آنچه که هدف از این تظاهرات که در تاکتیک ها از نظر اخلاقی توجیه و استراتژیک عاقلانه است ؟

به عنوان در سراسر کشور تظاهرات بیش از خشونت پلیس وارد دومین هفته پس از کشتار وحشتناک از جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس بحث بر سر اخلاقی justifiability و استراتژیک عقل از تاکتیک های مختلف تشدید می کند. این هفته به روز رسانی سیستم که برای اولین بار در 2:00 p. m. و این بعد از ظهر در رهگیری یوتیوب کانال اختصاص داده شده به اکتشاف این سوالات.

متعدد سیاه و رهبران سیاسی — از باراک اوباما به کنگره Ilhan Omar — را به شدت محکوم کرد استفاده از هر نوع خشونت و یا حتی صدمه به اموال همانطور که داده ها نشان می دهد که غارت در خاص ترین صدمه دیده اقلیت محله و اقلیت متعلق به کسب و کار. در ضمن خود شناسایی سفید آنارشیست ها و دیگر رادیکال اعتراض طرفداران اصرار دارند که فسخ از چنین تاکتیک ها در بهترین حالت یک حواس پرتی و دقیق تر تلاش برای خنثی و یا ربودن جنبش به چیزی بی ضرر unthreatening و در نهایت بی اهمیت: کمی بیشتر از آخرین “رای” پیام کمپین حزب دموکرات است.

قبل از اینکه معنی دار و قانع کننده بحث از تاکتیک های است که ممکن است باید اولین تلاش برای تعریف آنچه تحلیلی متریک اولیه: برخی از تاکتیک های طراحی شده برای بیان صالح خشم مانند صدمه به اموال و یا سوزش قابل توجیه و حتی اگر آنها نمی ترین عملی سازنده بر روی زمین است که مردم باید به درستی به این نتیجه رسیدند که آنها نادیده گرفته می شود مگر در مواردی که تظاهرات خود را به ایجاد برخی از فرم شوم اختلال است ؟

و حداقل به عنوان مهم است که پرسش از علت زمینه ای: رانندگی است هدف از این تظاهرات باریک بتن هدف از اصلاح پلیس در ایالات متحده, و یا آن را رانده گسترده تر خشم بیش از اجتماعی و سیاسی نابرابری که خشونت های پلیس است و هر دو یک نماد و سلاح اصلی استفاده می شود برای محافظت از کسانی که بی عدالتی از معنی دار چالش ؟ آیا جورج فلوید قتل از بند باز کردن خشم در درجه اول بیش نژادپرستانه و خشونت پلیس و یا آن را نقطه اوج به بیان به گسترده تر خشم بیش از quarantining دهها میلیون نفر از مشاغل از دست رفته و یک سیستم سیاسی است که — به عنوان COVID-19 بسته کمک مالی در برابر برجسته — reflexively اعمال در دفاع از منافع کوچک و قدرتمند اقلیت در هزینه از هر کس دیگری ؟

برای کشف این سوالات — آنهایی که غیر ممکن است برای تعریف اجازه دهید به تنهایی معنی داری در این تعامل مخرب پلاریزه و تقلیل دیگ رسانه های اجتماعی — دو متفکر مهمانان کاملا با دیدگاه های مختلف: Chloé Valdary جدید-نیویورک-بر اساس نویسنده و بنیانگذار راه اندازی گروه اختصاص داده شده به آموزش اجتماعی و عاطفی یادگیری به دانش آموزان 14 سال و مسن و بنیامین دیکسون نویسنده فعال و میزبان بنیامین دیکسون نشان می دهد.

هر دو نویسندگان ارائه شده مستقل فکر و متفکر تفسیر در مورد تظاهرات در تمام طول هفته به کمک بینش ارزشمند را به گفتمان و پرورش معنی دار بحث در زمانی که بسیاری از مردم در رسانه های آنلاین — با توجه به کم سابقه جریان های قدرتمند از groupthink و خرد کردن تحمل برای هر گونه مخالفت و یا سوال — انجام می دهند مخالف است. من فکر می کنم این نمایش را قادر می سازد عمیق تر و اساسی اکتشاف این پرسش آنلاین از گفتمان مجوز. آن را به من کمک کرد دست و پنجه نرم کردن با این سوال و من امیدوارم که آن را انجام خواهد داد همان را برای دیگران. شما می توانید به تماشای اولین بازی در 2:00 p. m. در اینجا.

(شروع با استفاده از این قسمت کل سیستم به روز رسانی قسمت خواهد بود ارسال شده در صوتی و تنها در ساوندکلاود هر شنبه; هفته آینده ما خواهد شد ارسال به نسخه های صوتی از همه قسمت ها).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de