چه ربات های قاتل رویا ؟

چرا شما باید مراقبت از

چرا که در حال مرگ تعقیب برخورد روبات است که هیچ یک از این ایده از یک زمان خوب است.

  • هوش مصنوعی شما را دوست ندارد. آن را نفرت نیست شما. اما شما از آن ساخته شده از اتم است که در آن می توانید استفاده کنید.
  • وجود دارد یک کمپین برای جلوگیری از روبات های قاتل. و نه یک شوخی است.

سینمایی, تصاویر خیلی روشن است. از من ربات به این Terminator سری به ماتریسانسان یا خواسته و یا ناخواسته مدیریت برای برخورد با ماشین آلات است که قبلا در خدمت آنها. به مرگ. و یا حداقل در برخی از مرتب کردن بر اساس از جهانی اسارت سناریو.

این یک روایت است که مانند برخی از ما بهترین mythos قرار می دهد ما در مرکز از عمل و بیشتر از نه را نشان می دهد برتری نبوغ انسان تحت فشار است. چون هالیوود و هالیوودی متخصص در خیالات. حداقل بخشی از آن را در داستان است. بیش از احتمال زیاد بخشی که در آن ما برنده شوید.

“ربات های قاتل هستند و قطعا چیزی است که ما باید در مورد می گوید:” الیاس جوزف وبر-هان که مدیریت کرنل ارتباطی و مشارکتی فن آوری آزمایشگاه با سوزان Fussell. “البته اگر ما در حال صحبت کردن در مورد بدخواه هوش مصنوعی آن را به عمد ساخته شود که در راه به طوری سوال می شود: ‘خواهد آنها؟’ من امید نیست.”

Facebook انسان مجبور به تعطیل کردن شرکت هوش مصنوعی-سوخت chatbots چرا که آنها در حال شروع به توسعه زبان خود را دارند.

و در عین حال با توجه به شین Quinlan یک زن 33 ساله که با این نسخهها کار در رباتیک اتوماسیون فرآیند برای یک گروه با همکاری بسیار زیادی اوکراین مبتنی بر شرکت او مجاز به نام آیا ما حتی می دانیم که اگر ما شد و ساختمان آن که در راه است ؟ “من انجام این مراحل یک انسان را در ساخت و مدارک پزشکی می گوید:” Quinlan. “هوش مصنوعی به تماشای من در حالی که من آن را انجام دهد و پرونده روند. من نمی بینم که این سیستم می تواند کج به کاملا مخرب به پایان می رسد اما اگر پرونده پزشکی بودند هدفمند مخلوط کردن ؟ آن را قطعی امکان.”

که تا حد زیادی حساب چرا از آن است که جدی گرفته شود در sunnier مکان های از گوشه و کنار اینترنت که جیغ در مورد خونخوار رباتها در حال حاضر تصویب robo-تصاحب. دیده بان حقوق بشر بیشتر به طور خاص کمک کرده است راه اندازی یک کمپین برای جلوگیری از روبات های قاتل است و تا کنون محصور تقریبا 30 کشور به منع کاملا مستقل سلاح های کشنده. هر چند چین از ممنوعیت این نوع سلاح استفاده ازآن رسم خط در توسعه و تولید است. که ظاهرا آن را کاملا خوب با. و در یک “پیچ” است که باید تعجب هیچ یک از ایالات متحده و روسیه در حال ابدا این لیست.

“تاریخ نظامی و توسعه است که سابقه غیرانسان سیستم برای کشتار مردم” گفت: جاستین Joque نویسنده ساختارشکنی ماشین آلات: نوشتن در عصر جنگ سایبری و به زودی-به-می شود-منتشر شده کافر ریاضیات: الگوریتم های آمار و منطق سرمایه داری. پس سیستم های نظامی به عنوان کارگردان نسبت به ملت و حق دفاع از خود هرگز نمی تواند بخشی از راه انسان انجام کسب و کار با هر یک از دیگر, هدف, شاید باید به “تمرکز بر روی آنچه که ما را انتخاب کنید برای تشویق و سپس تولید بیشتر فقط و انسانی سیستم است.”

“مشکل این است که AI, جنگ سایبری و رایانه های ضد anthropocentric,” Joque می گوید. یک مشکل این است که مردمی با تمرکز بر هوش مصنوعی سعی کرده اند به آدرس از طریق انسان-in-the-Loop روش های یادگیری ماشین که در آن افرادی مانند Quinlan درگیر هستند در برخی از مرتب کردن بر اساس از “فضیلت دایره” به طوری که ماشین هایی که در آنها به آموزش و لحن می تواند از برخی از اندازه گیری از هوش انسان بودن داخل حلقه است.

بهترین مثال از این “هوش انسان” در آینده به بازی ؟ هنگامی که انسان در Facebook مجبور به تعطیل کردن شرکت هوش مصنوعی-سوخت chatbots چرا که آنها در حال شروع به توسعه زبان خود را دارند. زبان است که روبات ها ایجاد کرده بود ساخته شده آن را آسان تر برای آنها را به کار. گرفتن هر چند که انسان ها “در حال اجرا همه چیز” نمی دانم چه ماشین شد و گفت دیگر.

“خوب, تاریخ هوش مصنوعی هنوز در حال نوشته شده است می گوید:” یک هوش مصنوعی کارشناس در Facebook است که مجاز به صحبت های عمومی. “اما آن است که قطعا باز به مخرب دخالت.”

که اگر شما در حال پیگیری است ما اینجا هستید:: عذاب: 1 انسان: 0.

و حتی اگر Defense Advanced Research Projects Agency کاهش یافته بوستون دینامیک خالق همه کسانی که “زیبا” فیلم های یوتیوب با ربات سگ و انبار روبات احتمالا به این دلیل که خود را به روبات نیست ویژگی های به اندازه کافی است که متوقف نشده نشان می دهد. وبر-هان اسباب سرگرمی با داستان, روسی, روبات است که می تواند رانندگی اتومبیل خود را قبل از آنها پرش و آتش دو اسلحه یکی در هر یک از “دست” با یک سطح بسیار بالایی از دقت و صحت در downfield اهداف.

برای تلفن های موبایل وحشی تا زمانی که شما یک نگاه در این واقعیت است که وزارت دفاع نیز به دنبال آزادسازی یک تن از پول به مهندسی ژنتیکی سربازان و مصنوعی فوق العاده هوش (ASI). اضافه کردن به این واقعیت است که چین حمایت یک کاملا متفاوت مشاهده و از نظر هوش مصنوعی در جنگ — احتمالا دریای چین جنوبی kerfuffle نیست در مورد حقوق لاف زدن اما خیلی بیشتر در مورد دسترسی به مواد معدنی کمیاب مفید در ربات توسعه — به عنوان روسیه می کند و شما باید به سرعت گرم شدن AI جنگ سرد. جنجال آفرینی? هیچ. تکنولوژی برای خنثی کردن زمان نظامی آمریکا سخت افزاری است که در حال حاضر استفاده می شود.

بنابراین باید همه ما شروع به یادگیری ماشین زبان یا پردازش زبان طبیعی برای toady تا به ما اربابان رباتیک?

“پیچیده تر از چیزی است که” وبر-هان توضیح میدهد: “بیشتر باز است به خطر بیافتد. و هوش مصنوعی است که بسیار پیچیده است.” بله باز به سوء قصد و خارج از بازیگران اما فقط به عنوان به احتمال زیاد به چرخش توپ-از-مرگ-خود را از خدمات قبل از آن می شود در هر نقطه در نزدیکی شما.

بله اما چه می شود اگر…

“انسان باید یک درایو برای زنده ماندن در بسیاری از موارد” وبر-هان می گوید. “آیا روبات ها به این ؟ من فکر نمی کنم که هیچ AI طراحی مبتنی بر این است.” بنابراین در دوشنبه-صبح postgame تحلیل انسان بی کفایتی و معاندت به نظر می رسد به سبقت گرفتن فن آوری پختگی و نیروی بی رحم.

آن را به ارمغان می آورد به ذهن یک نظامی معروف نقل قول از Pogo, یک شخصیت کارتونی خلق شده توسط براورد والت کلی: “ما ملاقات دشمن و او با ما است.” در واقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net