ما در گزارش های شرکت ها معافیت های مالیاتی در زنگ کمربند. در حال حاضر مقامات می خواهید سخت تر اجرای.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دولت های محلی و مقامات منتخب در اوهایو در حال ارزیابی مجدد یکی از ایالت خیمه های اقتصادی برنامه های توسعه و خواستار مقررات سخت تر از شرکت ها معافیت های مالیاتی پس از یک مجله کسب و کار و ProPublica بررسی سوالات مطرح شده در مورد اثربخشی به اصطلاح سرمایه گذاری مناطق.

تحت برنامه مبارزه جوامع مانند حامی قدرت جایزه ملک معافیت های مالیاتی برای شرکت هایی که موافق به سرمایه گذاری یک مقدار مشخصی از پول و ایجاد یک هدف تعدادی از مشاغل جدید است.

اما در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته, اخبار سازمان های یافت که نیمی از سال 94 پروژه هایی که به میلیون ها دلار مالیات abatements از شهرستان از سال 1991 قادر به ارائه کار خود را وعده. یکی در چهار نمی ایجاد یک موقعیت. همه از معافیت مالیاتی با این حال دست نخورده باقی مانده.

در حال حاضر اعضای شورای شهر اصرار دولت از شهردار Jamael Tito قهوه ای, سفت, رویکرد خود را به سرمایه گذاری منطقه برنامه و به سرکوب شرکت هایی که خود را نقض کرده و فرار مالیاتی موافقت نامه.

“به نظر می رسد به عنوان شهرستان در حال اجرا بر روی خلبان اتوماتیک” گفت: 1st بخش عضو شورای ژولیوس الیور شده است که انتقاد از شرکت هایی که underdeliver در شغل. “ما باید برای به دست آوردن این اعداد است. ما باید برای نگه داشتن این شرکت ها پاسخگو باشد.”

به طور جداگانه این عضو شورای هل دادن برای شرکت ها برای افزایش تعداد ساکنان شهر استخدام آنها است. قانون در حال حاضر تنها نیاز به شرکت ها برای انجام خود را در “تلاش” برای استخدام ساکنان شهر است. با توجه به یک شهر گزارش در 2018, 1,046 کارکنان مشغول به کار در کسب و کار دریافت معافیت های مالیاتی; فقط حدود یک پنجم زندگی می کردند در یونگستاون.

قهوه ای پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر اما دستیاران خود را به دفاع از دولت را از دست داده و سرمایه گذاری منطقه برنامه. “این چیزی است که ما در حال خواب. ما از آن آگاه” نیکی Posterli قهوه ای را با رئیس ستاد و مدیر برنامه ریزی و توسعه اقتصادی گفت: در این سال است. “من فکر می کنم ما فقط نیاز به کشف کردن راه برای کار در آنچه ما و ارائه آن را به کار برای هر دو طرف. آخرین چیزی که شما می خواهید برای کسب و کار بسته و به زمانی که ما می تواند ساخته شده اند که رابطه است.”

برخی از اعضای شورای شهر با این حال اختلاف نظر دارند. سیستم فعلی منجر به یک محیط که در آن شرکت ها “استفاده شما استفاده از شما و استفاده شما گفت:” سامانتا Turner, شهر 3 بخش councilwoman. به عنوان مثال او با اشاره به متوقف سرما می تواند توسعه در این شهرستان را طولانی رنج می برند سمت شرق است. این پروژه که برجسته بود در مجله کسب و کار-Marketplace تحقیقات بازار سیاهی خود را به عنوان اولین بار در جهان self-chilling آشامیدنی می تواند.

در ازای آن وعده شغل توسعه دهنده: یوسف Co. بین المللی دریافت 75% جلو گیری بر املاک و مستغلات مالیات بیش از 10 سال به عنوان به خوبی به عنوان یک 1.5 میلیون دلار کمک مالی از این شهر آب و فاضلاب بودجه. این شهر همچنین صرف بیش از $360,000 به نقل مکان ساکنان که یک بار زندگی می کردند در سایت. اما بیش از سه سال پس از شکستن زمین این شرکت در عین حال برای ایجاد هر یک از موقعیت های آن متعهد در آن منطقه سرمایه گذاری قرارداد با توجه به آن در گزارش اخیر خود به این شهرستان در سال 2019.

رئیس شرکت Mitchell یوسف گفت: این شرکت پس از استخدام سه ماموران امنیتی است و در حال حاضر مصاحبه داوطلبان برای پوزیشن های مهندسی. تحت شرایط مالیات قرارداد این شرکت تا ماه اوت سال 2021 به ایجاد حداقل 237 شغل. زیرساخت مشکلاتی مانند پیری برق و coronavirus را با تاخیر این پروژه یوسف گفته است. سایت کار در یک ساختمان سوم در جریان است. “اطلاعیه خواهد شد ساخته شده توسط صنایع آشامیدنی در چند ماه آینده در فن آوری ما به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های ما برای تولید در یونگستاون با وجود این همه گیر او گفت:” در ایمیل.

هنوز توسعه دهنده در حال حاضر چهره یک لایحه برای $15,111.65 در جنحه و مالیات بر املاک و با توجه به سوابق از Mahoning County حسابرس ، این شرکت تا به درخواست تجدید نظر به چالش کشیدن ارزیابی از پیشرفت ها در سایت.

در همین حال برخی از قانونگذاران دولت فشار دادن قانون است که آنها می گویند را افزایش می دهد شفافیت در اطراف منطقه شرکت برنامه است که به موضوع کمی نظارت از دولت است.

تحت اوهایو های محلی جایزه معافیت های مالیاتی و به سادگی گزارش نتایج به دولت تهاتری. اما کسب و کار مجله و ProPublica یافت که گزارش می شود پر از لکه پنهان کردن کل هزینه مشوق های مالیاتی به جوامع محلی.

در یونگستاون برای مثال مقامات شهرستان نگهداری می شود که آنها می گویند نیست چقدر بود ببخشند تحت enterprise منطقه برنامه وجود دارد. در پاسخ به سوابق درخواست آنها ارائه پیش بینی هزینه فقط برای یک سوم از موافقت نامه های آنها اعطا بیش از سه دهه گذشته گفت: آنها نمی تواند قرار دادن بسیاری از زودتر قرارداد. برآورد ببخشند مالیات برای پیمان با اسناد و مدارک: $15.3 میلیون.

دولت Rep. جیم Hoops یک جمهوری خواه به نمایندگی از شمال غربی اوهایو است که برای دفاع از لایحه که گسترش قدرت دولت مالیات هزینه بررسی کمیسیون به بررسی محلی شرکت منطقه موافقت نامه ها و اموال دیگر معافیت های مالیاتی. در حال حاضر کمیسیون مشورتی محدودیت آن دوسالانه بررسی به دولت معافیت های مالیاتی, او گفت:.

“این نشان می دهد مردم چقدر معاف است در سطح محلی” پرتال تخصصی اولی گفت: از پیشنهاد و تحلیل محلی abatements. “آن را می دهد اطلاعات بیشتر در خارج وجود دارد.”

برخی از طرفداران این حال دعوت از نمایندگان مجلس برای رفتن بیشتر و با سفت کردن قوانین در اطراف منطقه شرکت موافقت نامه های خود را. امروز مقامات محلی باید از این قدرت برای پایان دادن به معافیت های مالیاتی و به دنبال بازگشت مالیات از شرکت هایی که موفق به ارائه کار خود را وعده. اما در حامی آنها به ندرت از آن استفاده کنید.

طی تازه ترین جلسه در ماه دسامبر در این شهر مالیات انگیزه نقد و بررسی شورا رای به اجازه می دهد تمام 20 فعال شرکت منطقه موافقت نامه به ادامه, از جمله پنج با شرکت هایی که قابل ملاحظه ای از دست رفته کار خود را به اهداف.

برای افزایش انطباق هانا Halbert, مدیر اجرایی, سیاست, مسائل, اوهایو, کلیولند-بر اساس اتاق فکر گفت: دولت می تواند از بین بردن است که تشخیص و حکم یک “ماشه” ارائه که تعلیق مشوق های مالیاتی برای شرکت هایی که موفق به انجام کار تعهدات پس از یک مقدار مشخصی از زمان است. “وجود دارد خواهد بود به صورت خودکار عواقب,” او گفت:. “دولت می تواند از محل های مختلف guardrails” در برنامه است.

دولت ایالت شان اوبراین یک دموکرات که نشان دهنده نزدیکی Trumbull County, گفت که او خواهد بود با احتیاط از قانون است که می تواند تضعیف اقتدار از مقامات محلی. اما او افزود که مشوق های مالیاتی باید با قوانین سختگیرانه تر در سرمایه گذاری و ایجاد شغل.

“ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار خاص چرا که آنها نیاز به کمک گرفتن آغاز شده است. آن را مانند کود در زمین” او گفت:. “اما اگر آن رشد نمی کند شما نمی توانید با قرار دادن کود در آن است.”

دن اوبراین است که یک خبرنگار و سردبیر این مجله کسب و کار مستقر در Youngstown Ohio. او تحت پوشش کسب و کار در Mahoning ولی برای بیش از 20 سال است.

Agnel فیلیپ کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>