آنچه که هیچ کس به شما بگویم در مورد روبات

شیفتگی انسان با روبات ها شده است ذوب شده با ترس است. اولین استفاده گسترده از این واژه در آمد یک قرن پیش در یک چک بازی در مورد روبات ساخته شده به خدمت و کار برای مردم است. گرفتن ؟ رباتها به نوبه خود در کارشناسی ارشد خود را.

که طرح بازی های برگزار شده است در داستان بارها پس از. در ضمن دنیای واقعی ایجاد کرده است تا کنون نسخه های پیشرفته تر از مکانیکی بندگان. امروز هوش مصنوعی (AI) است پیچیده تر از هر کسی می توانست تصور دهه پیش و آن را در حال حاضر موثر بر زندگی ما در راه های باور نکردنی — حتی اگر ربات توده ها نیست (هنوز) شورش کردند. مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به تازگی گفت: AI است “عمیق تر از آتش یا برق” در تاثیر آن بر بشریت است.

اما مانند آتش AI می سوزاند ما بیش از حد. امروز یکشنبه مجله طول می کشد سهام که در آن ما هستند که در آن فن آوری است که به رهبری و مشکلات پیش رو با AI. بسیار وجود دارد برای جشن بارهای به ترس و حتی بیشتر به سوالی در مورد آینده ای که در آن ماشین آلات پیوستن به انسان در تلاش برای یک دنیای بهتر.

Autonomous Robot Doing Domestic Cleaning Chores In Household Bathroom

وعده

دوستان با مزایای. تصور کنید که روبات بود همه پخت و پز و تمیز کردن و سگ پیاده روی در اطراف خانه خود را. آنها کشتی شما در اطراف شهر برای مراقبت از یک بیمار پدر و مادر, آموزش, مهد کودک, به کودک خود ارائه بسته های انجام مورد علاقه خود را آهنگ ها و … با شما. حدس بزنید چه ؟ بسیاری از این نوع از روبات ها در حال حاضر در دسترس است و تنها بهتر است در انسان مانند وظایف در سال های آینده.

آنچه در مورد من ؟ ما نباید لزوما فکر AI به عنوان یک دشمن در محل کار. به صورت دستی کار کنم پوشیدنی exoskeletons که می تواند در بهبود بهره وری و کاهش آسیب است. برای دانش کار, آن می تواند یک دستیار قدرتمند است که کمک می کند تا ما ما شغل بهتر یکی را کاهش می دهد که خود ما بار شناختی و ما آزاد به کار در مرتبه بالاتر وظایف و جالب تر و خلاق همه چیز. به علاوه برخی از مشاغل که ما نمی فکر می کنم که creative امروز مانند مدیر پروژه می تواند عمده … انسان … قبل. پروژه مدیران آینده را پیچیده تصمیم گیری برای بدست آوردن بهترین از هر دو انسان و ماشین است. شنیدن بیشتر در OZY را در آینده از X پادکست.

افزایش محصول. Transhumanists — “سایبورگ” است که پس از دو پاس — کشف همزیستی انسان و ماشین با ارتقاء بخش هایی از بدن خود را. فکر می کنم سوپر گوش یا یک bionic arm به جای قطع یک. و پس از آن وجود دارد حرفه ای نابغه دیوانه Elon Musk که می خواهد به فیوز مغز انسان با کامپیوتر برای ایجاد فوق العاده موجودات هوشمند و اختصاصی شرکت خود را Neuralink به کار است. اما در چه نقطه ما بس انسان? هیچ کس کاملا تصمیم گرفت.

هنگامی که دریافت می کنم Self-Driving Car? در بسیاری از مناطق AI هنوز زندگی می کردند تا اعتیاد به مواد مخدره. با وجود بیش از حد خوش بینانه پیش بینی به طور کامل خودمختار اتومبیل هنوز هم تنها در حال استفاده در برخی آزمایشی برنامه های خود را. آن را اغلب می تواند باعث تشدید تعصب نژادی. و فن آوری است هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده یک دندانه در مجتمع رشته های حسابداری, حقوقی, مهندسی و مراقبت های بهداشتی. این همه منجر به بسیاری از شک برای فن آوری است. جزئیات بیشتر در OZY.

COVID-شتاب. برخی از AI روند در حال گرفتن یک افزایش در میان همه گیر اقتصادی و آشوب. فست فود های زنجیره ای قلعه سفید است استخدام Flippy یک برگر-کوه در می رم ربات بعد از این سال برای کاهش تماس انسان با مواد غذایی است. هوش مصنوعی است که به خدمات فشرده برای شناسایی بعدی بیماری همه گیر. اما همه گیر نیز در معرض AI محدوده: زمانی که رفتار ما رفت و بلا استفاده در پاسخ به این ویروس, ماشین-یادگیری, سیستم های مدیریت موجودی, جریان, توصیه ها و مناطق دیگر نمی تواند نگه دارید تا.

SECRETSgettyimages-1146418040

اسرار

مسابقه تسلیحاتی. تا سال 2030 یک سوم از ظرفیت مبارزه با روسیه انتظار می رود که رانده شده توسط AI — از جمله هوش مصنوعی-موشک های هدایت شونده با قابلیت تغییر هدف خود را اواسط پرواز. اسرائیل اتخاذ کرده است یک شبکه حسگر-به-تیرانداز سیستم برای کمک به نیروهای دفاعی اسرائیل از راه دور و از گشت زنی های بسیاری ستیز مناطق تحت کنترل خود را. آمریکا در حال ساخت یک روبات زیردریایی سیستم آن را شناسایی معادن زیر آب و دیگر ضد زیردریایی های دشمن عمل است. اما این چین است که به نظر می رسد یکی رباتیک گام جلوتر با آن عظیم داخلی نظارت برنامه نظامی و هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند مسافران کشتی. جزئیات بیشتر در OZY https://www.ozy.com/the-new-and-the-next/which-military-has-the-edge-in-the-a-i-arms-race/358014/

چرخ دنده های جهانی. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون دریافت یک نمونه از جت های مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین به پهلو و محافظت از آن اداره مبارزه با هواپیما از بوئینگ استرالیا. برزیل و هند راه اندازی پانل های خود را در ارتش به کار با برش لبه labs در حال توسعه هوش مصنوعی است. انگلستان وزارت دفاع اتحاد خود را راه اندازی آزمایشگاه هوش مصنوعی به عنوان ارتش کره جنوبی که همچنین با استفاده از یک نگهبانی ربات در منطقه غیرنظامی در امتداد مرز با کره شمالی.

مسابقه: کدام کشور تبلیغ کار خود را در مینی روبات است که می توانید اسلاید در زیر تانک های دشمن? پاسخ این است که در پایین این داستان.

آیا روبات های قاتل رویا ؟ وجود دارد گوشه و کنار اینترنت که جیغ در مورد خونخوار رباتها در حال حاضر تصویب تصاحب. اما تعداد فزاینده ای از مردم جدی هستند ابراز نگرانی در مورد مخرب AI. از آمریکا و دیگر عمده ارتش امتناع از امضای پیمان در برابر به طور کامل خودمختار سلاح به وقت Facebook مجبور به تعطیل آن chatbots چرا که آنها خود را ایجاد زبان فراری روبات باید نگرانی همه ما است. جزئیات بیشتر در OZY.

LOVEANDROBOTS

عشق و روبات

گناهان از گوشت. همانطور که با بسیاری از پیشرفت های فن آوری, صنعت سکس است که در آن. عملکرد جنسی با روبات ها در حال هدف قرار دادن بازار (اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت تا $10,000) اما کارشناسان در حال بالا بردن زنگ در مورد مسائل اخلاقی با گزارش که رباتها می تواند برنامه ریزی به reenact تجاوز جنسی سناریوی یا شبیه کودکان است. اما کودک عروسک در واقع جلوگیری از آزار جنسی کودکان?

شما به ما بگویید. آیا شما تا به حال رابطه جنسی با یک ربات ؟ اگر نه چرا نه ؟ اگر چنین است آنها را طراحی ربات پس از? ما را در توییتر نظرسنجی.

L Is for the Way You Look at Me. این روبات روابط به خوبی ممکن است در مورد بیش از رابطه جنسی. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که انسان را از سقوط در عشق با ربات همراهان آنها به عنوان پیشرفت در بخش, از آنجا که مغز ما مجهز به تجزیه آن احساسات. در واقع تعداد فزاینده ای از مردم شناسایی و به عنوان “digisexuals” — را به خود جلب مصنوعی.

الگوریتمی همسر روح. هوش مصنوعی است که برای قرار دادن به استفاده از زندگی واقعی اتصالات به عنوان به خوبی. یک سرویس به نام AIMM وعده به شما در پیدا کردن یک همسر و سپس مربی شما را از طریق آشنائی روند با انواع سوال برانگیز در برابر جنسیتی مفروضات است که به ما یادآوری می کنند که هوش مصنوعی تنها به عنوان خوب به عنوان مردم ایجاد آن است. جزئیات بیشتر در OZY.

YOURHEALTH

سلامت شما

باور نکردنی کاهش جراح. ربات به کمک عمل جراحی تبدیل شده است گسترده تر و مقرون به صرفه ، مشتاق برای جهش بزرگ بعدی? سازمان دیده بان برای بوستون مبتنی بر نیابتی فولاد که به تازگی موفق به کسب شناخت از غذا و دارو به عنوان دستیابی به موفقیت دستگاه برای استفاده از واقعیت مجازی و روبات های کوچک برای انجام عمل جراحی در داخل بدن شما هدایت توسط جراح در خارج. بیشتر بخوانید درباره ربات به کمک عمل جراحی در OZY.

تست تشخیصی. گزارش ها از مرگ راديولوژيست شد تا حد زیادی اغراق شده اما هوش مصنوعی بهتر است در تشخیص. گوگل به تازگی اعلام کرد که سیستم هوش مصنوعی اغلب اما نه همیشه — مسابقات و یا بهتر انسان در تشخیص سرطان سینه است. و دستگاه تشخیص است روند دیگری که با دیدن یک بیماری همه گیر خروش به عنوان نیاز به سرعت شناسایی شیوع کروناویروس یک موضوع مرگ و زندگی است.

پرستاری دستیار. روبات در حال حاضر ظاهر در بیمارستان و انجام وظایف مانند ارائه دارو. و قابلیت های خود را شروع به دریافت پیچیده تر مانند تغذیه بیمارانی که نمی توانند خوراک خود را. این فقط یک مثال از اینکه چگونه متولدین — نه وای — آیا هدف جمعیتی برای دوره بعدی AI. جزئیات بیشتر در OZY.

این ربات است. با chatbots بیشتر پیشرفته هوش مصنوعی است که به طور فزاینده در حال تبدیل شدن بیشتر درگیر در سلامت روان خود را. برنامه های مانند Youper می تواند در تعامل با شما در یک سطح انسانی با یک چت دوستانه — در هر زمان — است که می تواند بحرانی روحی بلند است. جزئیات بیشتر در OZY.

آیا شما به جای نشت احشاء خود را به یک ربات یا یک زندگی واقعی درمانگر ؟ برچسب us on Instagram و اجازه دهید ما می دانیم.

STICKY

سوال مهم

ربات تعصب. ممکن است راحت تر از ما فکر خودمختار ماشین آلات برای توسعه یکی از بشریت را کمتر جذاب امکانات: تعصب. چرا ؟ تحقیقات جدید محاسباتی با استفاده از مدل های شبیه سازی نشان می دهد که تعصب نیاز به تنها محدود هوش و توانایی های شناختی به منظور توسعه و گسترش در جمعیت های مصنوعی, هوشمند, ماشین آلات. ما پروری به یک آینده ربات مورچه پناهگاه? چه اتفاقی می افتد اگر “غیر خودی” آنها مغرضانه در برابر خارج از نوبت به ما ؟ جزئیات بیشتر در OZY.

در زندگی رنگ. هوش مصنوعی یک مستند مسابقه مشکل: آن را در تلاش برای تشخیص چهره سیاه در میان بی شمار دیگر مشکلات ناشی از این واقعیت است که وجود دارد بیش از حد چند چهره سیاه در صنعت خود را. با توجه به نوظهور شور و شوق برای مردم سرمایه گذاری در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در پی نژادی عدالت تظاهرات چگونه در مورد بیدار دره سیلیکون نوع ارائه می دهد تا $50 میلیون یا بیشتر به دانه هوش مصنوعی تحقیق و توسعه در دانشگاه هاوارد برای کمک به ارائه تعادل است.

همه افزایش برای رئیس دادگستری ربات! “قضات هستند مانند داوران,” ایالات متحده رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز اعلام کرد در سال 2005 تایید جلسات. اما اگر به عنوان یک قاضی استیناف است که واقعا فقط یک ماده از تماس توپ و حملات پس از آن نیست که یک کار است که می تواند انجام شود به طور کامل تر و دقیق توسط کامپیوتر و بدون سیاسی و یا شخصی تعصب سن یا ضعف یا زشت تایید جنگ ؟ اگر عدالت کور است, آن را هنوز هم نیاز به چشم ؟ جزئیات بیشتر در OZY.

AI برای دفاع. Overworked و با کمبود بودجه روبرو عمومی مدافعان در ایالات متحده عظیم caseloads که نمایندگی حقوقی صالح دشوار است. اما به لطف طرح های مانند Tubman, پروژه هوش مصنوعی است که در حال اعزام به کمک عمومی مدافعان نگه دارید تا با انجام کارهایی مانند خودکار پر کردن فرم ها و بررسی ساعت پلیس-دوربین فیلم. چه مدت قبل از AI و همچنین کمک به مذاکره درخواست می پردازد و بیشتر ؟

انتخاباتی اختلال. تازه بدوران رسیده های سیاسی نامزدها در حال تبدیل شدن به AI ابزار را در انتخاباتی ماشین آلات — و آنها در حال برنده شدن است. شرکت ها در سمت چپ و راست با استفاده از فناوری های پیشرفته برای تسهیل در جذب سرمایه و بهتر مقیاس تبلیغات هدفمند, و یا کشف گرانول جزئیات بیشتر در مورد چگونه پیام کمپین می تواند بهترین تاثیر رای دهندگان خود را بر اساس باورهای بنیادی. می توانید یک ربات شما را تغییر رای خود را? جزئیات بیشتر در OZY.

بخشی از آنها را در. بخشی از مشکل این است که هوش مصنوعی قدرت نمی تواند توافق بر قوانین از جاده ها است. ماه گذشته, چینی, غول جستجو Baidu چپ مشارکت در هوش مصنوعی-آمریکایی-رهبری کنسرسیوم از تکنولوژی شرکت های غیر انتفاعی و گروه های تحقیقاتی بیشتر طراحی شده برای توسعه دستورالعمل های اخلاقی در اطراف AI. Baidu شد این گروه تنها چینی عضو و آن خروج می آید در میان بدتر شدن روابط با آمریکا در حال حاضر هوش مصنوعی حکومت باقی می ماند در سراسر متناقض و حتی در کشورهای: کالیفرنیا برای مثال ممنوع اعلام کرده است تکنولوژی شناسایی چهره برای اجرای قانون محلی در حالی که آن را امری عادی در فلوریدا.

پاسخ مسابقه: ایران, تصاویر منتشر شده در اکتبر مینیاتوری ربات است که می تواند اسلاید در زیر تانک های دشمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de