شهرداران چه کاری می توانند انجام دهند وقتی پلیس از انجام کار خود دست بردارد؟

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با همکاری آتلانتیک منتشر شد و مشمول مجوز کریتیو کامنز ما نیست.

در سراسر ایالات متحده، شهرها در پی اعتراضات پلیسی توهین آمیز که با مرگ ۲۵ مه جورج فلوید در مینیاپولیس برانگیخته شده بود، دچار تلاطم و افزایش خشونت اسلحه می شوند. در ماه پس از مرگ فلوید بیش از ۱۱۰ نفر در آن شهر تیرباران شدند که هشت نفر مرگبار بودند. در آتلانتا، ۱۰۶ نفر در طول یک دوره ۲۸ روزه منتهی به ۱۱ ژوئیه تیرباران شدند که از ۴۰ نفر در مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

این اولین بار در سال های اخیر نیست که آمریکا شاهد چنین اعتراضاتی و به دنبال آن افزایش خشونت است. در بهار ۲۰۱۵ مرگ فردی گری ۲۵ ساله بر اثر جراحات وارده در بازداشت پلیس تظاهرکنندگان را به خیابان های بالتیمور آورد. اعتراضات به شورش و غارت شعله ور شد. چندی بعد دادستان ارشد شهر اتهامات کیفری علیه افسران درگیر در این دستگیری اعلام کرد. همکاران ماموران با عقب کشیدن کار پاسخ دادند و در هفته های بعد تنها حداقل لخت را انجام دادند. در نتیجه از درجه اعتبار ساقط، خدمه گوشه های جدید مواد مخدر را ضبط کردند و نمرات قدیمی را حل و فصل کردند. قتل ها برای ثبت سطح افزایش یافت و نرخ بسته شدن پرونده فرو رفت. کارل استوکس، عضو سابق شورای شهر دموکرات ها در بالتیمور، سال گذشته به من گفت: «پلیس از انجام کار خود دست برداشت و اجازه داد مردم افراد دیگر را خفه کنند.» “Period. پایان داستان.”

اعتراضات ماه های اخیر که در ماه اوت در پی تیراندازی مردی توسط پلیس در کنوشا، ویسکانسین، در حالی که به خودروی خود تکیه داده بود، بار دیگر به سلطنت رسید، شتاب واقعی را برای تلاش برای اصلاح اداره های پلیس ایجاد کرده است. در بسیاری از شهرستانها ، هر چند ، رتبه و فایل افسران پلیس در حال سلام این تلاش ها با عقب نشینی آشکار است. آنها می گویند آنها از اتهامات وارده به افسران همکار خود، انتقاد عمومی از بخش خود به عنوان یک کل یا تماس های رو به رشد برای کاهش تا حد زیادی قدرت ها و منابع خود را ناراحت هستند. در چندین شهر، افزایش خشونت در حال حاضر حمایت از تغییر منابع به خارج از اداره های پلیس، از جمله در میان بسیاری از ساکنان سیاه پوست و رهبران منتخب را تضعیف می کند. اگر اصلاح طلبان امیدوار باشند که در مهار بیش از حد سیاسی شدن موفق شوند، ابتدا باید بر چالش کم پولی شدن غلبه کنند که اغلب به افسران اجازه داده است حق وتو موثری را در مورد اصلاحات اعمال کنند.

مایکل مک گین زمانی که در سال ۲۰۱۲ شهردار سیاتل بود با عقب نشینی پلیس برخورد کرد. و، او به من گفت، مشکل یک راه حل سرراست دارد: یک شهردار که با عقب نشینی پلیس روبه رو است، باید آن را ساده کند که افسران در برابر دولت منتخبی که خدمت می کنند پاسخگو هستند. که شروع می شود ، او گفت ، با گام های نسبتا کوچک ، مانند خواستار که افسران کشف شماره نشان خود را. و اگر افسرها قبول نکنن؟ “هر کسی که از دستور پیروی نمی کند به خانه فرستاده می شود. این کاری است که شما با کسی انجام می دهید که در یک سازمان نیمه نظامی از دستورات پیروی نمی کند. تو اخراجشون ميکني”

در مینیاپولیس، جایی که شورای شهر قانونی را تصویب کرد که جایگزین عمده فروشی اداره پلیس را برای همه پرسی مطرح خواهد کرد، ساکنان از کاهش قابل توجه حضور پلیس خبر داده اند. یکی به روزنامه واشینگتن گفت: «تنها چیزی که اکنون می بینید این است که آنها با پنجره هایشان بالا هستند.» در آتلانتا، بسیاری از افسران در واکنش به ۱۱ اتهام از جمله قتل بزهکاری که در ۱۷ ژوئن علیه گرت رولف تشکیل شد، شروع به تماس بیمار کردند. افسر سابق پلیس آتلانتا به دنبال توسل با رولف و شریک زندگی اش پس از شکست در یک آزمایش سوبریتی، رایچارد بروکس را که در ماشینش در یک درایو از طریق خواب پیدا شده بود، به ضرب گلوله کشت. بروکس از رولف و شریک زندگی اش دوید و یک تاسر را اخراج کرد که از شریک کشتی گرفته بود.

رئیس موقت پلیس، رادنی برایانت، برای درخواست از افسران در نیروی خود برای انجام کار شان باقی مانده بود. “من از شما می خواهم که نگرانی های خود را برای افسران همکار خود را با داشتن پشت خود را کانال. در این لحظه از شما می خواهم که به یاد داشته باشید که چرا افسر پلیس شدی. ما این خط کار را انتخاب نکردیم چون آسان بود.» او می گوید: «ما افسر شدیم چون می خواستیم به مردم در مضطرب کمک کنیم، در جوامع مان تفاوت ایجاد کنیم و به سادگی خدمت کنیم و از آن محافظت کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im