به انجمن خوش آمدید پست-رژ لب جهان

چرا شما باید مراقبت از

ماسک صورت و رژ لب را مخلوط نیست.

رژ لب های قرمز شده است نشانه ای از تمرد برای قرن ها. بازیگر سارا برنارد شوکه جامعه پاریس در 1880s با استفاده از آن را ندارد. Suffragettes عینک آن را به عنوان نماد مبارزه خود را برای آزادی.

در حال حاضر که بیش از.

بله این بیانیه چشمگیر, اما از آنجایی که ما نمی تواند ما درام از رژ لب این روزها ما را به آن را دریافت بیش از حد بالا جزمی. و واقعیت این است که رژ لب قرمز است حداقل در حال حاضر. همه رژ لب است! ما در حال زندگی در یک زمان وقتی که با پوشیدن یک ماسک برای dummies, و رژ لب و ماسک صورت فقط مخلوط نمی شود. در واقع اخیر مک کینزی گزارش که …

در ایالات متحده فروش آرایش لب کاهش 15 درصدی در بهار امسال از سال گذشته است.

آن را نه فقط در امریکا است. فروش رژ لب در ژاپن کاهش یافت و نزدیک به 70 درصد در اواسط ماه مارس نسبت به سال قبل با توجه به داده ها از Intage منابع. مک کینزی تخمین می زند که حدود 30 درصد از صنعت زیبایی بود تعطیل توسط COVID-19 با برخی از آن به احتمال زیاد هرگز بازگشایی شده است. “در ایالات متحده وجود دارد COVID-19 عود بعد از آن در سال کاهش [در درآمد این سال] می تواند به اندازه 35 درصد می گوید:” مک کینزی گزارش.

فروش رژ لب قبلا دیده شده است به عنوان یک شاخص از روند مخالف به آنچه که ما امروز شاهد. زمانی که فروش رژ لب هستند تا منطق می رود به این معنی که اقتصاد دچار مشکل است چرا که مردم در حال محدود کردن خود را به کوچک و نسبتا ارزان pick-me-یو پی اس به جای گران کالاهای مصرفی. اما ضرورت ماسک صورت تبدیل شده است که در سر آن است.

lipstick

دیگر لوازم آرایشی باید نقل مکان کرد و در مرکز صحنه. برای مثال خرده فروش آنلاین Alibaba گزارش افزایش قابل توجهی در آرایش چشم فروش. هنوز 2020 انتظار می رود که یکی از بدترین سال برای صنعت زیبایی به عنوان یک کل.

برندگان واقعی در اینجا دست و مو. فروش محصولات مراقبت از ناخن شدند تا 218 درصد در بهار امسال در حالی که کسانی که برای رنگ مو محصولات شد تا 172 درصد است. ناخن و مو معمولا دو زیبایی کارهایی است که افراد برون سپاری به سالن اما با ظهور COVID-19 آید ظهور اجتناب از لمس بودن ، در خانه مانیکور می تواند یک میخ را در تابوت کوچک شخصی-مراقبت از کسب و کار در تلاش برای بازگشایی و برای زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de