مکالمه اتمام ویدئو در یوتیوب.

تماشای آنلاین بحث و گفتگو

من به آرامی ویرایش چند سوال برای وضوح.

بسیاری از نشانه ها در آنا و شهرهای دیگر تمرکز بر معماری, تاریخ و یا حوادث از مردم سفید. آیا شما آن را به عنوان یک اولویت به رسمیت شناختن این بود که بعد از خروج? چگونه می توانید از [مردم] کمک به بالا بردن مکان/داستان از مردم از رنگ ؟

— فرانک

بله همانطور که من در گزارش آنا من آگاه شده است که چگونه این شهر مانند بسیاری از دیگران بخواهد به مناسبت تاریخ آن است. به عنوان یک غروب شهر آنا تاریخ گفته شده است با مردم. در اولین داستان در مورد شهر من در مورد نوشت: چگونه همسایه جامعه جنسبرو که به دلیل داشتن مرز مشترک با آنا شد و به سومین لینکلن-داگلاس بحث است. وجود پلاک و تندیس در محل این رویداد مهم اما آنچه قابل توجه است آنچه که مواد می کند و نمی — گویند. علامت های بزرگداشت این واقعیت که در بحث اتفاق افتاده است اما آنچه گفته شد و به همین دلیل است. بسیاری از جریان اصلی (سفید) روزنامه زمان نوشت: در مورد این بحث به عنوان یک ضرر برای لینکلن که حمایت بسیار کمی در آنا و جنسبرو در طول سال 1858 آمریکا در مبارزات انتخاباتی. یکی نمی خواهد می دانم که این از خواندن علامت و نشانگر مورد بحث است.

به طور مشابه, اتحادیه شهرستان تاریخی جامعه و موزه به نمایش گذاشته نمی هر گونه مواد بر اساس تاریخ شهرستان از محرومیت هر چند موزه مقامات به من گفت که آنها آگاه هستند که سابقه و گاهی اوقات در مورد آن پرسید.

به سوال شما: بله. بسیاری از غروب شهرها شده اند فراهم امتیاز به داستان های خود را بگویید در مورد خود و این داستان این است که اغلب گفت که در سراسر چشم انداز, در علاوه بر این به درون نهادهای محلی مانند موزه ها و مدارس. توجه داشته باشید در آنا هر چند نشانه هایی قرار می گیرد که اخیرا در نزدیکی محدوده شهر به افتخار یک جوان سیاه و سابق آنا-جنسبرو دانش آموز دبیرستان است که برنده دولت 2018 کشتی, قهرمانی در کلاس وزن خود را. اما تلاش های مردم عادی برای تغییر چگونه یک محل می گوید داستان در مورد خود مهم است. برای بالا بردن داستان از مردم از رنگ در بیشتر سفید اماکن با سابقه نژادی و محرومیت من فکر می کنم این مهم برای مردم به دنبال رهبری از مردم از رنگ. شاید هم صحبت با مدیران محلی, تاریخ, موزه ها و جوامع و همچنین به عنوان محلی کتابداران و مربیان است یک جای خوب برای شروع است.

من در Watseka ایلینوی در 1960s-70s یک شهر روستایی از اندازه مشابه و جمعیت [آنا]. بدون قرار گرفتن در معرض به آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی در شهر ما ما تصویب صریح نگرش نژادپرستانه از خواندن روزنامه شیکاگو. در حالی که شهرهای کوچک باید منعکس کننده سیاست های نژادپرستانه است که از مطالعه خارج شدند و آسیب آمریکایی های آفریقایی تبار چگونه می توانید ساکنان شهرهای کوچک کمک به نشانی ساختاری نژادپرستی وجود دارد که در هر دو کوچک و بزرگ جوامع بزرگتر با جمعیت آفریقایی آمریکایی ها ؟

— کریس

من نمی دانم که آیا Watseka می تواند به عنوان یک غروب شهر, اما از دیدگاه من سوال دلایل که چرا هر شهر یا شهرستان از راه می رسد که از آن می کند مهم است. اکثریت قریب به اتفاق Watseka سفید است با توجه به سرشماری ایالات متحده. شما می توانید درخواست خود را به پدر و مادر و بستگان و همسایگان و غیره. چه جلب آنها به این منطقه است. سوال خود را در مورد پرداختن به نژادپرستی ساختاری در یک شهر کوچک مانند Watseka شما می توانید توجه داشته باشید که قدرت در جامعه: صاحبان کسب و کار اعضای شورای شهر, شهرستان, هیئت مدیره, هیئت مدیره مدرسه و پلیس منطقه برای شروع است. آنها همه چیز سفید ؟ چه سیاست ها و شیوه های آنها به تصویب رسید در رابطه با منطقه بندی, استخدام و, استخدام مسکن و بیشتر ؟

ساختاری نژادپرستی دست نخورده نگه داشته است در بخشی به دلیل تمایل به نگه داشتن بیگانگان — مردم از رنگ کردن. افراد مانند شما می توانید شروع به فشار با نوک انگشت سوراخ در درک ارزش زندگی در یک جامعه همگن.

من یک خبرنگار در نیوهمپشایر فکر کردن در مورد اینکه آیا سعی کنید به گفتن یک داستان در مورد دولت نژادپرست تاریخچه — یک داستان است که سوراخ سفید افسانه ها در مورد چگونگی استقبال از جدید انگلستان است. اما من نگران هستم که یک داستان ساخته شده برای یک مخاطب در آن آشکار خواهد شد به BIPOC که نیوهمپشایر نیست همیشه استقبال. باید که مرا از دنبال کردن داستان ؟ آیا بهتر فریم من باید استفاده کنید ؟

— جیسون

هیچ! آن را باید کاملا توقف شما را از دنبال کردن داستان است. من اعتقاد دارم که آن را باید در واقع انگیزه شما برای دنبال کردن داستان است. ویژگی مخاطبان در هنگام نوشتن و گزارش در مورد غروب شهرهای مهم است. شانس هستند که شما در نقطه ای از مردم از رنگ در دولت خود را در حال حاضر می دانیم در این مورد اما شاید مردم سفید نیست. این چالش: برای رفع ابهام و صراحت اشاره بسیار racialized (سفید) محیط زیست بسیاری از جوامع وجود داشته باشد حتی اگر سفید افراد را درک نمی کند مسابقه به عنوان یک جریان و یا فشار دادن موضوع است. رفتن نگه دارید!

برخی از نکات برای هر کسی که علاقه مند در تحقیق از غروب آفتاب در شهرهای: نگاه را از طریق آنلاین مجموعه از آرشیو روزنامه ها. سعی کنید کتابخانه کنگره’ Chronicling امریکا مجموعه است. نگاه تاریخی از طریق داده های سرشماری برای دیدن هنگامی که و این که آیا جامعه به حال یک غیر سفید جمعیت در یک نقطه در زمان و پس از آن شاید نه سال بعد. Loewen وارد برخی از این اطلاعات در غروب شهرهای وب سایت (با کلیک بر روی نقشه پایگاه داده). من هم می خواهم نشان می دهد تماس با محلی مورخان و محققان و حتی genealogists که ممکن است قادر و علاقه مند در کمک به شما با تحقیق.

آنچه می تواند انجام شود برای کمک به? می تواند به دولت تکرار شود تحت فشار به آدرس این شهرها? وجود دارد کسب و کار با دفاتر شرکت های بزرگ است که می تواند تماس گرفته و مجبور به ایجاد تغییرات ؟

— مریم

به عنوان Loewen اشاره کرد در طول این رویداد تنها چند غروب آفتاب در شهرهای این کشور را به طور رسمی تایید کرد pasts خود از جمله Goshen, ایندیانا و لا کراس, Wisconsin. هر شهر متفاوت است و البته که ممکن است نیاز به مسیرهای مختلف. اما شهروندان مانند شما می توانید تغییر دهید. در اینجا این است که یک مسیر Loewen نشان می دهد:

من فکر می کنم هر غروب شهر در امریکا نیاز به سه مرحله. آنها نیاز به آن اعتراف: “بله این کار را انجام دادیم.” … دوم از همه: “ما این و آن اشتباه بود. و ما در حال متاسفم.” به عبارت دیگر عذرخواهی می کنیم. و سوم: “ما آن را انجام نمی شوم.” و که نیاز به برخی از گام های واقعی مانند ما در حال استخدام معلمان سیاه. ما در حال استخدام, سیاه, پلیس, مانند جمع آوری زباله و ما در حال تلاش به آنها را در خانه آنا-جنسبرو یا در کنیلوورث یا هر غروب شهر ما در حال صحبت کردن در مورد. و هنگامی که شما گرفته ام کسانی که در سه مرحله و سپس شما دیگر یک غروب شهر. سپس شما ساخته شده برخی از پیشرفت واقعی.

با تشکر از شما دوباره برای نشان دادن به صورت. من امیدوارم که ما نگه داشتن این مکالمه. مثل همیشه اگر شما سوالی در مورد غروب شهرها لطفا به من در [email protected].

تا هفته آینده

لوگان Jaffe
ProPublica ایلینوی

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>