چه تاریخچه شهری باغ سبزی آموزش ما در مورد بقا

چرا شما باید مراقبت از

عطف به باغبانی در یک بحران شروع نکردیم COVID-19.

در سال 1917 دولت ایالات متحده — در مورد زمان جنگ قحطی و نسبتا اخیر مهاجرت دسته جمعی به شهرستانها بود که کاهش اهمیت زندگی روستایی صادر شده یک تماس به جوانان برای تبدیل شدن به “سربازان از خاک است.”

میلیون ها نفر از کودکان در حال فکر برای شرکت در ایالات متحده در باغ مدرسه ارتش (USSGA) که melded یک برنامه درسی عملی باغبانی می دانید-چگونه با یک فلسفه است که در برابر میهن پرستی با کشاورزی حتی در تنگ فضاهای شهری.

تلاش که شعار بود “یک باغ برای هر کودک هر کودکی در یک باغ” تامین شده بود وزارت جنگ و عمل مانند یک واحد نظامی تا زمانی که آتش بس روز در سال 1918. این USSGA شد فقط برای اولین بار از بسیاری از رسمی برنامه تشویق شهروندان آمریکایی به رشد مواد غذایی در زمان بحران.

زمانی که همه چیز و از دست شما هیچ حس کنترل [باغبانی] شگفت آور تعاملی و فیزیکی چیزی.

Laura J. Lawson, دانشگاه راتگرز

1940s و جنگ جهانی دوم به ارمغان آورد به اصطلاح باغ پیروزی به فرد حیاط و همچنین به فضاهای عمومی مانند شهر نیویورک پارک برایانت. در اوج محبوبیت خود باغ برای کمک به جبران کمبود مواد غذایی ایجاد می شود نه تنها جنگ بلکه توسط رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت توقیف از 120,000 ژاپنی با آمریکایی ها در اردوگاه ها در طول جنگ. بسیاری از آنها کشاورزان — اغلب تولیدی به خصوص آنهایی که مسئول بخش بزرگی از محصولات کشاورزی مانند گوجه فرنگی و چغندر قند.

بدون آن 6,100 West Coast مزارع — که به طور قابل توجهی کمتر مولد پس از زمین گرفته شده توسط بی تجربه کشاورزان — کمبود مواد غذایی شد و حتی تهدید بزرگتر و پیروزی باغ برنامه اقدام اصلاحی. روزولت در کاخ سفید تا به حال یک باغ سبزی (احیا توسط میشل اوباما در سال 2009) و حدود 20 میلیون باغ جوانه زده در سراسر ایالات متحده تولید, با توجه به رسمی مواد حدود 40 درصد از تولید و مصرف در این کشور در سال 1943. النور روزولت باغ “بیانیه ای به ملت است که آن را وطن پرست وظیفه هر فرد از بانوی اول به بانوی درب بعدی به کاشت و پرورش برای پیروزی” می نویسد: سیسیلیا Gowdy-Wygant در کشت پیروزییک تاریخچه از پیروزی جنبش باغبانی.

1940s BOYS WORKING IN...

در زمان بحران ملی وجود دارد که اغلب تاکید بر باغبانی عملی و فلسفی. “باغبانی است که چیزی واقعا ملموس است که مردم می توانند انجام دهند” توضیح می دهد که Laura J. Lawson, یک استاد معماری منظر در دانشگاه راتگرز و نویسنده شهرستان بخشندهتاریخچه باغبانی جامعه. “زمانی که همه چیز و از دست شما هیچ حس کنترل آن را شگفت آور تعاملی و فیزیکی است که آن چیزی که شما می توانید از بهره مند تقریبا بلافاصله.” در حالی که هر دو جنگ جهانی سرمایه گذاری در رسمی باغبانی برنامه هایی برای افزایش تولید مواد غذایی در سراسر ایالات متحده و کانادا و انگلستان و استرالیا, لاوسون می گوید که رکود اقتصادی مانند رکود بزرگ و نوع ناآرامی های شهری است که در زمان برگزاری در دهه 1970 و 80 نیز همراه با یک به نوبه خود به باغبانی و جامعه کشاورزی است. به اصطلاح امداد و باغ به عنوان مثال در زمان ریشه در دوران رکود بزرگ — وجود دارد 5000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی — ارائه هر دو شغل و روزی برای مردم از جان گذشته.

فعلی COVID-19 بحران متفاوت است. شرکت های دانه را گزارش کرده اند فروش خوشه در سراسر ایالات متحده به عنوان مردم از ترس این که مواد غذایی زنجیره تامین را فرای, تعجب می کنم که چقدر مواد غذایی آنها می تواند به رشد خود را — نه به اندازه کافی Lawson برآورد و آزمایش با حیاط خلوت تخت مطرح و بالکن و باغ های گیاه. در روزهای اخیر مقالات نشو و نما در چگونه به سهام شربت خانه خود را و چگونه به رشد گوجه فرنگی برخی از نگرانی آنها به زودی قادر نخواهد بود برای خرید. در حالی که بعید است که تازه باغ خواهد بود به اندازه کافی کارآمد به جای فروشگاه های مواد غذایی از جمله تلاش های ارزش افزوده توسط مصرف کنندگان اتصال به سیستم های مواد غذایی محلی, تشویق, حمایت از نزدیکی مزارع و دیگر تولید کنندگان و به طور کلی ساخت وعده های غذایی بیشتر همسایگی پیگیری.

پیروزی باغبانی نبود فقط در مورد مواد غذایی و یا میهن پرستی — آن را یک کار اجتماعی است که در آن باغبانی باشگاه ها و مدارس ارائه دست در آموزش در مورد چگونه به رشد. اما امروز برای مردم پایدار قرنطینه و گرسنگی برای زمان در خارج از منزل و همدم انسان عبارت “باغ جامعه” صدا ممکن است مانند یک غیر ممکن لوکس. در کنار آن, ارزش غذایی سیب زمینی کوچک که افراد ممکن است قادر به رشد به نظر می رسد خوب, سیب زمینی کوچک است.

و با صنعت گل پژمرده در مواجهه با بحران کنونی — با فارغ التحصیلی و مراسم لغو شد, کسب و کار ایستاده به از دست دادن میلیون ها دلار — شما به زودی ممکن است نیاز به رشد خود را شکوفه. حتی در زمان جنگ گل ها نیست به عنوان رد بیهوده و بیمعنی اما به جای تشویق — آنها را می توان فرستاده شده به بیمارستان های نظامی و یا مورد استفاده برای روشن ملت را در خلق و خوی.

هر چند زمان coronavirus ممکن است به نظر می رسد به ویژه بی رحمانه به هر کسی که به تماشای آب و هوا روشن و آفتابی و گرم از طریق یک پنجره را فصل بهار است و به خصوص زمان لذت بخش برای آزمایش دانه ها و گیاهان در انتظار جوانه به فشار راه خود را از طریق خاک. “این یک کمی کمتر درمانی شاید در ماه اوت زمانی که علف های هرز در آمده” Lawson جوک. “اما در حال حاضر آن را امیدوار و خوش بینانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>