ما نیاز به معکوس آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و در آمریکای لاتین است. بایدن قصد دارد آن را قطع نکنید.

biden-theintercept

تصویر عکس: Soohee چو/رهگیری گتی ایماژ

با برنی ساندرز خروج از ریاست جمهوری جو بایدن تبدیل شده است و حزب دموکرات را presumptive نامزد. تقریبا هشتاد ساله, پیر-گارد سفید نر نزدیک به 40 سال از ادویه در واشنگتن کله پاچه در کمربندی را متعارف سیاست خارجی حکمت. آن را یک مکتب فکری است که مشرف به فساد و نقض حقوق بشر هنگامی که آن را مناسب و اولویت کمک به پلیس و ارتش متکی بین المللی بانک توسعه وام مشروط بر سختگیرانه ریاضتی و به نفع شرکت های بزرگ-سیاست دوستانه که اغلب شامل منابع طبیعی استخراج است. وقتی که می آید به آمریکای لاتین, بایدن انتخاباتی پلت فرم است که به ویژه uninspiring و در واقع کاملا مضر است.

هیچ کس منکر آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده منحصر به فرد خطر ناک برای امریکا لاتین — هر دو با توجه به سیاست خارجی و به مهاجران آمریکای که می خواهند به یک زندگی در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را همراهی دستیارش باید در قفس, کودکان, کاهش پناهنده و پناهندگی حمایت مردم مجبور به خطرناکی کثیف اردوگاه در شمال مکزیک و بازداشت بیشتر مهاجران در ایالات متحده از همیشه قبل از. آنها همچنین قطع کمک به آمریکای مرکزی مجبور منطقه ای دولت برای دریافت پناهندگی پناهجویان زمانی که آنها به وضوح قادر به ارائه ایمنی و نگاه راه دیگر در صورت جدی نقض حقوق بشر و فساد و جسارت مشتاق autocrats مانند رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و السالوادور رئیس جمهور نایب Bukele برای ضربه زدن به رسانه ها و سفت خود را مدتها در قدرت است. کوبیدن ترمز در این سیاست ها باید به یک اولویت برای یک دولت دموکراتیک اما نمی توان آن را تقریبا به اندازه کافی. اگر بایدن برنده نامزدی و ریاست جمهوری او نیز به صورت یک منطقه رنج می برند تاثیر رمان coronavirus (گسترش در برخی موارد با اخراج از ایالات متحده) و فلج رکود اقتصادی و همچنین خشک شدن وجوه ارسالی از خارج.

بایدن یک بار گفت: “تنها چیزی که من می دانم این است که نمی توانم تغییر نام تجاری.” جایی است که واضح تر از در آمریکای لاتین است.

در عین حال بایدن در وعده بازگشت به آنچه که او به یاد می آورد به عنوان روز طلایی از دولت اوباما که او در آن خدمت کرده است و در شعار که دولت رویکرد به مهاجرت و منطقه را با بحران های چند وجهی در حالی که همه رسیدن بیشتر به عقب به ادعای اعتبار چند میلیارد دلاری مبارزه با مواد مخدر برنامه کمپین کلمبیا ارائه می دهد بازگشت به وضعیت موجود بود که رتبه با مشکلات خاص خود را دارد. بایدن این موضوع از تدابیر ممکن است به عنوان تلخی بی رحمانه به عنوان کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما هنوز هم با پشتیبانی کوتاه مدت منافع آمریکا مشرف جدی حقوق بشر متکی بر نظامی “امنیت” پاسخ به بی ثباتی و ترویج یک استخراجی نئولیبرالی دستور کار است.

بایدن طرح برای آمریکای مرکزی — یکی از 28 “ایده های جسورانه” برجسته در مبارزات انتخاباتی خود سایت — در سمت چپ کج شعارهای اولیه فصل harkens به همان اغلب شکست خورده و گاهی اوقات آور استراتژی او حمایت به عنوان معاون رئیس جمهور و به عنوان یک سناتور.

به عنوان بایدن قرار داده و آن را به سیاسی در سال 2014″تنها چیزی که من می دانم این است که نمی توانم تغییر نام تجاری.” جایی است که واضح تر از در آمریکای لاتین است.

طرح کلمبیا

هر چند سناتور از سال 1973 جو بایدن تنها شروع مارک خود را “با نام تجاری” در آمریکای لاتین با طرح کلمبیا عظیم خارجی و کمک های نظامی بسته با هدف به دست گرفتن تجارت غیر قانونی مواد مخدر بود که به قانون امضا شده توسط بیل کلینتون در سال 2000. بایدن دفاع و پشتیبانی قانون به عنوان عضو کمیته روابط خارجی سنا و در راه این طرح ادامه از مبارزه با مواد مخدر اقدامات او می خواهم به ترویج در طول دهه 1980 به عنوان یک عضو از قوه قضائیه کمیته. در داخل کشور به عنوان یک رابطه جنسی خشن-در-جنایت سناتور بایدن تحت فشار قرار دادند برای بیشتر پلیس حتی انتقاد ریگان برای قفل کردن مردم به اندازه کافی. در آمریکای لاتین تلاش بایدن حمایت شده را به عنوان whack-a-mole استراتژی با آژانس مبارزه با مواد مخدر و شرکای بین المللی تعقیب قاچاقچیان مواد مخدر از یک مسیر دیگر برای جلوگیری از مجموع تولید تقاضا و یا به سوی شمال جریان مواد مخدر. طرح کلمبیا تنها افزایش تاکید بر سنگین دست نظامی پاسخ به مشکل مواد مخدر هل دادن تولید و مسیرهای قاچاق از تر جدا شده به بیشتر جمعیت بخش هایی از کلمبیا. به عنوان Steven D. Cohen قرار داده و آن را به تازگی در Baffler “طرح کلمبیا بود که در اثر جهانی جنوب pacification چه 1994 لایحه جرم بوده است به داخلی پلیس.”

این ژانویه گذشته طی اولیه کمپین جلوگیری بایدن گفت: به Des Moines Register “من مرد هستم که کنار هم قرار دادن طرح کلمبیا” که با توجه به میراث این طرح ممکن است صدا مانند یک اعتراف شد اما قطعا به معنای به عنوان یک رخ کشیدن. هر چند آن را به طور موثر به دست هیچ یک از آن اهداف اصلی این طرح همچنان مورد تحسین قرار گرفته توسط برخی از سیاستمداران آمریکایی از جمله جو بایدن به عنوان یک نمونه موفقیت مجسم استقرار تونل-چشم انداز تمرکز بر هزینه های نظامی و باز کردن بازار. جان کری به نام کلمبیا اشاره به طرح “یکی از داستان های بزرگ آمریکای لاتین است.” این طرح همچنین به عنوان یک مدل برای دیگر مانند “امنیت” سیاست در سراسر منطقه: در مکزیک و گواتمالا هندوراس و ال سالوادور شمالی مثلث آمریکای مرکزی.

“این انسان هزینه شد هرگز بخشی از سیاست های حساب دیفرانسیل و انتگرال برای جو بایدن.”

ماریا ترزا Ronderos یک روزنامه نگار کلمبیایی که نوشته شده است به طور گسترده در سیاست و جنگ در این کشور به من گفت که این طرح “یک فاجعه — نه چیزی برای افتخار کردن در مورد.” سحر Paley نویسنده کتاب “جنگ مواد مخدر سرمایه داری” توضیح داد که این طرح یک “موفقیت” تنها در “در از نظر باز کردن اقتصاد کشور و تخمگذار زمینه را برای کلمبیا–ایالات متحده آمریکا توافقنامه تجارت آزاد” که امضا شد در سال 2006. در شاید بارز ترین نشانه ای از شکست و پس از اجرای طرح کوکائین جریان شمال در نرخ های بالاتر و قیمت پایین تر از همیشه قبل از. دیگر نتیجه روشن شد که افزایش خشونت: بین سال های 2003 و 2007 ارتش کلمبیا بودجه و جسارت توسط ایالات متحده آمریکا به کشته شدن هزاران غیرنظامی و به دروغ ادعا کرد که آنها چریکی سربازان کشته شده در جنگ در آنچه شناخته شده به عنوان “مثبت کاذب” رسوایی. در طول همان دوره به عنوان جان لیندسی-لهستان نویسنده “طرح کلمبیا” توضیح داد: بیش از 7 میلیون کلمبیایی آواره شدند درگیری های مسلحانه. “این انسان هزینه شد هرگز بخشی از سیاست های حساب دیفرانسیل و انتگرال برای جو بایدن” لیندسی-لهستان گفت.

از سال 2000 تا 2008 به عنوان Paley بازگو در کتاب “نظامی دولت کلمبیا دریافت $4.9 میلیارد دلار از ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و وزارت دفاع کمک اکثریت که ارائه شد تحت موضوع طرح کلمبیا.” Paley همچنین اشاره می کند که سازمان سیا اداره می شود و در کشور “چند میلیارد دلاری سیاه و بودجه” و “گردان از ارتش کلمبیا را آموزش دیده بودند برای محافظت از خطوط لوله نفت متعلق به شرکت های ایالات متحده.” در همان دوره وجود دارد بیشتر قتل شمارش از همیشه قبل از در ملت تاریخ است.

“اگر آن را به معنای پایان دادن به چریکی ارتش نبود موثر است. اگر آن را یک طرح برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر آن را فقط تحت فشار قرار دادند [قاچاق] به بیشتر مناطق پر جمعیت بود که به طور کلی بدتر برای کلمبیا” Ronderos به من گفت.

علاوه بر آن مبارزه با مواد مخدر تمرکز طرح کلمبیا نیز کمک سرعت همراه خصوصی سازی و دیگر اصلاحات نئو لیبرالی. صندوق بین المللی پول, همراه با بانک جهانی شروع به کار در کلمبیا به بازسازی اقتصاد خود را در سال 1990; در دهه زیر نرخ بیکاری رفت از بیش از 10 درصد به حدود 20 درصد است. در سال 1999 صندوق بین المللی پول قرض داده کشور $2.9 میلیارد دلار بود که مشروط سختگیرانه ریاضت اقتصادی از جمله “کاهش شدید در سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی اولیه-بهداشت و درمان, آموزش و امنیت اجتماعی است.” یکی دیگر از $2.1 میلیارد دلار وام از طریق رفت و در سال 2003 همراه با موج دیگری از اقدامات ریاضتی از جمله “بازسازی بازنشستگی برنامه کاهش به بخش عمومی نیروی کار و خصوصی سازی از عمده بانک” Paley نوشت. (در حالی که رسما بخشی از طرح کلمبیا, کلمبیا با دولت اهرمی طرح به فشار برای وام صندوق بین المللی پول.)

Paley همچنین آثار مزایای رسید از این طرح با روغن پالم, شرکت, شرکت های استخراج معدن و عمده شرکت های چند ملیتی مانند Chiquita. پایین تر-کلاس و به خصوص در مناطق روستایی کلمبیایی را دیدم کمی به هیچ یک از کسانی که منافع و میلیون ها هکتار از زمین های به سرقت رفته بود از بیشتر جوامع بومی.

در سال 2020 بایدن دوباره تبلیغ از طریق مبارزات انتخاباتی خود پلت فرم به اصطلاح توسعه بانک ها به عنوان یک بخش کلیدی خود را در آمریکای لاتین سیاست در تماس با بانک جهانی به نخست کشورهای آمریکای لاتین به تعامل با بخش خصوصی” و “ترویج سرمایه گذاری خارجی.” و او با افتخار ادعا طرح کلمبیا به عنوان چیزی که “تقویت شد که دولت برای یک مدت طولانی در حالی که” حتی به عنوان کشور همچنان به بالا و پایین رفتن بر روی لبه جنگ و صلح امضا شده در سال 2016 همچنان به باز کردن. در سال 2019, با توجه به U. N. وجود دارد بین 107 و 120 مدافعان حقوق بشر کشته در کلمبیا.

US Vice President Joe Biden (L) speaks with Guatemalan President Otto Perez Molina (2nd L), IADB President Luis Alberto Moreno (C), El Salvador President Salvador Sanchez Ceren (2nd R), and Honduras President Juan Orlando Hernandez (R) during a seminar on "Investing in Central America" at the Inter-American Development Bank in Washington, DC, November 14, 2014. AFP PHOTO / Jim WATSON (Photo credit should read JIM WATSON/AFP via Getty Images)

جو بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور صحبت می کند و سپس با گواتمالا جمهور اتو پرز مولینا توسعه بین آمریکایی رئیس بانک لوئیس آلبرتو مورنو پس از آن رئیس جمهور السالوادور Salvador Sánchez Cerén و رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز طی یک سمینار “سرمایه گذاری در آمریکای مرکزی” در قاره آمریکا بانک توسعه در واشنگتن دی سی 14 نوامبر 2014.

عکس: جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

اتحاد برای رفاه

دیگر عمده آمریکای لاتین از سیاست است که با وجود آن قوی شکست بایدن دارای یک معمار بود به نام اتحاد برای رفاه. آمد آن در سال 2014 از افزایش ورود کودکان آمریکای مرکزی در مرز ایالات متحده و مکزیک بسیاری از آنها آمد به تنهایی به دنبال پناهندگی. بایدن با اشاره به کودکان در این زمان به عنوان “خطرناک افزایش مهاجرت.” دانا فرانک استاد emerita تاریخ در دانشگاه کالیفرنیا سانتا کروز و متخصص در هندوراس می بیند که فریم به عنوان “برگرفته شعله های آتش از هیستری و تنظیم صحنه برای مغلوب ساختن پیشی جستن” به استناد احساسات ضد مهاجرتی و سوار آن را به پیروزی در سال 2016.

پول رفت و به “به طور فزاینده نظامی نیروهای پلیس و نیروهای نظامی درگیر در تعداد بیشماری از نقض حقوق بشر.”

بایدن اعزام شد تا توسط اوباما برای مقابله با بحران و در پاسخ به درخواست یک میلیارد دلار به ظاهرا مقابله با علل ریشه ای از مهاجرت از السالوادور گواتمالا و هندوراس. پول — $750 میلیون دلار بود که در نهایت مورد تایید — در درجه اول رفت و به کمک های امنیتی افزایش یافته است که از $161 میلیون در سال 2015 به $252 میلیون در سال 2016. به عنوان الکساندر اصلی مرکز تحقیقات سیاست های اقتصادی قرار داده و آن پول بود “به طور فزاینده نظامی نیروهای پلیس و نیروهای نظامی درگیر در تعداد بیشماری از نقض حقوق بشر از جمله ترور فعالان مانند برتا کاسرس در هندوراس” که شامل حداقل سه فعال و بازنشسته مقامات نظامی.

فرانک می بیند کمک به عنوان “فقط یک جبهه برای چگونه مقامات ایالات متحده می خواهید به ساحل تا این رژیم … اساسا با دادن پول و حتی بیشتر به مجرمان.” او با اشاره به این که هیچ راهی وجود دارد بایدن و دیگران در دولت ایالات متحده نمی دانم در مورد فساد در منطقه است. خوآن اورلاندو هرناندز به عنوان رئيس جمهور هندوراس در انتخابات بحث برانگیز در سال 2013 به عنوان مثال تاکنون متهم توسط دادستان ایالات متحده از مصرف مواد مخدر پول برای هر دو خود را در سال 2013 و 2017 مبارزات انتخاباتی. برادر خود شده است به اتهام قاچاق مواد مخدر خود را دخیل شده و شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر در مکزیک Joaquín “ال Chapo” Guzmán گفته به او 1 میلیون دلار در ازای حمایت می کند. در سال 2014 در جشن اتحاد برای رفاه بایدن تحمل خود را امضا تمساح پوزخند مطرح شده با هرناندز و روسای جمهور گواتمالا و ال سالوادور. بایدن و هرناندز هر دو دادن thumbs-up. (آخرین اوت با ارسال نامهای به رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro “مستبد که به سرقت رفته است انتخابات آزار اقتدار خود اجازه دوستان خود به غنی سازی خود است.” او ارائه کرده است هیچ گونه محکومیت رئیس جمهور هندوراس هرناندز که انجام داده است همه از همان.)

با وجود مداوم خروج از منطقه بایدن ادعا می کند که “بایدن رویکرد” به آمریکای مرکزی “کاهش خشونت و کمک به اطمینان حاصل شود که خانواده ها و کودکان باقی مانده در کشورهای خود.” هر چند مهاجرت از آمریکای مرکزی آغشته به طور خلاصه در سال 2015 آن را ادامه داده است در سال 2014 سطح و یا بالاتر از زمان با رکورد تعداد افرادی که به دنبال پناهندگی پس از 2014. ادعای پناهندگی در مرز جنوبی افزایش چهار برابر از سال 2014 تا 2017. و در حالی که برخی از آمار نقطه به نقطه کاهش قتل در هندوراس برای مثال پیتر حکیم رییس سابق و عضو ارشد آمریکایی گفت و گو مشکوک است که حسابداری. “آنها fudged ارقام در انتخابات” او گفت:. “چرا نمی تواند آنها سخن بی معنی وبیهوده قتل, آمار؟”

“به خصوص نگران کننده” اصلی از CEPR به من گفت: “واقعیت این است که با توجه به های اخیر دفتر پاسخگویی دولت (GAO) گزارش شده است وجود دارد ‘هیچ ارزیابی از نتایج’ برای بسیاری از بیش از $2 میلیارد دلار از ایالات متحده کمک برنامه از سال 2013 و چند ارزیابی که گائو به دست آمده نشان داد در بهترین, ‘نتایج مخلوط شده است.'” CEPR نشان داد در یک سال 2016 گزارش می دهند که یک مطالعه اغلب اشاره به عنوان اثبات یک نتیجه مثبت از امنیت کمک بود “بر اساس ناقص تجزیه و تحلیل آماری و یافته های آن در نتیجه تا به حال هیچ اعتبار.”

هنوز در 2020, بایدن, کمپین پیشنهاد بیشتر از همان: چهار سال 4 میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری برای آمریکای مرکزی با چند جزئیات جدید در پرتاب. در اذعان به بی ثباتی و مهاجرت-رانندگی اثرات تغییر آب و هوا در منطقه به عنوان مثال تنها پاسخ بایدن برنامه ارائه می دهد پشتیبانی از نامشخص “انرژی پاک” و مبهم اتفاقی خط در مورد “سازگاری و انعطاف پذیری است.” این relegates یکی از شدید ترین مشکلات در منطقه — یک ravaging yearslong خشکسالی است که فشار دستگاه بزرگ آمریکای مرکزی به ناامیدی — به مبهم صحبت کردن نقطه است.

“بسیاری از مردم در حال ترک هندوراس در بخشی به دلیل صورتحساب برق خود را به ضرب گلوله کشته اند تا به طور چشمگیری است.”

به عنوان با کلمبیا بایدن ادعای بانک جهانی و توسعه بین آمریکایی بانک می تواند به توسعه زیرساخت ها در منطقه است. به استناد هندوراس دوباره این کشور با اتکا بر چند دلار وام مشروط به ریاضت قبل از اینکه دولت با استفاده از پول برای ساخت زیرساخت ها برای صادرات گرا کارگاههای که پس از کلکسیون باند-حکومت های فقیرنشین در دور. هندوراس نیز تسلیم به فشار صندوق بین المللی پول برای خصوصی سازی شرکت های انرژی. در سال 2019 “بسیاری از مردم در حال ترک هندوراس در بخشی به دلیل صورتحساب برق خود را به ضرب گلوله کشته اند تا به طور چشمگیری” فرانک به من گفت.

آن را نیز آشکار به نگاه چه نه در بایدن فعلی پیشنهاد برای آمریکای مرکزی. “وجود دارد هیچ چیز در آن وجود دارد در مورد این بحران حقوق بشر و کمی به پیشنهاد در مورد ایجاد یک عملکرد دولت است که باید با ارائه مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات اساسی. این همه در مورد استخراج” فرانک گفت. بایدن گفت: “شده است یک علت اصلی در تولید و تشدید مشکلات بسیار او در حال حاضر ادعا به آدرس.”

19 January 2020, Guatemala, Ceibo: Migrants are guided by the Mexican authorities through the Ceibo border crossing. Dozens of Central American migrants stranded at the Ceibo border crossing between Mexico and Guatemala were taken by the Mexican authorities to detention centers for migrants in Mexico. Photo: Jair Cabrera Torres/dpa (Photo by Jair Cabrera Torres/picture alliance via Getty Images)

مهاجران در حال هدایت توسط مقامات مکزیکی از طریق Ceibo مرز بین مکزیک و گواتمالا در تاریخ 19 ژانویه سال 2020 است.

عکس: Jair Cabrera تورس/تصویر داد via Getty Images

مهاجرت

هر گونه ارزیابی از سیاست خارجی در امریکا نمی تواند چشم پوشی مهاجرت به ایالات متحده سیاست. ارسالی از السالوادور و هندوراس مهاجران ساکن در ایالات متحده به حساب حدود 20 درصد از هر یک از کشورهای تولید ناخالص داخلی. به طور کلی صدها هزار نفر از مهاجران در حال تبعید به این منطقه هر سال صدها هزار نفر نیز مهاجرت می کنند و یا نسبت به ایالات متحده است. مهاجرت از شمال مثلث “نمی تواند به طور موثر خطاب اگر راه حل تنها تمرکز ما در مرز جنوبی” دیگری “ایده جسورانه” از بایدن را در سال 2020 وب سایت کمپین به درستی سخنان.

اما بایدن ایده برای چه چیزی نهفته است فراتر از مرز جنوبی هنوز هم اولویت بندی توقف مهاجرت بیش بهبود زندگی. همراه با اتحاد برای رفاه دولت اوباما تحت فشار قرار دادند مکزیک برای ایجاد Programa Frontera Sur بودجه و تحریک مقامات مکزیکی برای سرکوب به شدت در مهاجران آمریکای مرکزی در جنوب مکزیک است. به عنوان یک نتیجه, مهاجران رانده شدند به قلمرو خطرناک که در آن به شدت سوء استفاده مکزیکی عوامل hounded, بازداشت مورد آزار قرار گرفته و گاهی اوقات آنها را کشته با پتو مصونیت از مجازات. (مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد مشابه هر چند او تهدید کرده است و نه از بودجه دولت مکزیک برای سرکوب ایالات متحده محدود بوده است.)

در همان زمان هر چند اخراج از ایالات متحده کاهش یافته و در سال های 2014 و 2015 هنوز هم وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر تبعید تحت اوباما و بایدن از طول هر دولت است. اگر اوباما بود deporter ارشد به عنوان منتقدان و فعالان حقوق مهاجر در زمان به او تماس بایدن معاون او بود. در حالی که برگ برنده این کشور اخراج کرده است مردم کمتر در سه ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه تحت اوباما او قفل شده است به طور قابل توجهی بیشتر است. و در عین حال به عنوان کریستینا Fialho, co-founder and co-مدیر اجرایی آزادی برای مهاجران گفت: رهگیری “گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت از اوایل 1980s بوده است که هر دو حزب ابتکار. جایی که ما امروز نتیجه سه دهه به طور فزاینده ای سیاست های تهاجمی تحت هر دو طرف’ رهبری است.”

ابریشمی شاه, مدیر اجرایی, بازداشت, تماشای شبکه با تاکید بر این واقعیت که “دولت اوباما تا حد زیادی افزایش مهاجرت بازداشت زیرساخت ها است.”

“آن را ندارد به این ترتیب” شاه اضافه شده است. “با Covid-19 تقاضا برای پایان دادن به بازداشت مهاجرت تبدیل شده است واضح تر و فوری تر. میلیاردها دلار مالیات دهندگان استفاده می شود به صندوق یخ را بازداشت سیستم باید به جای آن استفاده می شود به صندوق بحرانی بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و مسکن برنامه هایی که پشتیبانی ما جمعی تندرستی.”

“ما نمی توانیم فقط خنثیسازی تهمت سیاست های اجرایی و یا برگرداندن به دولت اوباما سیاست. ما باید کل سیستم است.”

به عنوان شاه نظر نشان دهنده حزب دموکرات در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری منتقل شده در سمت چپ بر روی مهاجرت و بایدن در تلاش است تا ادعا می کنند که او بیش از حد. مبارزات انتخاباتی خود وب سایت است که به عنوان رئیس جمهور او را “بلافاصله انجام دور با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سخت گیرانه مهاجرت سیاست” لیست کردن به اصطلاح مهاجر حفاظت از پروتکل های پناهندگی ممنوعیت جدایی خانواده و گسترش بازداشت در میان دیگر سیاست های او قصد دارد برای پایان دادن به. در آخرین مناظره با ساندرز او متعهد به توقف موقت در تبعید.

اما ضد مهاجرت شتاب ساخته شده است تا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — با مهاجرت قضات دیوان عالی کشور و وکیل کلی قفل در سیاست های بیگانه; ادامه ساخت و ساز از دیوار و نرده زیرساخت در امتداد مرز جنوبی; و جسارت یخ و گشت مرزی — نمی توان “بلافاصله” با انجام دور. و با توجه بایدن تاریخ طرفداران تردید دارند که او را با خود به سمت چپ متمایل وعده.

“اگر ما واقعا می خواهید به یک کشور زندگی می کند که توسط آن ارزش از ‘آزادی و عدالت برای همه’ ما نمی توانیم فقط خنثیسازی تهمت سیاست های اجرایی و یا برگرداندن به دولت اوباما سیاست. ما باید کل سیستم” Fialho اضافه شده است. ساختمان فقط و سیستم انسان از مهاجرت نیاز به ایده های خارج از بایدن با نام تجاری.

همان درست است از سیاست خارجی است. به عنوان Paley قرار داده و آن را “بایدن طرح نشان دهنده ادامه همان مدل نظامی و بخش خصوصی مداخله در آمریکای مرکزی است که آواره و آسیب بسیاری است.” در حالی که وجود دارد هیچ چیز پررنگ در برنامه های خود را برای آمریکای لاتین وجود دارد که مقدار زیادی است و بایدن را در موقعیت روشن است: او وعده بیشتر بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>