چه جدید آخرین مهلت برای فایل مالیات ؟ یک کوروناویروس به روز رسانی.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به عنوان COVID-19 شیوع بیماری با شدت گرفتن در ایالات متحده کسب و کار و مدارس را بسته و حوادث لغو شده است, خروج کارکنان و صاحبان کسب و کار بدون کار و در از دست دادن درآمد. حتی نیروی دریایی ایالات متحده در تلاش است. هیچ جنبه ای از زندگی به نظر می رسد دست نخورده; تشکیل پرونده و پرداخت مالیات مستثنی است.

زمانی که مالیات به دلیل ؟

2019 فدرال بازده مالیات بر درآمد در حال حاضر به علت در 15 ژوئیه سال 2020 است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعلام کرد در ماه مارس که مالیاتی IRS مهلت خواهد بود تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل سال 2020 است. IRS جدید را تایید کرد مهلت روز بعد برای 2019 اظهارنامه مالیاتی و پرداخت با هیچ هزینه و یا علاقه به, اما تشویق مالیات دهندگان به فایل قبل از آن در صورتی امکان پذیر است.

من واجد شرایط برای مالیات جدید مهلت?

جدید مهلت شامل تمام مالیات دهندگان از جمله افراد مترجمان آزاد و دیگران که پرداخت مالیات خود اشتغالی و همچنین به عنوان “اعتماد و شهرکهای, شرکت ها و دیگر غیر-مالیات شرکت filers” با توجه به IRS.

آیا من نیاز به فایل برای مالیات فرمت به واجد شرایط برای به توافق?

هیچ. مالیات دهندگان به طور خودکار واجد شرایط برای به توافق.

آیا مهلت جدید اعمال می شود به تمام مالیات ؟

تقریبا. اصلی گسترش اعمال مالیات بر درآمد فدرال به دلیل در 15 آوریل سال 2020 اما در 9 آوریل سال 2020 IRS گسترش مالیات فرمت به “اضافی بازده پرداخت مالیات و سایر اقدامات” برای “افراد تراست, شهرکهای, شرکت ها و دیگر غیر-مالیات شرکت filers.” این پسوند جدید “به طور کلی” اعمال می شود به تمام مالیات دهندگان که باید تشکیل پرونده و یا مهلت پرداخت بین 1 آوریل سال 2020 و 15 ژوئیه سال 2020 است. که شامل پرداخت سه ماهه برآورد مالیات و تشکیل پرونده برای 2016 بلامعارض بازپرداخت.

در حالی که بسیاری از کشورها به دنبال IRS’ سرب و تاخیر خود را به دولت مالیات مهلت تا 15 ژوئیه به عنوان از آوریل سال 2020 نه هر دولت است. در اینجا یک لیست به روز شده از چگونه هر کشور با نزدیک شدن به آن مهلت مالیات در پاسخ به کوروناویروس.

من بازپرداخت مالیات بر تاخیر?

هیچ. اکثر بازپرداخت مالیات هنوز در حال پرداخت ظرف 21 روز از پر کردن است. IRS مالیات دهندگان را تشویق می کند به فایل الکترونیکی با پرداخت مستقیم آن را به عنوان سریعترین راه برای دریافت مالیات خود را بازپرداخت. در حالی که IRS در ادامه به قبول کاغذ اشکال آن اشاره می کند که در طول این مدت تاخیر اتفاق ممکن است برای کاغذ filers. در اینجا چگونه برای پیگیری مالیات خود را بازپرداخت.

اگر من در حال حاضر ثبت و راه اندازی به صورت خودکار پرداخت خواهد شد که به تعویق افتاد تا ژوئیه 15?

هیچ. اگر شما نمی توانید پرداخت مالیات خود را در تاریخ برنامه ریزی شده و شما با استفاده از IRS مستقیم پرداخت یا آن الکترونیکی مالیات فدرال پرداخت سیستم شما می توانید تاریخ را تغییر دهید وجود دارد تا زمانی که شما انجام این کار دو روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده. اگر شما مجاز الکترونیکی وجوه درخواست شما می توانید با تماس با وزارت خزانه داری ایالات متحده مالی عامل دو روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده در 888-353-4537 به تغییر تاریخ.

آیا من مجبور به پرداخت به فایل مالیات من با مهلت جدید?

هیچ. اگر شما کمتر از $69,000 در سال 2019 وجود دارد مسلما رایگان و آسان منابع را برای شما به استفاده از فایل مالیات خود را. شما ممکن است قادر خواهید بود تا فایل به صورت رایگان حتی اگر شما بیش از آن است. شرکت Intuit (TurboTax) و H&R Block انتشار بسیاری از “مالیات” راهنمای محتوا در اینترنت و همچنان به انجام این کار در اطراف coronavirus مالیات فرمت. بسیاری از این پست ها بهینه سازی شده برای بهترین استفاده را از موتور جستجوی روند و آنها غیر قابل تشخیص از پرداخت جستجو در آگهی. اما مراقب باشید: تقریبا تمام مالیات راهنماهای reviewed by ProPublica لینک به این شرکت پرداخت می شود محصولات خود را رایگان محصولات فایل, بنابراین حتی اگر شما واجد شرایط برای فایل به صورت رایگان, شما ممکن است نیاز به پرداخت به فایل.

همه TurboTax را coronavirus مالیات محتوای راهنمای ما در بر داشت فرستد کاربران به این نسخه از TurboTax که اتهامات آمریکایی ها که واجد شرایط هستند به صورت رایگان فایل.

سوزان Waldron مدیر ارتباطات H&R Block گفت: “در طول این زمان نامشخص ناشی از این بیماری همه گیر تمرکز ما در H&R بلوک در رفاه مشتریان جوامع و همکاران. ما درک می کنیم بازپرداخت و محرک پرداخت مهم و حیاتی برای میلیون ها نفر از خانواده ها. ما آماده برای کمک به, و در حال حاضر در حال تغییر ما انجام آن را خودتان آنلاین رایگان محصول و همچنین کار با IRS و صنعت برای تغییر محصول آنلاین در دسترس از طریق IRS رایگان فایل برنامه به طوری که افرادی که به طور معمول نیاز به فایل مالیات می توانید یک بازگشت به صورت رایگان و ارائه اطلاعات حساب بانکی. در حالی که ما همچنان به حمایت از IRS رایگان فایل برنامه این مسئولیت IRS برای ترویج آن است.”

در همین حال ریک Heineman یک سخنگوی اگاه ارائه زیر است: “هر ادعای که اگاه پشتیبانی نمی کند IRS رایگان فایل و آماده سازی مالیات است کاملا نادرست و نادیده گرفتن حقایق است. در علاوه بر این به طور کامل مطابق با روح و شرایط تفاهم نامه, TurboTax اهدا کرده است میلیون ها دلار برای ترویج فایل رایگان و دیگر خدمات مالیاتی و اطلاعات منتشر شده در مورد رایگان فایل آموزش مالیات دهندگان. به جای سعی در پنهان کردن رایگان فایل سال گذشته TurboTax را بیش از هر کس دیگری برای ترویج برنامه است.”

در فوریه سال 2020 ممیزی از بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات متوجه شد که “اقدامات کافی نبوده است گرفته شده برای آموزش مالیات دهندگان که تنها راه برای شرکت در این فایل رایگان برنامه از طریق سایت IRS.” اگر این درست است تنها لینک به محصولات پرداخت می شود در نقض رایگان فایل قرارداد. اما ممیزی نیز روشن می سازد که “این ارائه شده است در این یادداشت تفاهم (MOU) بین نمایندگان و رایگان فایل Inc., و بیشتر مالیات دهندگان هستند غافل از این نیاز است.”

پس برای ثبت:

ProPublica گزارش شده به طور گسترده در راه این شرکت ها ترفند شهروندان و نیروهای ایالات متحده به فکر آنها نیاز به پرداخت مالیات خود را به فایل از جمله اینکه چگونه شرکت ها عمدا مخفی خود را رایگان فایل گزینه از نتایج جستجو و سپس خریداری تن از جستجو در گوگل تبلیغات خود را برای محصول پرداخت زمانی که آنها در نهایت دستور به توقف توسط IRS.

درگیر

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

کریستن Doerer یک خبرنگار در واشنگتن نوشته های او به نظر می رسد در PBS NewsHour نگهبان و Chronicle of Higher Education, در میان دیگران. او در توییتر دنبال کنید در @k2doe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de