آنچه اتفاق افتاده به پلیس فیلم برداری صدمه زدن به معترضان … تا کنون بسیار کم است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

از آن شده است تقریبا دو ماه پس از یک Los Angeles Police Department ماشین گشت شتاب به بروک Fortson در طول یک اعتراض به خشونت پلیس. او هنوز هم نمی داند که نام افسر که ضربه او و یا اینکه آیا آن شخص هنوز هم پلیس خیابانهای شهر. افسر متوقف نمی شود پس از ضربه Fortson و به جای تبدیل به اطراف نزدیک به هدف قرار دادن دیگر تظاهرکنندگان در روند و سرعت خاموش.

پلیس لس آنجلس تقریبا قطعا می داند که چه کسی مسئول است. تیم ملی ماشین شماره است که به وضوح قابل مشاهده در یکی از فیلم های متعدد که اسیر این حادثه. اما بخش نشده منتشر شد هر گونه اطلاعات: نمی افسر نام, و یا اینکه آیا آن شخص شده و منظم. پلیس می گویند این حادثه هنوز در دست بررسی است.

به عنوان صدها نفر از فیلم ها از خشونت در جریان اعتراضات منتشر ProPublica می خواستم برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده بود به ماموران پس.

ما مجموعه ای را برای دیدن اینکه آیا این حوادث گرفتار در دوربین مورد بررسی قرار گرفت که آیا افسران نامگذاری شد و ما این اطلاعات می تواند در مورد هر گونه تحقیق و یا نظم و انضباط است. ما در بر داشت گسترده عدم شفافیت ساخته شده است که آن را دشوار برای پیدا کردن حتی اساسی ترین اطلاعات در مورد اینکه آیا و چه نوع از تحقیقات در حال وقوع است.

ProPublica نگاه را از طریق صدها نفر از فیلم ها ویروسی و متمرکز بر آن است که به وضوح نشان می دهد یک افسر با استفاده از ظاهرا نامتناسب از زور است. ما به پایان رسید تا با 68 ویدئوها شامل بیش از 40 سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک.

ما خواسته هر اداره پلیس چند سوال ساده: که این افسران در این ویدئو بودند تحت بررسی و به آنها نظم بوده?

این بخش عمدتا کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات خاص.

ما آموخته است که افسران از هشت ویدئوها دارای نظم بوده است. افسران از هشت دیگران نخواهد بود و منظم. و برای دو فیلم ادارات پلیس هنوز هم اصرار دارند آنها مطمئن نیستید که آیا افسران درگیر خود هستند.

در حالی که ماموران حق استفاده از زور اگر خود و یا زندگی دیگران در معرض خطر هستند گسترده خشونت علیه معترضان شده است بی دلیل گفت: Chris Burbank, سابق, رئیس, Salt Lake City Police Department.

“هنگامی که شما یک تظاهرات مسالمت آمیز مردم نشسته بر روی زمین می کند که توجیه استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل ، آن را کاملا نمی کند” گفت: Burbank که در حال حاضر معاون رئیس جمهور از اجرای قانون استراتژی در مرکز پلیس سهام. “من می بینم که به عنوان یک تخلف از سیاست, تخلف دولت و شهر فرمان و به عنوان یک تخلف از شایع نجابت و چه خوب است در مورد پلیس.”

پلیس لس آنجلس گفت: ما آن منتقل شده 10 unnamed افسران به غیر از زمینه وظایف در حالی که آن را به بررسی حوادث مربوط به تظاهرات اخیر. این گروه کاهش یافته است می گویند که آیا این افسر که زده Fortson است که در لیست. Fortson ثبت شده است ادعای خسارت با شهر و حفظ یک وکیل به جای تشکیل پرونده با شکایت اداره پلیس.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته در حالی که به دنبال این فیلم:

افسران ناشناس باقی می ماند حتی زمانی که آنها گرفتار در دوربین

ادارات باید تنها نام افسران در 17 از موارد ما مورد بررسی قرار گرفت که از انتشار. یک نام می تواند اجازه می دهد تا به یادگیری بیشتر در مورد تاریخ انضباطی از یک افسر و برای دیدن هر الگوها در قبل از اتهامات. همچنین می تواند اجازه می دهد تا ما را به دیدن اگر ماموران به نظر می رسد در فیلم های متعدد مربوط به استفاده از زور است.

مینیاپولیس دارای یک پایگاه داده از افسران شکایت تاریخ. هنوز اداره پلیس کاهش یافته است به شناسایی افسران در فیلم ما وارد شده و آن را غیر ممکن است برای بررسی سوابق خود را در پایگاه داده.

به اعتراضات ادامه داد: در سراسر کشور بسیاری از کشورهای در حال مبارزه با تا چه حد به در آشکار ماموران انتظامی سوابق.

در ماه ژوئن نیوجرسی دادستان کل به کارگردانی دولت سازمان های اجرای قانون به نام افسران که ذکر شده است به صورت جدی انضباطی نقض شده است. در رهنمود او اشاره کرد که زودتر از موعد نامگذاری کسانی که متهم به سوء رفتار می تواند غیر منصفانه اگر اتهامات نیست و در نهایت به اثبات رسیده است. اما او استدلال احتمال ماموران بدرفتار را افزایش می دهد زمانی که آنها “بر این باورند که آنها می توانند با مصونیت از مجازات آن کاهش می یابد هنگامی که افسران می دانم که خود سوء خواهد بود موضوع را به نظارت عمومی و محافظت نشده است.”

در برخی از کشورها وجود دارد اتحادیه قراردادها و قوانین جلوگیری از افشای نام افسر گفت: Phil Stinson یک افسر سابق و در حال حاضر استاد در Bowling Green State University. در موارد دیگر هر چند Stinson گفت: بخش فقط ممکن است “stonewalling” و یا تلاش برای خلاص شدن از مشکل افسران قبل از همه چیز عمومی تبدیل شده است.

“آنها فقط سعی کنید به سوار شدن آن را و امیدوارم که این آرام پایین” Stinson گفت.

در فلوریدا, میامی-Dade پلیس سخنگوی وزارت Sgt. ارین آلفونسو در ابتدا کاهش یافته است به ارائه اسامی افسران از یک مارس 31 حادثه مورد بررسی قرار می دهیم. این ویدئو نشان می دهد که پلیس به طور ناگهانی دستگیری مردی که در صحبت کردن به آنها اما هیچ کاری انجام نمی تهاجمی قبل از اینکه یک افسر به نظر می رسد به گرفتن او را با پیراهن خود را. یک گزارش داخلی به دست آمده توسط ProPublica از طریق یک درخواست سوابق شناسایی افسران به عنوان Roberto De la Nuez و خورخه Encinosa. Encinosa کاهش یافته است به نظر در بازداشت به Marketplace و Nuez De la نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. گروه حرفه ای انطباق اداره تحقیق در مورد آلفونسو گفت.

در سن خوزه کالیفرنیا ضد تعصب مربی جرثقیل Sanderlin به ضرب گلوله کشته شد در کشاله ران با لاستیک گلوله پس از تلاش برای صحبت ماموران با سلاح های خود را مطرح.

این حادثه که در محل مارس 29 و بررسی شد توسط ProPublica همچنان تحت بررسی توسط سن خوزه اداره پلیس. Shivaun Nurre مستقل پلیس حسابرس برای این شهر تایید کرد که دفتر او دریافت چندین شکایت مربوط به حادثه است. دفتر نه انتشار نام افسران به شاکیان. با توجه به حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه توسط Sanderlin در جولای 18, سه افسران اخراج او اما از تشکیل پرونده اولیه او تا به حال شده است قادر به تعیین دقیقا همان است که ضربه او را و او خیلی دور را نام نشان. “اگر کسی دیگری بود که یک افسر پلیس بود همان چیزی که آنها می تواند پاسخگو” Sanderlin گفت.

“همه اتهامات و شکایت و یا نگرانی از عمومی گرفته خواهد شد به طور جدی” سن خوزه اداره پلیس در بیانیه ای گفت. گروه گفت: تمام ویدئوها ارائه شده توسط ProPublica هستند “بخشی از یک گسترده در امور داخلی بررسی است. مانند این است که یک پرسنل تحقیق و [ما] نمی تواند ارتباط بیشتر است.”

و در یکی دیگر از مثال ProPublica درخواست این حادثه گزارش مربوط به بازداشت در کانزاس سیتی ، به ما گفته شد که امکان پذیر نخواهد بود برای به دست آوردن دلیل اتهامات علیه او و دیگر معترضان را رد کرد و خالی با یک شهر فرمان و معنی آن این بود “که اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است” یک سخنگوی اداره پلیس گفت:. اقدامات دستگیری افسر باقی می ماند در دست بررسی اما بدون گزارش ProPublica است قادر به دست آوردن افسر نام یا دیدن منطقی برای دستگیری. “ما می گویند ما اهمیتی نمی دهند و آن را یک معامله بزرگ” سخنگوی گفت.

تحقیقات — در صورتی که اتفاق می افتد در همه — به دور از شفاف

در صورتی که پس از مورد بخش باید ذکر شده در حال انجام تحقیقات برای ارائه جزئیات از قبیل این که آیا افسران اسیر در فیلم باقی می ماند در وظیفه فعال; آنها همچنین اغلب نمی توانم بگویم چه مدت این تحقیقات ممکن است. گاهی اوقات پلیس اتحادیه قرارداد جلوگیری از ادارات پلیس از انتشار چنین اطلاعاتی.

در پورتلند, اورگان, اداره پلیس تنها می گویند که تمام حوادث از نیروی تحت بررسی قرار گرفتند از جمله دو شناسایی شده توسط ProPublica. راس کالدول مدیر مستقل پلیس بررسی یک غیر نظامی نظارت دفتر در پورتلند حسابرس گفت که در حالی که او می تواند تایید کند که هر دو حوادث مورد بررسی او نبود “از نظر قانونی مجاز به صحبت در مورد این تحقیقات است.”

چه مدت بخش از نظر قانونی باید به روند رسیدگی به شکایات متفاوت توسط حوزه قضایی است. در حداقل 14 متحده افسران پلیس باید یک “صورتحساب حقوق” نوشته شده به قانون دولت فراهم می کند که ویژه حمایت در طول تحقیقات. وجود دارد یک سال اساسنامه محدودیت ها در کالیفرنیا در پلیس نظم و انضباط موارد است. در فلوریدا تحقیقات از سوء رفتار پلیس باید به نتیجه گیری در 180 روز. هر دو کشور باید مقررات برای توقف ساعت اگر همزمان تحقیقات جنایی و کالیفرنیا مکث برای دادخواهی مدنی اما در غیر این صورت اگر یک بخش نمی تواند از یک مورد در زمان افسران نمی توان نظم به حالت تعلیق تنزل مقام و یا رد کرد.

“آنها بدست این حمایت به ویژه در قوانین ایالتی از طریق مطلق قدرت سیاسی و لابی و تلاش و این یک مشکل جدی گفت:” ساموئل واکر استاد بازنشسته دانشگاه عدالت کیفری است که تحقیق صورتحساب حقوق.

افسران بعید است که به طور منظم — حداقل عموم

حتی در مواردی که قربانیان در حال قادر به شناسایی افسران آنها بعید است برای دیدن آنها را به صورت نظم و انضباط.

به دلیل وجود دارد هیچ فدرال دستور برای سازمان های پلیس به گزارش جزئیات بیشتر در مورد غیر نظامی شکایت آنها دریافت های اخیر در سراسر کشور مجموعه داده مورد چگونه بسیاری از شکایات به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و “پایدار” به معنی اتهامات تخلف تایید شد منتشر شده در سال 1993 توسط اداره دادگستری آمار با توجه به کارول Archbold یک پلیس پاسخگویی کارشناس و استاد در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی.

در شهر نیویورک که در آن 10 فیلم ما مورد بررسی قرار گرفت غیرنظامی شکایت بررسی هیئت مدیره بررسی اتهامات از نیروی بیش از حد در برابر پلیس. هیئت مدیره بررسی بیش از 3000 اتهام سوء استفاده از زور در سال 2018 اما تنها 73 از آنها اثبات شد. لس آنجلس است که وظیفه آن رسیدگی به شکایات داخلی مگر اینکه یک افسر می پرسد برای یک بررسی توسط یک شهروند مدیره از, حقوق تا به حال 5 درصد از شکایات مردم پایدار که همان سال است.

در کالیفرنیا تنها تحقیقات که در نتیجه پایدار یافته و یا کسانی که مربوط به نیروی مرگبار تخلیه از یک اسلحه گرم و یا “بزرگ بدن آسیب” عمومی تبدیل شده است.

تصویر مشابه در بخش های کوچکتر. از 206 شهروند اتهامات علیه اوماها افسران پلیس در سال 2018 تنها 17 درصد پایدار بخش داخلی فرایند بررسی. در ایندیاناپولیس که در آن تصویری از تظاهرات دستگیر افسران ضرب و شتم یک زن که عدد 7 درصد.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک ویدیو نشان دادن افسران لگد زدن یک معترض بود که حمایت کردن به یک حصار اوماها اداره پلیس گفت: استفاده از نیروی حوادث در حال بررسی است و ماموران از دیگر آژانس های کمک. این گروه کاهش یافته است به نظر بیشتر و گفته است که “محدود قراردادی زبان است که ما مانع از افشای محتویات هر پرسنل مهم است.”

صدها شکایت قریب به اتفاق قربانیان نظارت سازمان

بخش در حال حاضر به صورت یک کوه کار به غربال کردن از طریق حوادث تظاهرات. شده اند وجود دارد بیش از 750 شکایت با شهر نیویورک غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره پس از اعتراضات آغاز شد و در اواخر ماه مه منجر به بیش از 200 باز کردن تحقیقات است. پلیس لس آنجلس را به خود اختصاص داده 40 محققان به غربال کردن از طریق اعتراض و شکایت.

سیاتل دفتر پلیس مسئوليت مستقل نظارت بدن شده و تماس بیش از 18 ، 000 بار در مورد اقدامات پلیس در تظاهرات و با هدف افزایش شفافیت.

آژانس جدید تظاهرات شکایت داشبورد نشان می دهد 28 تحقیقات در حال انجام است اما این گروه همچنان به کار راه خود را از طریق شکایت و قصد دارد برای ادامه به روز رسانی ردیاب گفت: آن Bettesworth معاون مدیر امور عمومی برای اوپا.

این به طور معمول طول می کشد 180 روز برای سیاتل به بررسی غیرنظامی اتهامات علیه ماموران اما Bettesworth گفت: این سازمان در حال کار برای تکمیل به عنوان بسیاری از اعتراض های مربوط به تحقیقات که ممکن است در کمتر از 90 روز. آن را “همه دست به دست در عرشه وضعیت,” او گفت:.

به ما بگویید در مورد سوء رفتار پلیس

ما می خواهیم به شنیدن از افسران پلیس, عمومی کارکنان و اعضای جامعه که می تواند به ما کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد سوء رفتار پلیس و چرا از آن مجاز به ادامه.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>