ما رتبه بندی آهنگ ها که مسلط شده اند همه گیر

Coronavirus همه چیز تغییر کرده است. تاریخی همه گیر شده است تحت تاثیر قرار بیش از 8.9 میلیون نفر کشته 400000 نفر و تنهایی افسرده اقتصاد در سراسر جهان است. COVID-19 چنین تاثیر داشته است که حتی کسانی از ما را آلوده کرده است که در جریان اب صدادار. با بیش از یک سوم از جمعیت جهان تحت نوعی از اقامت در خانه سفارش ما شروع ما روز بعد قطع روابط عاشقانه و حتی مصرف موسیقی متفاوت است.

کاربران ماهانه در پاندورا بودند به 60.9 میلیون از 66 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 نشان می دهد انتظار می رود قرنطینه دست انداز دقیقا نمی افتد. ایتالیا که یکی از سخت ترین-آمار کشورهای دیدم کل جریان برای 200 محبوب ترین آهنگ در Spotify در افت 23 درصد در همان دوره است. و در ایالات متحده تجزیه و تحلیل شرکت آلفا گزارش داده است که Spotify در بالا 200 غوطه ور در سه ماهه اول به عنوان به خوبی.

اگر محبوب موسیقی نیست ظاهر و سپس چیست و چرا ؟ در اینجا پنج آهنگ هایی که انجام شده به خوبی در طول همه گیر و توضیحات ما چرا.

“شکل شما” | Ed Sheeran | 2017

نمی خواهم که Ed Sheeran? من مطمئن هستم که کسی وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند پیدا کردن یک دلیل برای نفرت اما گرمی برنده جایزه زبان انگلیسی خواننده و ترانه سرا است مسلما بزرگترین عروسی آهنگ تمام وقت (“Thinking Out Loud”). زمانی که جهان در خطر است, چرا نه ؟

به عنوان u. k. موسیقی جریان مصرف غوطه ور از 20 درصد به 15 درصد در اولین ماه از مستند, با توجه به Futuresource Consulting, آن را تنها حس می کند که kindhearted مرغ نغمه سرا از بیداد خواهد به نجات آمده است. منتشر شده در سال 2017 خود را تنها “شکل شما” صعود به شماره 136 در Spotify جهانی نمودار نسبت به پایان سه ماهه اول.

سرب شعر می رود “باشگاه است که بهترین مکان برای پیدا کردن یک زن پس از نوار است که در آن من.” به ما دوخته تا با کمی به هیچ تماس فیزیکی با شنیدن “من در عشق با بدن خود” ممکن است جذاب گوش دادن.

“ما در جهان” | U. S. A. برای آفریقا | 1985
همه چیز بود بزرگ در ’80s در: مو های شانه پد و همکاری. چنین موردی در سال 1985 زمانی که لیونل ریچی, مایکل جکسون, Cyndi Lauper کنی راجرز, Diana Ross و بیش از 40 دیگر یک لیست از هنرمندان ضبط آمد و با هم به خواندن “ما از جهان است.” علت: آفریقا قحطی.

این اتصالات که در 35 سالگرد انتشار این گذشته مارس, جریان برای یاد لحن دو برابر در ایالات متحده, ایتالیا و اسپانیا از 20 مارس تا آوریل 2 با توجه به آلفا داده است.

در حالی که قحطی نیست دشمن اصلی ترین جهان با آن مواجه است در حال حاضر وحدت آهنگ صحبت از الهام بخش باقی مانده است. به طوری که Gal Gadot و پالس (pals) فکر یک تلاش مشترک خود را تشویق مردم ، و ما می دانیم که چگونه آن رفت (دفعات بازدید: خوب نیست).

“You’ll Never Walk Alone” | جری و ضربان ساز قلب | 1963

این بیماری همه گیر است افسرده و روحیه و افزایش احساس ناامیدی به همین دلیل است که ایستگاه های رادیویی در سراسر اروپا از جمله بی بی سی پیوست و نیروهای به طور همزمان بازی جری و ضربان ساز’ “you’ll Never Walk Alone” در اواسط ماه مارس نشان می دهد تمرد در برابر coronavirus.

عاطفی 1963 آهنگ پخش شد در 7:45 صبح به وقت تهران 20 مارس در BBC Radio 1 را در آخر هفته صبحانه نشان می دهد با مت Edmondson و جنیفر آنیستون, Zoe توپ, رادیو, 2 نمایش و لورن Laverne را BBC Radio 6 Music نشان می دهد. آن را همچنین در همان زمان بر روی صدها نفر از ایستگاه های رادیویی از جمله در لوکزامبورگ آلمان, اتریش, بلژیک, بلغارستان فنلاند و لتونی و اسلواکی و رومانی و اسپانیا.

“با بیماری” | آشفته | 2000
اگر چه مردم بیمار هستند این پیام است که آشفته است nu-metal تک “با بیماری” ارائه نشده است قرار دادن. ضربه سر و صدا از گروه اولین آلبوم استودیویی این بیماریساخته شده راه خود را بر روی بیلبورد نمودار پس از دیدن یک 31 درصد افزایش در فروش دیجیتال در اواسط ماه مارس.

منتشر شده در سال 2000 شیکاگو بر اساس کوارتت ضبط دیدم فروش همراه با 3 درصد افزایش در جریان آوردن شماره آن به 2.6 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

من در مورد شما نمی دانم, اما حوله “بلند شو بیا پایین با بیماری” چهار بار در یک ردیف در بالای ریه های شما می دهد یک لبه خاص نیست و به احتمال زیاد یافت می شود اگر خود را گوش دادن است که معمولا فقط … آسان است.

“این پایان جهان همانطور که می دانیم (و من احساس می کنم خوب)” | R. E. M. |1987

“که آن شروع می شود با یک زلزله پرندگان و مارها در هواپیما” R. E. M. 1987 سر و صدا-تک ضربه شروع می شود. آن را حس می کند که تقریبا دقیق tune — تفریق مارها اضافه کردن یک ویروس به شدت افزایش فوق العاده در اعداد است.

“این پایان جهان همانطور که می دانیم (و من احساس می کنم خوب)” احساس می کند مربوط به طرفداران موسیقی در سراسر جهان نه تنها به دلیل یک گیج کننده ویروس که تاب جهان بلکه به دلیل تمام trickle-down, اثرات, از جمله مشاغل از دست رفته و به طور کلی عدم قطعیت است.

با توجه به بیلبورددر ردیابی هفته پایان مارس 12, لحن ضرب گلوله 184 درصد به 1 ، 000 دانلود به فروش می رسد و 48 درصد در تقاضا در ایالات متحده جریان به 746,000 به گفته نیلسن موسیقی/MRC اطلاعات. آهنگ به اوج خود رسید و در شماره 16 در جریان اصلی راک آهنگ ها در سال 1987 و شماره 69 در بیلبورد هات 100 در سال 1988.

اگر استعاری تایتانیک در حال غرق شدن است, R. E. M. نمی تواند چنین بد band به پایین با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>