چه اتفاقی افتاد وقتی که یک موسسه عمومی تبدیل به یک بازوی لابی De Facto از صنعت چوب

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با همکاری OPB و اورگنی/اورگنی Live تولید شده است. شما می توانید برای خبرنامه پروژه های ویژه اورگنی/اورگن زنده اینجا و خبرنامه OPB اینجا ثبت نام کنید. OPB عضو شبکه گزارش دهی محلی ProPublica است.

به عنوان دولت اورگان کیت براون لایحه ای در سال 2018 به تصویب حدود جارو در انتشار گازهای گلخانه ای، رهبران در یک سازمان دولتی مبهم در پشت صحنه کار می کرد به بی اعتبار کردن تحقیقات آنها می ترسید که او را متقاعد به هدف قرار دادن یکی از قدرتمندترین صنایع دولت.

پژوهش، منتشر شده است که ماه مارس، محاسبه شده برای اولین بار چقدر کربن به جو در نتیجه قطع درختان در اورگان از دست داده است. نتیجه گیری شد که ورود به سیستم، زمانی که فکر می شد هیچ اثر منفی بر گرم شدن زمین، در میان بزرگترین آلاینده های آب و هوایی این ایالت است.

محققان به رهبری اورگن ایالتی دانشگاه اکولوژیست جنگل بورلی قانون دریافتند که دولت به طور چشمگیری می تواند رد پای کربن خود را کوچک کند اگر درختان در زمین های خصوصی کمتر قطع شده اند، توصیه ای که در برابر رویکرد اعتماد املاک و مستغلات وال استریت و صندوق های سرمایه گذاری که درختان را در سن پایین تر قطع می کنند تا سود را به حداکثر برساندند.

این یافته ها رهبران صنعت جنگل در اورگان را نگران می کرد، که به سرعت دانشمندان و لابی گران را برای به چالش کشیدن مطالعه و نویسندگان آن جمع آوری کردند. در میان گروه های رهبری مبارزه موسسه منابع جنگل اورگان بود، یک آژانس دولتی شبه دولتی با دلار مالیات که توسط قانون، محدود از نفوذ و یا تلاش برای نفوذ در سیاست است.

رهبران در موسسه برای متقاعد کردن قانونگذاران و رئیس کالج جنگلداری ایالت اورگن که تحقیقات ناقص بود، کار می کردند، و لابی های الوار را از تلاش های خود در طول مسیر، با توجه به تحقیقات اورگنی/اورگن لاو، او بی و پروعمومیا، خبر می دهند.

موسسه باید «سریع، نسبتا فوری، پاسخ را توسعه دهد تا این مطالعه همه روایت اولیه را ندهد و به طوری که تلاش های اولیه در سطح دولت را ندهد تا سیاست کربن را بر اساس آنچه به نظر من می رسد علم خطاکار است توسعه دهد.» تیم لاک، مدیر محصولات جنگلی آژانس در آن زمان، در یک ایمیل ماه مه ۲۰۱۸ با خط موضوعی «Bev Law carbon BS» نوشت. “یکی از دلایل من احساس می کنم این راه این است که فرمانداری است که در حال حاضر در حال حاضر در حال حاضر”

سپس، لاک، کارمند عمومی، پیشنهاد کمک به لابی گر الوار پیش نویس یک ضد استدلال “کسانی که از ما در صنعت می تواند استفاده کنید.”

ایمیل یکی از هزاران نفر است که به عنوان بخشی از تحقیقات توسط اورگنی / OregonLive ، OPB و ProPublica ، که متوجه شد که اورگان جنگل منابع موسسه ، ایجاد شده در اوایل 1990s به آموزش ساکنان در مورد جنگلداری ، به عنوان یک آژانس روابط عمومی و بازوی لابی برای صنعت چوب عمل کرده است ، در برخی موارد دامن زدن به محدودیت های قانونی که آن را از انجام این کار منع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de