ما در حال انتشار هزاران پلیس و انضباط پرونده که نیویورک مخفی نگه داشته برای دهه

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

تا ماه گذشته ایالت نیویورک ممنوع انتشار افسران پلیس انتظامی ، شهروندان شكايت از سوء استفاده توسط افسران یک راز است. بنابراین محققان نتیجه گیری. مردم حتی نمی دانند اگر یک افسر مجازات شد.

این افسر پلیس شهر نیویورک است که با استفاده از یک ممنوع سبد منجر به مرگ اریک گارنر در سال 2014 تا به حال یک رکورد از سوء. گارنر آخرین کلمات — “من نمی توانم نفس بکشم” — شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است.

شهرستان محقق نشان داد که وجود این افسر ثبت مجبور به استعفا شد در سال 2017; افسر خودش نبود اخراج تا 2019.

هنگامی که مرگ جورج فلوید و فیلم از درخواست خود برای زندگی خود مشتعل در سراسر جهان تظاهرات فعالان در نیویورک تمدید فشار خود را برای لغو این قانون است که نگهداری سوابق انضباطی تحت کاری ادامه داده اند شناخته شده به عنوان 50-یک. قانونگذاران ایالتی در نهایت عمل, رای گیری برای لغو ارائه شده در این کتاب برای چندین دهه است.

به زودی پس از Marketplace خواسته نیویورک غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره و یا CCRB برای یک لیست از افسران همراه با شکایت علیه آنها و چه نظم و انضباط و اگر هر حال توصیه شده است.

امروز ما در حال ساخت این اطلاعات عمومی و با آن ارائه یک تصویر بی سابقه ای از غیرنظامیان’ شکایت از سوء استفاده توسط NYPD افسران و همچنین محدودیت های سیستم فعلی که قرار است برای برگزاری افسران پاسخگو باشد. ما منتشر شده از یک پایگاه داده است که شما اجازه می دهد جستجو به پلیس شکایت بنابراین شما می توانید اطلاعات را برای خودتان. اطلاعات کارشناسان همچنین می توانید دانلود داده ها.

پایگاه داده لیست فعال وظیفه افسران است که تا به حال حداقل یک اتهام علیه آنها اثبات توسط CCRB: که حدود 4000 افسران از NYPD را 36,000-عضو نیروی.

اتحادیه های کارگری برای شهر پلیس و آتش نشان و اصلاحات افسران باید شکایت کرد شهر نیویورک برای جلوگیری از افشای بیشتر از این و دیگر سوابق انضباطی. اتحادیه های کارگری در اعتراض به انتشار هر گونه موارد دیگر از “ثابت و نهایی رشته مهم است.” که محروم کردن اکثریت قریب به اتفاق از شکایت علیه افسران.

“ما در حال دفاع از حریم خصوصی و صداقت و پاک شهرت هزاران سخت کوش امنیت عمومی کارکنان” یک سخنگوی اتحادیه گفت: در پر کردن طرح دعوی در دادگاه.

روز چهارشنبه از یک قاضی فدرال با صدور سفارش ضابط موقت مسدود کردن شهر از جمله CCRB از انتشار انضباطی پرونده. قاضی کاترین پولک Failla نیز محروم نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی از افشای اطلاعات آن به دست آمده بود. ProPublica بوده است نه یک حزب به مورد و موضوع را به منظور Failla که برنامه ریزی یک جلسه برای ماه آینده.

در انتشار اطلاعات موجود در پایگاه داده, ProPublica است که انتشار همه شکایت علیه افسران. همانطور که ما ذکر ما محدود داده ها به فقط آن دسته از افسران است که تا به حال حداقل یک اثبات نماید. و هر شکایت در پایگاه داده به طور کامل بررسی توسط CCRB که بدان معنی است که در میان دیگر مراحل یک غیر نظامی ارائه قسم خورده بیانیه به محققان. ما همچنین حذف هر گونه اتهامات که محققان به این نتیجه رسیدند بودند بی اساس معنی محققان مشخص شد این حادثه اتفاق نمی افتد به عنوان شاکی ادعا. وجود دارد حدود 3200 اتهامات ذکر شده به عنوان بی اساس در داده های ما ارائه شده حدود 9 ٪ از کل.

ما تصمیم به شامل اطلاعات اولیه فاش شده توسط CCRB در مورد اتهامات که محققان تلقی بی اساس. بی اساس به معنی CCRB — که محدود تحقیقی قدرت بود و نه قادر به تایید ادعا شده که این حادثه اتفاق افتاده است و آن را نقض NYPD قوانین. هنوز این پرونده می تواند کمک به خوانندگان بررسی سوابق افسران شده اند که این موضوع از یک الگوی از شکایت.

“ما درک می کنیم استدلال در برابر انتشار این اطلاعات. اما ما باور عمومی خوب آن را می تواند انجام دهد بیشتر آسیب بالقوه” گفت: Stephen انگلبرگ, ProPublica را سردبیر. “پایگاه داده می دهد مردم شهر نیویورک یک نگاه اجمالی در چه اتهامات مربوط به سوء رفتار پلیس به کار گرفته شده و اجازه می دهد تا روزنامه نگاران و شهروندان عادی به طور یکسان به نگاه عمیق تر در این پرونده خاص افسران.”

این CCRB دریافت هزاران شکایت در هر سال اما آن است که تنها قادر به اثبات بخش کوچکی از آنها است. در سال 2018 آژانس مورد بررسی قرار 3000 در مورد اتهامات سوء استفاده از زور است. آن را اثبات 73.

محققان اغلب قادر به رسیدن به نتیجه گیری در موارد در بخش قابل توجهی از آنجا که آنها باید با تکیه بر NYPD به دست بیش از شواهد چنین به عنوان فیلم از بدن فرسوده دوربین. اغلب این گروه انجام نمی دهد بنابراین با وجود یک وظیفه قانونی به همکاری با CCRB تحقیقات.

در دیگر موارد گنجانده شده در پایگاه داده ما محققان به این نتیجه رسیدند که آنچه یک غیر نظامی ادعا شده بود اما انجام شد مجاز NYPD قوانین. اداره پلیس دستورالعمل اغلب افسران قابل توجهی اختیار به خصوص در اطراف استفاده از زور. در کنجکاو اصطلاحات مخصوص یک صنف از پلیس نظارت این موارد طبقه بندی شده به عنوان “تبرئه.”

“من تبرئه تن از مواردی که درگیر افتضاح انجام سقوط کرد که در این دستورالعمل” گفت: سابق CCRB محقق دن Bodah که در حال حاضر تحقیقات پلیس نظارت در ورا موسسه عدالت است. “این نوع از فراموش نشدنی. قانون و سیاست می دهد پلیس بسیاری از اختیار است.”

با وجود تمام محدودیت های برخی از افسران هنوز هم متعدد اتهامات علیه آنها شده اند که اثبات. با توجه به سوابق 303 افسران هنوز هم کار در NYPD به حال پنج یا بیشتر اثبات اتهامات علیه آنها. داده های ما تنها نشان می دهد خلاصه ای از شرح اتهام سوء استفاده. معمولا فقط چند کلمه. اما آنها اضافه کردن: وجود نزدیک به 5000 اتهامات “فیزیکی نیروی” نزدیک به 2000 از “frisk” و بیش از 600 از “اسلحه اشاره کرد.”

خوانندگان می توانند با استفاده از این اطلاعات در پایگاه داده به درخواست جزئیات بیشتر در مورد از این CCRB.

و حتی بدون آن اطلاعات بیشتر — که CCRB در حال حاضر منع از انتشار به دلیل سفارش توسط Failla — کاربران می توانند نگاهی به سوابق و دیدن پتانسیل الگوهای سوء استفاده. سی و چهار افسران تا به حال 40 یا بیشتر اتهامات علیه آنها.

کمک به ما نگه NYPD پاسخگو

به ما بگویید که در مورد تجربه خود را با NYPD. آیا شما باید یک تعامل با برخی از افسر که زحمت شما ؟ فراموش خاص پلیس شهرت در محله خود را ، آیا شما تا به حال ثبت یک شکایت کنم ؟ آیا شما تا به حال مورد آزار و اذیت و می خواست برای شکایت اما نذاشتی ؟ شما یک افسر پلیس که سعی کردم به تماس از سوء? ما می خواهیم به شنیدن از شما.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de