ما نشان داد که چگونه از آن آسان است برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر سناتور می خواهید برای بستن راه گریز.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

چهار ایالات متحده سناتور معرفی یک لایحه دو حزبی به کمی شناخته شده, اما, گپ زدن, سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن است که اجازه می دهد تا کلاهبرداران به غارت شرکت های بیمه تجاری توسط نما به عنوان مجوز ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

پزشکی مجوز تایید عمل, معرفی پنج شنبه می آید در پاسخ به جولای ProPublica داستان است که نشان داد چگونه به شدت از آن آسان است برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی است که کارشناسان می گویند می تواند هزینه آمریکایی ها صدها میلیارد دلار در سال است. ProPublica گفت: داستان دیوید ویلیامز تگزاس مربی شخصی و جنایت کار محکوم که نمایندگی خود را به عنوان یک پزشک مجاز زمانی که او اعمال می شود برای ملی ارائه دهنده شناسه منحصر به فرد تعداد مورد نیاز توسط دولت فدرال به لایحه برنامه های بیمه.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اداره NPI برنامه. اما ProPublica در بر داشت که آن را تایید کند که آیا متقاضیان به حال معتبر پزشکی مجوز که می تواند انجام شود به راحتی با چک کردن با دولت مجوز تخته. که از دست رفته گام مجاز ویلیامز به جمع آوری حداقل 20 مختلف NPI اعداد و لایحه برخی از نقاط کشور از برجسته ترین شرکت های بیمه سلامت, ایتنا, Cigna و UnitedHealthcare برای میلیون ها دلار در ساختگی خدمات پزشکی.

شرکت های بیمه خودرو پرداخت می شود که ادعا می کند بدون چک کردن برای دیدن اگر ویلیامز تا به حال یک مجوز. بیش از بیش از چهار سال Williams, ثبت بیش از 25 میلیون دلار در ادعاهای دروغین با شرکت های برداشت بیش از 4 میلیون دلار است. برخی از شرکت های بیمه در واقع او را فرستاده نامه با اشاره به نبود او یک پزشک بود و پر ادعای اما آنها همچنان به پرداخت جدید ادعا می کند به هر حال. در سال 2018 یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از مراقبت های بهداشتی و تقلب او در حال حاضر در زندان فدرال.

در دادگاه محققان برای بیمه گفت که شرکت های خود را فرض کنیم مردم صادق بودن زمانی که آنها فایل ادعا می کند.شرکت های بیمه گفت: Marketplace آن را آسان برای جلوگیری از تقلب به دلیل ویلیامز صورتحساب آنها را با استفاده از سازمان های مختلف نام و مالیات شماره شناسایی.

پیشنهاد Medical License Verification عمل خواهد نیاز به مدیکر است که به منظور بررسی یک NPI متقاضی مجوز معتبر است و در جایگاه خوبی قبل از تصویب یک NPI شماره. سناتور. ریک اسکات, R-Fla., آن را به نام “عرف عام گام” در بیانیه منتشر شده توسط قانون گذاران. مصرف کنندگان پرداخت برای تقلب زیان اسکات گفت: بنابراین این پیشنهاد را “جلوگیری از بازیگران بد از defrauding خانواده است.”

سرکوب بدون مجوز دهندگان را جلوگیری از تقلب و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در سراسر هیئت مدیره دیابت کریس ون Hollen D-Md., در بیانیه ای گفت:. این لایحه نیز امضا شده توسط سناتور. John Cornyn R-تگزاس و ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. این لایحه را گام بعدی این است که می توان به یک کمیته که در آن از آن خواهد شد در نظر گرفته شده با توجه به اسکات سخنگوی.

مدیکر رسمی گفت: آژانس نمی نظر در قانون پیشنهادی. گروه تجارت امریکا برنامه های بیمه درمانی بهتر به عنوان شناخته شده AHIP نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد قانون پیشنهادی.

در Williams مورد بیمه و تنظیم کننده بودند آهسته به توقف personal trainer تقلب حتی اگر همسر سابق خود و پدرش جیم Pratte شده بود گزارش فعالیت های جنایی به آنها. Pratte روز پنجشنبه گفت که او خوشحال به شنیدن در مورد قانونگذاران’ پیشنهاد برای جلوگیری از scammers مانند ویلیامز به راحتی از گرفتن NPI اعداد. سیاستمداران کردیم برای سال در مورد نحوه پرداخت هزینه های بالای بهداشت و درمان Pratte گفت. “یکی از چیزهایی که شما می توانید بدون صدمه زدن به کسی است که قطع تقلب” او گفت:.

شکست بیمه را به اقدام فوری علیه ویلیامز و سهولت تقلب خود رهبری ProPublica به در چگونه به شدت چنین کلاهبرداری هستند به دنبال. در سراسر کشور, ProPublica یافت که حامل بیمه نه تنها ساخته شده آن را آسان برای تقلب به اتفاق آنها به ندرت به دنبال کلاهبرداران و یا ارجاع آنها برای محاکمه.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>