هفته پس از PTSD حل و فصل Facebook مدیران دستور داد تا زمان بیشتری را صرف مشاهده آنلاین کودک آزاری

با جوهر هنوز خشک کردن خود به نقطه عطفی $52 میلیون دلار حل و فصل با Facebook بیش از تروما آنها رنج می برد کار برای شرکت برون سپاری بسیاری از محتوای مدیران در حال حاضر گفت که آنها باید از نظر برخی از وحشتناک ترین و نگران کننده محتوا در اینترنت به صورت اضافی و 48 دقیقه در هر روز رهگیری یاد کرده است.

پس بی سابقه 2018 طرح دعوی در دادگاه توسط ex-Facebook, محتوا, مدیر سلنا اسکولا که گفت: قرار گرفتن در معرض روزانه به توصیفاتی از تجاوز و قتل و دیگر وحشتناک اعمال او را به سبب توسعه استرس پس از سانحه, اختلال Facebook توافق در اوایل ماه مه به رقم 52 میلیون دلار حل و فصل پرداخت می شود با 1000 $در فرد حداقل به زمان سابق و پیمانکاران شاغل در شرکت برون سپاری مانند Accenture. پس خبر از حل و فصل Facebook سخنگوی جلب Pusateri با صدور بیانیه خواندن “ما سپاسگزار به افرادی که به انجام این کار مهم به Facebook یک محیط امن برای همه است. ما متعهد به ارائه پشتیبانی های اضافی از این طریق حل و فصل و در آینده است.”

کمتر از یک ماه پس از این موفقیت اما Accenture مدیریت اطلاع اعتدال تیم است که آن را به حال renegotiated قرارداد خود را با Facebook موثر بر حداقل صدها نفر از آمریکای شمالی محتوا کارگران که در حال حاضر برای افزایش قرار گرفتن در معرض دقیقا نوعی از محتوا در قلب از حل و فصل با توجه به داخلی شرکت ارتباطات بررسی رهگیری و مصاحبه با چند کارگران آسیب دیده.

جدید ساعت اعلام شد و در دم آخر ماه مه و اوایل ژوئن از طریق ایمیل های فرستاده شده توسط Accenture مدیریت به شرکت محتوای اعتدال تیم از جمله کسانی که مسئول بررسی سوءاستفاده از تصاویر و یا CEI به طور کلی گرافیک توصیفاتی از آزار جنسی کودکان و نامناسب تعامل با کودکان و یا IIC به طور معمول در مکالمات است که در آن بزرگسالان پیام افراد زیر سن قانونی در تلاش برای “داماد” آنها را برای بعد از سوء استفاده جنسی و یا ارز صریح تصاویر. رهگیری بررسی نسخه های متعدد از این ایمیل ظاهرا بر اساس یک الگو ایجاد شده توسط Accenture. آن را اشاره به قرارداد جدید بین این دو شرکت به عنوان “طلایی ایجاد” برای “دستور کار” و جمله بندی خود را به شدت نشان می دهد که مقررات در تمدید قرارداد منجر به 48 دقیقه افزایش می دهد و در اصطلاح “ایمنی جریان” است که مسئولیت رسیدگی به Facebook پست حاوی تصاویر سوء استفاده از کودکان.

“برای سال گذشته یا بیشتر ایمنی ما جریان (CEI IIC) و همچنین GT خواسته شده است به مولد برای 5.5 ساعت از روز خود را” می خواند یک ایمیل بررسی رهگیری با اشاره به “زمین حقیقت” یک تیم از برون سپاری انسان وظیفه کمک به آموزش Facebook را اعتدال الگوریتم. “در طول چند هفته گذشته طلایی ایجاد Accenture قرارداد با Facebook به امضا رسید. در قرارداد آن مورد بحث زمان تولید و استاندارد که تمام عوامل برگزار می شود.” Accenture مدیران انجمن, ایمیل, ادامه, “نیاز به صرف 6.3 ساعت از روز خود را به طور فعال در تولید” — به معنی اضافی 48 دقیقه در هر روز مشاهده مسلما نگران کننده ممکن است محتوای موجود در اینترنت است.

ایمیل و سپس اشاره می کند که Accenture است “هماهنگی به ما شرکای جهانی و همچنین همکاران ما در MVW” یک به احتمال زیاد اشاره به مانتین ویو در کالیفرنیا که در آن ایمیل نشان می دهد مدیران در حال حاضر در حال مشاهده این محتوا برای 6.3 ساعت در هر روز. آن است که درک این ایمیل که می تواند وجود داشته باشد “یکی آف در هر حال حاضر و پس از آن زمانی که شما قادر به پاسخگویی روزانه انتظار 6.3” ساعت از قرار گرفتن در معرض اما هشدار داد در مقابل اجازه دادن به آن را تبدیل به یک الگوی.

Pusateri های Facebook, سخنگوی, گفت, رهگیری “ما نمی افزایش ارشاد برای تولید ساعت با هر یک از شرکای ما” اما در پاسخ به سوال در مورد Accenture اعلام خود را. Accenture سخنگوی شان کانوی گفت: تنها که آنها تا به حال دستور داده شده است به تصویب هر گونه تغییر توسط Facebook, اما نمی خواهد استادانه درست شده و یا ارائه توضیح داخلی اعلام.

نه تنها افزایش پورنوگرافی کودکان قرار گرفتن در معرض به ظاهر اجرا گرفتار Facebook عمومی اطمینان داد که از آن خواهد شد “ارائه [مدیران] حمایت اضافی از این طریق حل و فصل و در آینده” آن را در تضاد با تحقیقات به مدیر تروما به سفارش شرکت خود را. 2015 گزارش از تکنولوژی ائتلاف ضد آنلاین سوءاستفاده کنسرسیوم شرکت تاسیس شده توسط Facebook و ذکر شده در اسکولا به طرح دعوی در بر داشت که “محدود کردن مقدار از زمان کارکنان در معرض [سوء استفاده جنسی از مواد] کلیدی است” اگر کارمند تروما است اجتناب شود. “قوی توجه باید به ساخت عناصر را انتخاب کنید از این برنامه (مانند مشاوره) اجباری برای کارکنان در معرض” مقاله نیز اشاره کرد. “این حذف هر گونه انگ برای کارکنان است که می خواهند به دنبال کمک و می تواند کارکنان را افزایش می دهد آگاهی از ظریف, اثرات تجمعی که به طور منظم قرار گرفتن در معرض ممکن است تولید.” شرکت Accenture اعلام, اما, به نظر می رسد به سقوط به خوبی از اجباری مشاوره: “عوامل رایگان هستند به دنبال سلامتی مربیان زمانی که مورد نیاز” ایمیل متحده است. یک درخواست برای نظر فرستاده شده به فن آوری ائتلاف بازگشت نیست.

Accenture “سلامتی” برنامه یک موضوع بحث انگیز برای Facebook مدیران بسیاری از آنها می گویند چنین شبه درمانی یک جنس بنجل ایستادگی در برای واقعی مشاوره روانشناسی با وجود نیات از “مربیان” خود را دارند. در ماه اوت گذشته به رهگیری گزارش یک نمونه از Accenture مدیریت فشار یک مربی سلامتی به فاش کردن جزئیات در یک جلسه با یک کارمند; های اخیر دانشگاه نیویورک گزارش محتوای دیجیتال مدیران ناودان Accenture برنامه سلامتی به عنوان “مراقبت ناکافی” برای کسانی که در ابتدا به توسعه PTSD.

به برخی از مدیران این افزایش مورد نیاز کار ساعت است که فقط یکی در یک سری از slights از Accenture و Facebook. “این باعث می شود من احساس می کنم بسیار مورد بی توجهی قرار گرفته و uncared برای این شرکت و مدیریت آن حتی بیشتر از قبل گفت:” یک مدیر که با این نسخهها کار با کودک بهره برداری از محتوای صحبت با رهگیری به شرط ناشناس ماندن. “مدیریت نمی کند مشاهده محتوا به طوری که آنها هیچ راهی برای درک واقع و یا empathizing. اگر آنها را دیده قطعه از محتوای هر یک بار در در حالی که این مقایسه نیست به نیاز به نشستن در مقابل یک کامپیوتر روی صفحه نمایش در حال غوطه ور در آن به مدت پنج ساعت و نیم و پنج روز در هفته (در حال حاضر 6.3).”

هر چند 48 دقیقه از کار اضافی ممکن است به نظر می رسد مانند یک عمیقی افزایش این مدیر تاکید کرد که heinousness از این کار نمی تواند اغراق آمیز باشد و که آنها از ترس چه اثرات حتی یک sub-ساعت افزایش می تواند در طول زمان است. “آن را دشوار است به توضیح تاثیر عاطفی از انجام این کار برای هر کسی که از نزدیک آن را تجربه کرده” این منبع گفت. “بیشتر زمان شما صرف هر روز غوطه ور در محتوای بیشتر در آن باقی می ماند در ذهن و دشوار است به اجازه از شما بعد از ساعت و در زمان خود را خارج از محل کار. آن را می شود بسیار به سرعت تخلیه آن را تقریبا مانند چگونه 48 دقیقه از در حال اجرا احساس می کند بسیار بیشتر است و بیشتر از یک اثر از 48 ساعت از نشستن و یا راه رفتن. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری دیگر, اما هنگامی که شما انجام این کار ما را واقعا است. ما شاهد کودک نظافت و فاسد و چپاولگر رفتار دست اول از جمله پورنوگرافی کودکان و همه در حالی که داشتن به بازی همه چیز را پیچیده و همیشه در حال تغییر سیاست و تاکید در مورد کیفیت مناسب و اقدامات درست است.” یکی دیگر از Accenture مدیر که او نیز نخواست نامش فاش شود تکرار ترس از آسیب روانی: “این افزایش تولید را تحت تاثیر قرار توانایی برای حفظ حالت ارتجاعی من در حال حاضر به منظور حفاظت از من سلامت روان از محتوا به نظر من به صورت روزانه است.”

متعدد مدیران که در مورد تغییر با رهگیری در خواست نامش فاش نشود توضیح داد که قبلی 5.5 ساعت سهمیه چپ برخی از زمان در پایان روز برای “سلامتی” — رایگان زمان که در طی آن آنها می تواند تفکر خود منحرف و به طور کلی از حالت فشرده خارج کنید از کابوس چیزهایی که آنها تا به حال مشاهده شده که در طول روز است. تحت قرارداد جدید این کارگران در حال حاضر ترس خود را در حال حاضر مخاطره آمیز سلامت روان می تواند تحت فشار قرار دادند به یک نقطه شکستن: “پس از شروع در این کار تقریبا دو سال پیش من تا به حال بسیاری از کابوس مربوط به محتوا و حادثه, تصاویر دیده ام وارد ذهن من به طور منظم در طول زندگی شخصی من خاموش ساعت گفت:” سوءاستفاده مدیر. در همان زمان به عنوان کارگران در حال یادگیری آنها را در معرض عمیقا نگران کننده محتوا برای ساعت بیشتر در هر هفته بسیاری از آنها نیز در یادگیری است که آنها دیگر واجد شرایط برای حق بیمه پرداخت Accenture تا به حال برای سال ارائه شده برای مدیران کار یک شب و یا آخر هفته شیفت, با توجه به مصاحبه با پیمانکاران و شرکت Accenture ارتباطات بررسی رهگیری. بسیاری از Accenture کارگران صحبت می کنند آشکارا در مورد چگونه کمی شرکت می پردازد نسبت به وحشت کار خود را با بسیاری از مصرف در شغل دوم یا سوم به پایان می رسد دیدار. “من نمی تواند استطاعت درمانی است که من باید با سختی-زندگی-دستمزد پرداخت که ما دریافت می کنیم” اضافه شده یک مدیر. “من به سختی می توانید استطاعت من اجاره و دیگر لوایح و مواد غذایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>