چه اتفاقی می افتد زمانی که کارگران را که دست صابون دریافت COVID-19? آنها اعتراض.


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

در هفته قبل از نرما مارتینز درگذشت COVID-19 او و همکاران او صحبت در مورد ترس خود را از ابتلا به کروناویروس در کف کارخانه که در آن آنها را و بطری شخصی مراقبت و زیبایی محصولات از جمله صابون دست.

شایعه شده بود گردش در میان کارگران — به خصوص کسانی که مثل مارتینز شاغل از طریق موقت نیروی انسانی سازمان-که کسی در این تاسیسات در جنوب غربی حومه شهر, حومه شهر, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس و یا در معرض شده بود به کسی که تا به حال. مارتینز 45 گفته بستگان او به سرعت راه می رفت و سعی کردم به نگه داشتن نفس خود را هنگامی که او نزدیک به دیگر کارگران است.

برخی از کارکنان متوقف گرفتن شیفت نگران خطرات ناشی از کار آرنج به آرنج تنگ کارخانه خطوط و یا کشیدن با نوک انگشتان خود را در ساعت زمان بیومتریک. اما بسیاری از نگه داشته تا قادر به پرداخت هزینه به خانه ماندن و منزوی.

“نورما به کار می رفت می ترسم مثل همه ما اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی او می تواند: شستن دستها و استفاده از دستکش پاک کردن ماشین آلات با الکل مالش گفت:” یکی از همکاران که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن برای ترس از دست دادن کار خود را. “ما نبودند خوب با کارخانه هنوز باز است.”

مارتینز یک مهاجر مکزیکی و مادر دو درگذشت, مارس 13. مرگ او آمد و تنها چند روز پس از Voyant زیبایی تسهیلات تعطیل برای تمیز کردن عمیق پس از دیگری کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به چند نفر از کارگران.

پس از مارتینز مرگ او سابق و همکاران با کمک کارگران مرکز دفاع رفت و به ایلینوی دفتر دادستان کل است که گرفته شده و نقش تحقیق در مورد ایمنی و بهداشت محیط کار شکایت از بخش خصوصی در میان همه گیر. دفتر پر کردن جای خالی سمت چپ توسط آمریکا اداره ايمنی و بهداشت شغلی که گرفته شده تا حد زیادی دست-رویکرد به بررسی coronavirus مربوط به شکایت از کارگران در خارج از صنعت بهداشت و درمان ترک کارفرمایان بیشتر به پلیس خود را.

کارگران طرفداران و لاتین قانونگذاران می گویند که آنها سپاسگزار دادستانی کل را به خود گرفته کارگر مسائل ایمنی در طول این بحران اما آن است که یک راه حل تدریجی است که باعث شده است تا کارگران در برخی از منطقه کارخانه به مرحله تعطیل یا دیگر تظاهرات بیش از ایمنی مرتبط با این بیماری همه گیر.

“این یک گروه کمک برای سیل” گفت: تیم بل, مدیر اجرایی شیکاگو کارگران با همکاری یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر کارگران موقت. او و برخی دیگر نگران هستند که بیشتر در کارخانه و انبار کارگران را مریض و مرگ مگر اینکه دولت برقرار و اجرا قوی COVID-19 محل کار قوانین ایمنی در امکانات در نظر گرفته شده بیش از حد ضروری برای تعطیل در طول بیماری همه گیر. “با توجه OSHA است که هنوز هم مخفی زیر میز” بل گفت: “باشه چیزی است که دولت می کند برای محافظت از ساکنان آن است.”

آن ناشناخته چگونه بسیاری از کارخانه پردازش مواد غذایی و یا انبار کارگران درگذشت COVID-19 در ایالت ایلینوی است. این آخر هفته El Milagro محبوب شیکاگو ترتیلا ساز اعلام کرد آن را تعطیل و برای دو هفته بعد یکی از کارگران درگذشت از عوارض مربوط به COVID-19. مارتینز مرگ اولین گزارش به دفتر دادستان کل است. یک سخنگوی ایلینوی وزارت بهداشت گفت: این سازمان در برخی از محدود شغلی اطلاعات مربوط به COVID-19 موارد آن ناقص است و در دسترس عموم نیست. این گروه سخنگوی گفت: در حال کار روی این موضوع است.

اما مقامات دولتی می دانیم که ایمنی محل کار عظیم منطقه از نگرانی در حال حاضر. بنابراین شکایت بسیاری از کارگران آب گرفتگی دفتر دادستان کل است که خود را در محل کار حقوق اداره تا به حال به بیش از چهار برابر در اندازه کشیدن در وکیل از سراسر اتاق.

“درک من این است که OSHA گرفته است موقعیت … که در آنها اجرای دستورالعمل CDC که قرار دادن” گفت: Alvar آیالا که ریاست این اداره است. “قرار داده است که ضرورت خاص در این است که در آن بسیاری از این سازمان ها بودند برای ما و کارگران بودند از آمدن به ایالات متحده برای اجرای.”

در شش هفته گذشته این اداره دریافت کرده است بیش از 1000 ایمنی شکایات مربوط به COVID-19 اعم از کارفرمایان عدم حفظ فاصله امن در خطوط مونتاژ به انجام تمیز کردن محل کار پس از یک کارگر تست مثبت است. بسیاری از شکایت آمده اند به زبان اسپانیایی و از کارکنان در تولید و فرآوری مواد غذایی و صنایع بسته بندی.

دفتر دادستان کل و سپس با این نسخهها کار با بخش بهداشت محلی مقامات به انجام بازرسی از کارخانه ها و انبارها برای تعیین تغییرات اگر هر مورد نیاز است. تا کنون دفتر آورده است هر گونه دعاوی علیه تولید کنندگان یا شرکت های دیگر برای نقض ایمنی محل کار اگر آن را با اقتدار به انجام این کار تحت قانون دولت و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر مارس نظم اجتماعی فاصله. امکان طرح دعوی در دادگاه گفته شده است به اندازه کافی برای انطباق سریع.

علامت Denzler, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایلینوی تولید کنندگان’ Association, گفت که او فکر می کند محلی و ایالتی و فدرال در حال انجام بهترین خود را هنگامی که آن را می آید به پاسخ به ایمنی کارگران نگرانی در میان یک وضعیت بی سابقه ای. “هر کس در تلاش است به درک چگونه به آن رسیدگی اینکه, دولت, شهرستان, OSHA, CDC,” او گفت:. “قطعا AG واگذار شده است با قدرت های خاصی به انجام آن کار است. وزارت کار است و قدرت به انجام شغل خود را. تولید کنندگان عامل با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

یک سخنگوی وزارت کار ایالات متحده که نظارت OSHA گفت: آژانس “است که مجدانه در هر روز برای کمک به کارفرمایان درک و دیدار با” تعهدات خود برای حفاظت از کارگران در معرض coronavirus در محل کار. این سخنگو گفت: OSHA دریافت شکایت در مورد Voyant زیبایی اما نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر تا زمانی که تحقیقات کامل شد. این معلوم نیست که ثبت شکایت و یا اینکه آیا آن است که متصل به مارتینز مرگ است.

سابق شرکت کارگران گفت: مارتینز کار کرده بود در Voyant سال از طریق یک آژانس دما اخیرا در کنترل کیفیت.

Ann Miller ارشد معاونت منابع انسانی در Voyant گفت: شرکت “دل برای این از دست دادن.”

او گفت که این شرکت تا به حال گرفته شده تعدادی از روش های ایمنی قبل از شنیدن از دولت از جمله درجه حرارت روزانه چک, صدور تجهیزات حفاظت فردی به کارگران و پاستوریزه مناطق کار روزانه است. علاوه بر میلر گفت: این کارخانه تعطیل است و تمیز در تعطیلات آخر هفته و در صورت مثبت و یا فرض مثبت COVID-19 تست.

دفتر دادستان کل میلر گفت: تا به حال “هیچ بیشتر اقدامات پیشنهاد.” یک سخنگوی دادستانی کل گفت که این شرکت تا به حال “توافق کردند که مطابق با فرماندار فرمان اجرایی” تنها دو روز پس از مارتینز مرگ اما او توضیح نمی دهد که چه طور خاص این شرکت به توافق انجام دهد.

دفتر دریافت نکرده اضافی شکایت در مورد کارخانه پس از سخنگوی گفت.

کارگران گفت: این شرکت تا به حال در واقع ساخته شده برخی از تغییرات در تاسیسات برای بهبود ایمنی محیط کار در هفته ها و روزهای منتهی به مارتینز مرگ است. اما آنها همیشه موثر است. یکی از کارگران گفت: تصویب متوسط روزانه چک اما کشف چند روز پس از مارتینز مرگ است که او مثبت برای COVID-19; او یک ناقل بدون علامت. که کارگر نیز توضیح داده شده که قادر به پوشیدن ماسک صورت در این سایت به دلیل آن fogged تا عینک ایمنی.

بل گروه در تماس بوده است در پریتزکر به تصویب قوانین جدید برای حمایت موقت تولید و انبار کارگران از جمله الزامی 6 پا از فاصله بین کارگران ممنوعیت استفاده از بیومتریک ساعت زمان و نیاز به پرداخت می شود و بیمار برای کارگران موقت.

پریتزکر را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. اما یک تغییر stay-در-خانه جهت است که فرماندار در هفته گذشته اعلام کرد نیاز تولید کنندگان و دیگر ضروری کسب و کار به ارائه پوشش صورت برای همه کارکنان که قادر به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله و به اقدامات احتیاطی اضافی مانند سرسام آور تغییرات و تنها عامل ضروری خطوط تولید. سفارش جدید می رود به اثر جمعه و تمدید از طریق ممکن است.

در همین حال یک گروه از لاتین قانونگذاران نیز بوده است با فشار دادن دکمه سمت فرماندار به مجموعه ای روشن از قوانین ایمنی و جریمه برای تولید کنندگان. در میان درخواست: مقرر برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله و به طور معمول ضد عفونی رایج در فضاهای; نیاز به خاموش کردن حداقل 24 ساعت برای شستشو و تمیز کردن پس از تایید COVID-19 مورد در میان کارگران و تضمین از دو هفته از زمان پرداخت کردن برای کارگران که تست مثبت است.

“ما مصرانه از شما برای ارسال پرقدرت و صریح پیام به همه کسب و کار است که با قرار دادن کارگران در معرض خطر را بدون در نظر گرفتن نژاد و قومیت و زبان و یا وضعیت شهروندی هرگز قابل تحمل در کشور ما” از اعضای ایلینوی قانونی لاتین, انجمن در نامه ای نوشت: در ماه گذشته. این مسئله به ویژه فشار دادن در میان لاتین ترکیبات نمایندگان مجلس نوشت: از آنجا که بسیاری از کسانی که در تولید به کار هستند و مهاجران آمریکای لاتین.

زمانی که دفتر والی در پاسخ به آن گفت: قانونگذاران “آنچه ما در حال حاضر می دانیم” گفت: دولت Rep. کارینا ویلا یک دموکرات از غرب شیکاگو یک شهرستان با تولید پایه. ایمیل از پریتزکر را شامل اطلاعات در مورد چگونه کارگران با COVID-19-مربوط به شکایات می تواند به دولت OSHA یا به فدرال OSHA یا دفتر دادستان کل است.

“وجود دارد هیچ تغییری. وجود دارد هیچ دستورالعمل یا اجرای” گفت: ویلا که اضافه شده است که او تا به شکایت از کارگران در حدود ده کارخانه ها و تولید مواد غذایی و امکانات مورد COVID-19.

ویلا از مکزیک مهاجران گفت: موضوع بازدید او در یک سطح شخصی از آنجا که بسیاری از مردم در زندگی خود را کار در کارخانه در حومه شیکاگو. او گفت: یکی از بستگان نزدیک که با این نسخهها کار در یک پردازش گوشت تسهیلات در سنت چارلز به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. روی کین شهرستان در بخش بهداشت و درمان به طور موقت تعطیل که گیاه جمعه بیش از نگرانی در مورد COVID-19. (دولت عمومی وزارت بهداشت گفت: این کار به رسمی راهنمایی برای گوشت و مواد غذایی تجهیزات پردازش آن در شناسایی خوشه های COVID-19 موارد.)

ویلا و دیگر طرفداران گفت: آنها به ویژه نگران کارگران موقت که به طور نامتناسبی لاتین; برخی از 42 درصد از این دولت بیش از 675,000 کارگران موقت به عنوان لاتینی با توجه به وضعیت ممیزی از آژانس های دما از ماه جولای سال 2019.

بسیاری از آنها نیز در مستند نشده است که آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری فدرال و محرک مزایای. است که برگ های بسیاری از کارگران از نظر مالی آسیب پذیر باعث آنها را به بازگشت به محل که در آن آنها احساس ناامنی طرفداران گفت. در طول یک Facebook مصاحبه زنده دوشنبه با Univision شیکاگو پریتزکر گفت: دولت به دنبال ایجاد برخی از انواع کمک نقدی برنامه برای مهاجران مستند نشده که آیا واجد شرایط برای مزایای فدرال. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در این ماه خصوصی-مشارکت مردمی برای قرار دادن پول نقد در مستند نشده دستياران جیب در میان همه گیر.

در Voyant, خبر مارتینز مرگ اعتقاد برخی از سابق شرکت کارگران به ماندن در خانه و یا آزمایش برای coronavirus خود را. روز بعد از او درگذشت سابق شرکت کارگران صحنه یک ماشین کاروان اعتراض در حافظه خود در مقابل کارخانه. حدود 10 کارگران نشان داد مصرف تبدیل می شود به آرامی رانندگی در گذشته ورودی و بوق. برخی از نشانه های اتومبیل خود را در ویندوز. “ما می خواهیم ایمنی برای کارگران” یکی از نشانه بخوانید. “نه بیشتر مرگ و میر ناشی از سرایت.”

مرگ ناگهانی گفت: یکی از بستگان زندگی می کند که در همان خانه به عنوان مارتینز’ خانواده است. او در خانه در ساعات اولیه مارس 13 با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است. حداقل یکی دیگر از اعضای خانواده مریض شدم نسبی گفت. آنها هنوز هم در شوک و عزادار از دست دادن او.

نسبی به یاد می آورد که چگونه مارتینز نگران نگه داشتن کودکان خود را ایمن از هر گونه عفونت ممکن است او به ارمغان آورد به خانه از محل کار. به عنوان به زودی به عنوان او وارد خانه او محروم کار خود را با لباس و باران. “او نمی خواهد اجازه دهید کودکان خود را دریافت کنید بیش از حد نزدیک” نسبی گفت. “او از ترس به آغوش گرفتن آنها است.”

Duaa Eldeib و Jodi S. Cohen کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im