ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان با COVID-19


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در اواخر ماه گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس با ارسال نامه ای به مدیران کشور 6,000 بیمارستان درخواست به نفع.

او از آنها خواست تا برای تکمیل فرم هر روز با داده ها در این بیماران را درمان می کنیم با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و ارائه آن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“این داده ها به ما کمک خواهد کرد درک بهتر بیماری الگوها و سیاست های توسعه برای پیشگیری و کنترل مشکلات بهداشتی مرتبط با COVID-19,” پنس نوشت.

در حال حاضر به عنوان COVID-19 نزدیک راس در برخی از نقاط کشور این معلوم نیست که چگونه بسیاری از بیمارستان ها به ارائه اطلاعات درخواست شده. برای آن بخش CDC را منتشر کرده است که اطلاعات عمومی گفت: تنها که قصد دارد برای انجام این کار به زودی.

مراقبت های بهداشتی ایالات متحده پاسخ سیستم به کروناویروس در معرض بسیاری از نقاط کور: عدم توانایی به سرعت ایجاد یک آزمون است که می تواند به طور گسترده ای مستقر کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم پزشکان و پرستاران و عدم وجود اطلاعات اولیه در بستری شدن در بیمارستان برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه.

“ما در یک مه چون ما خیلی کمی داده های قابل اعتماد” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه که در حال مطالعه بیمارستان ظرفیت.

داشتن اطلاعات در زمان واقعی بر روی بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور انجام خواهد دو چیز است. آن را فراهم می کند یک پنجره به گسترش coronavirus البته یک هفته و یا تا آنجا که از زمان آن طول می کشد برای بیماران آلوده به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود. دوم, آن را قادر می سازد فدرال و مقامات دولتی به شناسایی نقاط داغ که نیاز به تجهیزات و نیروی انسانی و به انتقال منابع از یک منطقه به منطقه دیگر.

“شما می خواهید برای جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا که در آن شما برای اولین بار از پیدا کردن شما باید یک COVID اپیدمی ويژه زمانی که در حال پر کردن” گفت: دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد co-مدیر مرکز توسعه واکسن در بیمارستان کودکان تگزاس و رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون. “این برای تلفن های موبایل مانند در برخی از نقاط [ایالات متحده] است که اتفاق می افتد به این دلیل که تست کردم هرگز تا به سرعت.

“تمام دلیل شما در حال انجام تست است که پیش از آن است.”

از شنبه اکثر متحده بودند انتشار برخی از اطلاعات در مورد بیماران بستری برای COVID-19 با توجه به COVID پیگیری پروژه اجرا می شود که یک وب سایت است که برگه کلید معیارهای ملی در پاسخ به این ویروس. اما دو کشور با تعداد زیادی از موارد — میشیگان و تگزاس بودند انجام نشده به طوری که در هر روز است. در میان کسانی که در حال انتشار اطلاعات, اطلاعات سازگار نیست. برخی از گزارش اطلاعات در زمان بستری شدن در بیمارستان است که ارائه می دهد یک پنجره به اینکه بیمارستان می تواند بار تحمل کنم در حالی که دیگران گزارش اطلاعات در تجمعی بستری شدن در بیمارستان که به یک معنا از بیماری های جاری تلفات.

آنچه ما در مورد تلفات و COVID-19

آنچه که ما در حال یادگیری کارشناسان می گویند این است که COVID-19 به نظر می رسد هدف قرار دادن بخش هایی از ایالات متحده آمریکا به خصوص نیویورک در یک روش مشابه آن را به عنوان ووهان چین. آمار چین نشان داد که حدود یک پنجم بیماران بستری با COVID-19 درگذشت. آمار اولیه در ایالات متحده پیشنهاد کرد که به مراتب کمتر از افراد آلوده بودند که در بیمارستان بستری می میرند اما است که برگزار می شود تا به عنوان اطلاعات بیشتر گزارش شده است. در بخشی که به دلیل به طور جدی بیمار مبتلا به COVID-19 اغلب صرف چند روز در بخش مراقبت های قبل از مرگ.

همانطور که از شنبه شب 80,204 مردم تا به حال تایید موارد COVID-19 در شهر نیویورک است. از کسانی که 20,474 یا نزدیک به 26 درصد نیاز به بستری در برخی از نقطه. تمام گفته 4,260 درگذشت بیش از 5 درصد از کسانی که تست مثبت است.

دیگر شهرستانها و مناطق گزارش نشده است, داده ها در همان راه آن را به منظور جلب مقایسه. در کالیفرنیا به عنوان مثال 2,714 بیماران با COVID-19 بیمارستان بستری شدند که از روز شنبه که 1,154 بودند در ICU بیش از 42 درصد. یکی دیگر از 3,078 افرادی که مشکوک به COVID-19 نیز در بیمارستان بستری و 522 از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

برخی از ایالت’ اطلاعات شامل بسیاری از ناشناختهها. ماساچوست به عنوان مثال گزارش شده است که 1,583 از آن 16,790 COVID-19 مورد نیاز بیماران بستری از دوشنبه. یکی دیگر از 4,717 نیست. اما دولت ذکر شده بخش عمده ای از آن موارد 10,490 بودن تحت بررسی است.

فقدان اطلاعات موجود پرسش در مورد دولت فدرال 35 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پرونده الکترونیک سلامت یک دهه پیش Jha و دیگران می گویند. این تغییر از کاغذ به پرونده های دیجیتال قرار شد اجازه می دهد تا سیستم مراقبت های بهداشتی به زیرک تر و ارائه اطلاعات بیشتر به سرعت.

“اگر که اتفاق می افتد که یک شکست بزرگ از سیستم” او گفت:.

در هریس کانتی تگزاس که شامل هوستون, تست بود نه با واقعیت در بيمارستان. ان بی سی نیوز گزارش داد در هفته گذشته که از مارس 30 منطقه در اطراف هوستون گزارش شده بود کمتر از 950 تایید coronavirus موارد است. “اما در همان روز وجود دارد 996 نفر بستری در این منطقه با تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19.”

یک تیم در دانشگاه مینه سوتا را کارلسون دانشکده مدیریت مجموعه ای را برای جمع آوری بستری اطلاعات به طور مستقیم از دولت بهداشت و درمان بخش است. در یک پست سه شنبه در مجله سلامت امور این تیم اشاره کرد که با وجود تنوع گسترده ای بین کشورهای درصد از جمعیت بزرگسال در بیمارستان بستری است.

در ایالات متحده منتشر شد که داده ها در آن در حال حاضر در بیمارستان بستری متوسط بستری نرخ 11.5 پذیرش در هر 100,000 بزرگسالان این گزارش گفت:. در لوئیزیانا نرخ به مراتب بالاتر 49.5 در هر 100,000 بزرگسالان است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که به طور متوسط دو برابر زمان برای تجمعی بستری شد 4.21 روز در میان 14 متحده که گزارش داده روزانه به مدت حداقل 10 روز گذشته. این دو برابر شدن زمان در ماساچوست بود 2.79 روز در حالی که در گرجستان شد 6.08 روز. سریع تر دو برابر زمان می تواند به این معنی است که وجود دارد بیشتر جامعه انتقال و در نتیجه سیستم مراقبت های بهداشتی باید در دولت بالاتر از هشدار است.

“در حالی که این می تواند در بخش منعکس کننده تفاوت در زمان پاندمی رسیدن به کشورهای مختلف آن را نیز می تواند منعکس کننده تفاوت در استراتژی سراسر متحده و در نتیجه ارائه یک فرصت یادگیری” به درک آنچه در مناطق انجام داده اند را به نگه داشتن خود را با نرخ پایین نویسندگان نوشت.

برای آن بخش CDC در روز جمعه آغاز شد و با انتشار یک عکس فوری در هفته از بستری شدن در بیمارستان بر اساس داده ها از بیمارستان ها که خدمت در حدود 10% از جمعیت ایالات متحده. این نشان می دهد که بستری نرخ COVID-19 در چند هفته اول بودند شبیه به چیزی است که دیده می شود در ابتدای سالانه فصل آنفولانزا. اما با توجه به اینکه تاثیر COVID-19 احساس شده است و بسیاری حاد پس از قطع دوره برای ارسال داده ها به نظر می رسد برخی از بستری شدن نرخ رفته اند تا پس از آن.

در یک اطلاعات مختصر منتشر شد چهارشنبه سی دی ارائه اطلاعات اضافی در COVID-19-تایید بستری شدن در بیمارستان در 14 متحده از 1 مارس تا 30 بر اساس سایت این مطالعات در هر دولت است. این سرانه نرخ به ترتيب بيشترين کانکتیکات, میشیگان و نیویورک و بسیار پایین تر در اورگون و کلرادو و اوهایو نشان ویروس تحت تاثیر نقاط مختلف کشور متفاوت است. (نگاه خام مورد شمارش به تنهایی نمی تنظیم برای تفاوت در دولت جمعیت.) افراد مسن بيشتر بود بستری نرخ و بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری بود و شرایط بهداشتی اساسی.

همانطور که برای این طرح اعلام شده توسط پنس CDC گفت این است که جمع آوری روزانه بیمارستان داده ها از طریق آن ملی بهداشت و ایمنی شبکه. “هدف از این ماژول جدید — یک بار بالا و در حال اجرا خواهد بود برای کمک به ارائه یک تصویر بهتر از آنچه اتفاق می افتد در داخل ایالات متحده بیمارستان در طی این شیوع. ما امیدواریم که به این زودی” یک سخنگوی گفت.

مداوم نقطه کور

حتی وقتی که می آید به cruder انواع داده ها مانند مرگ داده های این سیستم در ایالات متحده است و ثابت نشده به خصوص زیرک است. در اوج دوران مخدر اپیدمی چند سال آن را در زمان ماه و گاهی بیشتر از یک سال به جمع آوری اطلاعات دقیق در مورد مکان و علل مرگ و اتلاف وقت گرانبها برای قرار دادن در محل پاسخ در نقاط مهم دکتر گفت: Christopher J. L. موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن که COVID-19 مدل را به اطلاع کاخ سفید پاسخ.

“وقتی که می آید به بیمارستان داده, آن را حتی کمتر تصفیه شده” از مرگ داده موری گفت. “اگر ما تا به حال ملی روزانه, گزارش, پذیرش و بستری در ICU پذیرش خواهد بود که یک افزایش بزرگ برای درک که در آن موج بزرگ بعدی در حال آمدن است و یا که در آن ما واقعا شاهد پیشرفت است.”

این شکاف در داده ها است که باعث مشکلات با تلاش به این بیماری تلفات. “ما در حال شروع به دیدن این الگو که در آن مرگ گزارش پایین می رود در روز یکشنبه به دوشنبه و سپس آنها را گرفتن تا” موری گفت. “این افتضاح به بار میآورد در مدل های ما.”

مقامات بهداشتی دولت و بیمارستان سیستم نیست در انتظار آمار خوب مربوط به افزایش تعداد بیمارستان تخت ICU تخت و فن های موجود برای درمان COVID-19 بيمار.

در ایندیانا به عنوان مثال بیمارستان بود 1,132 تخت ICU از مارس 1, ایندیانا, کمیسیون بهداشت و درمان دکتر کریستینا Boxin گفت: در جلسه این هفته است. آوریل 1, که تا به حال افزایش یافته و به 2,188 و در مارس 4, 2,964. “ما در بیمارستان ها انجام داده بود یک کار باور نکردنی از امکان تبدیل هر اتاق به یک اتاق ICU,” او گفت:.

این چیز خوبی است که اتفاق افتاده است. یکشنبه, حدود 58 درصد از در حال حاضر در دسترس تعداد تخت در سراسر کشور اشغال شد — بیش از کل موجود در مارس 1. برخی از 924 از 1,721 اشغال تخت ICU گرفته شد تا توسط COVID-19 بيمار.

دکتر Nirav شاه ارشد پژوهشگر در دانشگاه استنفورد و رئیس سابق کمیسیون بهداشت و درمان از ایالت نیویورک گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به یادگیری از این بحران برای بهتر آماده شدن برای آینده و داشتن دقیق اطلاعات در زمان واقعی در بستری است که بخشی از آن.

“ما نمی باید هشدار دهنده سیستم ما نیاز به این بیماری همه گیر و در حال اجرا” شاه گفت. “من فکر می کنم هر کس می داند و این بیماری ساخته شده است کاملا روشن است که ما نیاز به ایجاد سیستم های هستند که در قرن 21 برای یک قرن 21 بیماری است که ما نمی توانیم با تکیه بر این فناوری از 80s و 90s که چه قدرت ما در زمان بررسی سیستم است.”

آیا شما یک روزنامه نگار علاقه مند در کمک به ما گزارش بستری اعداد در دولت خود را? ثبت نام در اینجا.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>