ما در حال گرفتن این ژاکت ترمه در هر رنگ زیر 100 دلار!

گنجه می تواند هرگز بیش از حد بسیاری از ترمه قطعه برای پاییز و زمستان تا فروشگاه با ما تیم فوق العاده شکار برای پیدا کردن همه chicest, coziest طرح است. در طول ما e-رک کتیبه ما خال خال کامل ژاکت برای مجموعه ما. بهترین قسمت در مورد این پیدا کردن این است که آن را تحت $100.

سه سلامتی برای لوکس بودجه دوستانه می یابد!

هالوژن Crewneck ژاکت ترمه اتحاد شبح از یک تی شرت آستین بلند است اما ساخته شده از 100 درصد ترمه پارچه. ما عاشق چه ساده برش است که اجازه می دهد تا بالا به لباس پوشیدن به بالا یا پایین بسته به خلق و خوی ما.

nordstrom crewneck cashmere sweater heather dark camel halogen
Nordstrom Rack

آن را ببینید: دریافت هالوژن Crewneck ژاکت ترمه برای $89 در حالی که بسیاری از اندازه و رنگ در دسترس هستند!

یک ظاهر طراحی شده امکانات فراوان با جمله های شیک و ساده طراحی شده است.

ما خواهید بود لایه بندی این ژاکت بیش از یک دکمه پایین بالا با مورد علاقه ما نابود و لگدمال شلوار لباس برای تنظیمات حرفه ای. برای یک نگاه گاه به گاه ژاکت را می توان با ما تعطیلات آخر هفته مورد علاقه و slip-on کفش یا آپارتمان.

هر زمان که ما می خواهیم کمی بیشتر گلم بیرون رفتن نگاه ژاکت همچنین می تواند زوج با نیروی دریایی شلوار مخمل نخی راه راه و پا اشاره پاشنه بلند.

این ژاکت می آید در شش رنگ که شامل یک ترکیب مناسب و معقول از سایه درشت و خنثی.

halogen crewneck cashmere sweater nordstrom
Nordstrom

ما به خصوص به قرمز روژ سایه ای از آن چنین زیبا و غنی جواهر تن. این یک رنگ برای زمانی که ما می خواهیم به ترک از سنتی خنثی اما ترجیح می دهم نه به عنوان با صدای بلند به رنگ زرد یا قرمز است.

خریداران که خریداری شده و عینک هالوژن نگاه به نظر می رسد به عشق چگونه نرم ترمه است. داوران نیز به نظر می رسید بسیار خوشحال و با چه سبک پارچه احساس می کند بدون اینکه بیش از حد نازک است. چند نفر نشان داد که آنها خود را به بالا در رنگ های متعدد است. محبوب ترین رنگ است که خریداران به نظر می رسید به سفارش هستند سیاه و سفید راه راه و نسخه های قهوهای مایل به زرد. چند نظر ذکر شد که چقدر به آنها عشق ورزیدن چاپلوس طرف تقسیم, جزئیات.

ما نمی توانیم صبر کنید به ترکیب و مطابقت این crewneck ژاکت ترمه با بقیه از ما کمد لباس. Nordstrom همچنین حمل مشابه $98 نسخه توسط J. Crew.

اجازه دهید ترمه تمام طول سال!

آن را ببینید: دریافت هالوژن Crewneck ژاکت ترمه برای $89 در حالی که بسیاری از اندازه و رنگ در دسترس هستند!

 

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست برای شما آورده شده است ما هفتگی فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب شده است به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>