چه متصل کارن باس به جو بایدن …

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او می تواند آینده معاون رئیس جمهور.

آن بوده است که 14 سال پس از تشکر. کارن باس از دست هر دو دختر و پسر جوان در یک وحشتناک تصادف. اما “شما هرگز نمی توانید بیش از آن” او می گوید: در اولین قسمت از این کارلوس واتسون نشان می دهدجدید در اواخر شب به سبک نشان می دهد بحث میزبانی OZY از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کارلوس واتسون.

این احساس او سهام با جو بایدن ، presumptive نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری که در زندگی خود لمس شد تراژدی زمانی که او خود را از دست داد اولین بار همسر و دخترش در سال 1972 ماشین خراب است. و به عنوان بایدن وزن باس به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر با تصمیم انتظار می رود ظرف چند روز او را در برخی از راه های روح خویش و قوم.

Screenshot 2020-07-31 at 1.35.40 PM

“سخت ترین بخشی از آن بود و آن همان بود با [بایدن] است که آن حوادث اتفاق افتاد, هر دوی ما در زندگی” باس می گوید. “بنابراین شما لازم نیست که یک فرصت برای سرند به بخش خصوصی.”

و در حال حاضر با باس احتمالا محوری به افزایش نظارت عمومی از همه است ؟ “پس از شوک از دست دادن دختر و پسر-در-قانون چیز دیگری می تواند اتفاق می افتد به من,” او می گوید.

ما فقط دچار آسیب های روانی شده برای سه و نیم سال چند بار در روز.

صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, باس 66 ساخته شده است او فعالیت های سیاسی در یک عمر فعالیت. در سن 14 سالگی او یک حوزه کاپیتان برای بابی کندی در سال 1968 به ریاست جمهوری. او شده است برای مبارزه با پلیس اصلاحات در لس آنجلس از سال 1973 — همان سال جورج فلوید متولد شد و در ترانشه از جنبش ضد جنگ در ویتنام.

آنچه باعث شد او در نهایت به اجرا برای دفتر جامعه ائتلاف سازمان او شروع به کشف کردن که چگونه برای مقابله با جرم ناشی از ترک اعتیاد به کوکائین. “من تو را دیدم ما جرم یک مسئله بهداشتی و … می خواستم به کشف کردن که چگونه برای مقابله با جرم و جنایت در راه است که نمی در نتیجه جرم حبس.” او رفت و به ساکرامنتو و صعود به تبدیل شدن به امریکا سیاه دولت و مجلس قبل از مصرف بیش از لس آنجلس کنگره صندلی در سال 2011.

California Legislators Vote On State's Embattled Budget

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصر ارائه شده چالش های جدید است. “در این لحظه در کشور ما,” او می گوید: “ما فقط دچار آسیب های روانی شده برای سه و نیم سال چند بار در روز.”

باس همچنین می تواند به توقف فکر “نژادی آشفتگی که او تخمیر هر روز.” و این نگرانی او این است که هر زمان که تهمت پایین است “او در می یابد کسی از رنگ به پا زدن.”

چگونه او مدیریت ؟ آموزش هنرهای رزمی در سراسر 20s خود را, او می گوید تا به او کمک کرد تا حرکت زن بودن در سیاست با یک حس اعتماد به نفس و آرامش است. زندگی خود را به زودی ممکن است بسیاری آشفته تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im