چه Coronavirus زیان کار نشان می دهد در مورد نژاد پرستی در امریکا

نت این قطعه الهام از نیویورک تایمز گرافیک “نرخ بیکاری برای افرادی مانند شما” منتشر شده در نوامبر 2009.

در این نمودار که تصویر می کشد بیکاری طی دهه گذشته ما را در 12 ماه نورد میانگین برای محاسبه نرخ اشتغال برای هر گروه.

داده ها به صورت, سیاه, اسیایی, بومی آمریکا, سفید و دو یا بیشتر از دو مسابقه مانع هر کسی با هیسپانیک قومیت. در حالی که اسپانیایی است و نه شمارش به عنوان یک نژاد در سرشماری پرسشنامه (هر مسابقه می توانید هیسپانیک قومیت) ما آن را به عنوان یک جداگانه گروه نژادی در اینجا. آسیایی, آسیایی شامل بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام.

داده ها برای کارگران با مدرک دانشگاهی شامل هر کسی با هر دیپلم یا لیسانس.

در مورد اطلاعات این داده ها می آید از زمان بررسی جمعیت اجرا شده توسط اداره آمار ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار (BLS). آن است که بطور تطبیقی فصلی. چرا که آمار اشتغال برای هر یک از گروه ها بر اساس یک نمونه از جمعیت وجود دارد این است که درجه ای از عدم قطعیت به خصوص با گروه های کوچک.

ما تنها نمایش گروه های که در آن بیش از 100 نفر با شغل و یا به دنبال کار بودند مورد بررسی در هر ماه از ژانویه تا ژوئن 2020. به بررسی این رویکرد ما نیز محاسبه خطای استاندارد برای هر گروه. ما در بر داشت که همه گروه ها نمایش داده می شود تا به حال استاندارد خطاها و یا نزدیک به زیر 4 درصد به این معنی است که 95% از زمان واقعی نرخ بیکاری برای این گروه خواهد بود در عرض 7 تا 8 درصد از آنچه نمایش داده می شود. اکثر گروه های استاندارد خطاهای کمتر از 2 درصد است که به معنی دقیق آنها را در عرض چند درصد است. هنوز هم احتیاط باید استفاده شود که در مقایسه با دو گروه با تفاوت های کوچک در نرخ اشتغال.

بسیاری از گروه ما قادر به نمایش هستند گروه از کارگران که بومی آمریکایی و آسیایی یا دو یا بیشتر از دو مسابقه به دلیل اندازه کوچک نمونه از این گروه است.

به عنوان COVID-19 است wreaked ویران کردن در اشتغال چشم انداز وجود دارد چند عوامل دیگر که ممکن است بر نرخ اشتغال و این اعداد. اولین دسته از کسانی که شمارش به عنوان شاغل و یا بیکار تر شده اند و مبهم است. در ماه مارس BLS اشاره کرد که برخی از مردم misclassified به عنوان شاغل زمانی که آنها باید شمارش شده است به عنوان بیکار منجر به نرخ اشتغال به نظر می رسد کمی بالاتر از آن را باید. که بدان معنی است که بالاتر از تجسم در واقع رنگ rosier تصویر از واقعیت است. دیدن BLS’ بیانیه ای در misclassification موضوع است.

دوم این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم در سمت چپ نیروی کار به طور کامل در چند ماه گذشته به دلیل بیماری و مراقبت از کودک و یا شاغل در صنایع که نابود شده اند در این بیماری همه گیر. این افراد را نمی توان شمارش در نرخ بیکاری رسمی که تنها شامل کسانی که یک کار و یا به طور فعال به دنبال کار. این نشان می دهد که بالاتر از تجسم در واقع رنگ rosier تصویر از واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net