ما رو بدست بسیاری از سوالات ما در مورد پایگاه داده از معتبر متهم به کشیش. در اینجا پاسخ.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ما منتشر شده از یک پایگاه داده در ماه ژانویه از روحانیت کاتولیک که تلقی شده است “معتبر متهم به” سوء استفاده جنسی یا سوء نزدیک به 180 دایره اسقفی و مذهبی سفارشات به سراسر کشور. از آن پس صدها هزار نفر از مردم را جستجو پایگاه داده است.

تعدادی از این افراد رسیده و سوالات در مورد پروژه. بسیاری از به اشتراک گذاشته اند داستان های شخصی به عنوان بازماندگان از سوء استفاده. و اگر چه به طور رسمی منتشر شد لیست مجموع بیش از 5800 منحصر به فرد, نام ده ها تن از مردم نوشته اند نشان می دهد نام روحانیت که آنها بر این باورند شده اند به سمت چپ خاموش. ما خوشحال به شنیدن از خوانندگان و ما می خواستیم برای ارائه پاسخ به چند تا از رایج ترین پرسش های ما را دریافت کرده ام.

من می دانم که یک کشیش نیست که در لیست شما یا من باید اطلاعات بیشتری در مورد کسی که معتبر متهم کرده است. شما می توانید این اطلاعات را در پایگاه داده خود را?

این اطلاعات در پایگاه داده ما گرفته شد به طور مستقیم از لیست ما جمع آوری شده از دایره اسقفی و مذهبی سفارشات. لیست منتشر شد بدون هیچ بخشنامه یا دستورالعمل از واتیکان و یا ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک بنابراین هر اسقف رایگان است برای تعیین آنچه که افشا می شود. این بدان معناست که لیست شامل قطعات مختلف از اطلاعات و برخی از این لیست ممکن است ناقص.

تغییر که اطلاعات یا اضافه کردن اطلاعات را از منبع دیگری تغییر خواهد کرد هدف ما پایگاه داده است که برای جمع آوری سوابق رسمی و آنها را آسان تر به استفاده از. اگر شما دلیلی برای این باور است که یک اسقف نشین لیست حذف یک معتبر شخص متهم و یا که آن را به نادرست اطلاعات ما نشان می دهد که شما در رسیدن به اسقف نشین به طور مستقیم. بسیاری از دایره اسقفی که شامل اطلاعات تماس خود را آشکار که در آن بازماندگان و دیگران می تواند رسیدن با سوال یا نگرانی در مورد نام خود را در لیست. ما شامل لینک های مستقیم به هر لیست ما جمع آوری شده در پایگاه داده ما.

چه تفاوت بین پایگاه داده و کار از اسقف پاسخگویی? چرا آنها نام است که در پایگاه داده خود را?

اسقف پاسخگویی وب سایت است که توسط یک تیم از افرادی که شانه را از طریق گزارش های خبری, حقوقی براده و اسناد دیگر برای پیگیری سوء استفاده در کلیسا. در حالی که ما تنها جمع آوری رسمی لیست از دایره اسقفی و سفارشات آنها جمع آوری اطلاعات از طیف گسترده ای از منابع. پایگاه داده خود شامل بسیاری از روحانیون که به نظر نمی رسد در مقام وابسته به قلمرو اسقف لیست و غیره نیست و در بانک اطلاعاتی ما. آنها همچنین شامل بیش از 450 نام متصل به دایره اسقفی که نیست منتشر شد لیست در همه.

تعداد زیادی از مردم نوشت: به مطمئن شوید که ما می دانستم که در مورد اسقف پاسخگویی. مطمئن باشید که ما انجام می دهیم. ما صحبت کرد و به مردم پشت اسقف پاسخگویی چندین بار در طول دوره گزارش ما. آنها در نقل داستان ما و ما لینک به وب سایت.

من همان کشیش ذکر شده چندین بار. چرا ProPublica ادغام سوابق آن ؟

ما هنوز باید اطلاعات لازم برای ادغام چندین پرونده با همین نام در سراسر دایره اسقفی در راه است که ما استانداردهای روزنامه نگاری. چرا که بسیاری از دایره اسقفی فراهم نیست مهم شناسایی اطلاعات مانند تاریخ تولد, هماهنگی تاریخ و انتساب تاریخ برای مردم نام آنها.

به دلیل سوابق همان کشیش می تواند مخالف از اسقف نشین به اسقف ما طراحی پایگاه داده ما در راه است که اجازه می دهد کاربران به مقایسه اطلاعات در میان آنها است.

در طول دوره گزارش داستان برای این پروژه ما متوجه شدیم که برخی از افراد در ظاهر به عنوان بسیاری از هشت لیست. بار دیگر ما در بر داشت یکسان نام هایی که متعلق به افراد مختلف است.

متوجه شدم که یک اسقف به روز شده لیست خود را پس از شما منتشر شده پایگاه داده خود را. شما به روز رسانی پروژه خود را با اطلاعات جدید آنها منتشر شده ؟ ؟ ؟

اگر شما متوجه است که یک اسقف نشین لیست تغییر کرده است از آنجایی که ما آخرین به روز رسانی لطفا به ما و به ما اطلاع دهید. این است که قصد ما برای ادامه به روز رسانی پایگاه داده ما برای یک دوره از زمان به عنوان دایره اسقفی انتشار لیست برای اولین بار و دیگران اضافه کردن نام و شناسایی دیگر جزئیات.

هنگامی که ما را متوقف نگه داشتن اطلاعات به روز ما اضافه کردن برجسته یادداشت به هر صفحه و اجازه دادن به خوانندگان می دانند که ما انجام داده ایم ،

من فکر می کنم که من پیدا کردم چیزی در پایگاه داده خود را که به نظر می رسد متفاوت از آنچه اسقف نشین است.

اگر شما اعتقاد دارم که شما پیدا کردم خطا در چگونه ما رونویسی اطلاعات از یک اسقف نشین لیست لطفا به ما در [email protected] و ما آن را بررسی میکنیم رکورد به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.

گزارشگر هستم و می خواهم به استفاده از پایگاه داده خود را به گزارش در محلی اسقف نشین. هر راهنمایی کنید ؟ و به شما به اشتراک گذاشتن هر یک از داده های شما وارد کرده اید?

نوشته ایم یک گزارش دستور العمل برای کمک به خبرنگاران محلی با استفاده از پایگاه داده در گزارش خود. و بله این داده ها در دسترس است به صورت رایگان برای دانلود با برخی از محدودیت در استفاده از آن در داده های ما فروشگاه.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>