“ما نیاز به پروتئین” — Coronavirus همه گیر کرد نیویورک با بحران گرسنگی

آنی لویی رو در خط فقط پس از 7 صبح سه ساعت بعد او هنوز هم انتظار صعود راه خود را به پایین 95 خیابان در بروکلین رطوبت. او خسته شده بود. زانو صدمه دیده است. و لوئیس که 61 و رنج می برد از بیماری دیابت و فشار خون بالا نگران است که بودن در میان مردم — برخی از نقاب و برخی نه ممکن است افزایش شانس خود را از آلوده شدن با کوروناویروس. او تا به حال هیچ وجه قصد پیاده شدن صف که snaked حدود سه بلوک از خانه های متوسط در Canarsie. او در نهایت نزدیک به اندازه کافی برای دیدن فرزندان نور شربت خانه مواد غذایی که در آن میوه های تازه و سبزیجات و او امیدوار است برخی از پروتئین در انتظار.

“ما نیاز به پروتئین” گفت: Louis قیافه نسبت به پسر عموی او که منتظر بود در کنار او و گفت که او بیش از حد امیدوار بودم برای مواد غذایی برای قرار دادن در او خالی شربت خانه. “بسیاری از روز در حال حاضر ما نمی دریافت پروتئین است. ما در حال زندگی کردن سبزیجات و برنج گفت:” لوئیس که مشغول به کار به عنوان یک home health aide برای سال. در حالی که دستمزد پایین هستند در گذشته او معمولا به دست آورده به اندازه کافی برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. اما پس از همه گیر شروع شد و او مشغول به کار نشده و پس انداز خشک تا هفته پیش. “من نمی باید یک سکه من صورتحساب ها ستون و اجاره دلیل است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

“من نمی باید یک سکه من صورتحساب ها ستون و اجاره است که به دلیل در حال حاضر.”

Canarsie که در آن لوئیس زندگی می کند دارای بیشترین میزان مرگ ناشی از کروناویروس در شهر نیویورک است. و اگر چند تن از دوستان خود را بدست بیمار با Covid-19 و او هنوز هم ترس عفونت لوئیس تمرکز اصلی به تازگی معطوف به گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن. و او به تنهایی است. در سراسر شهر در محله شده اند که بسیاری ویران شده توسط ویروس — که نیز اتفاق می افتد به این محله که در آن فقر بزرگترین — گرسنگی در حال ظهور است به عنوان نگرانی اصلی. در Canarsie که در آن متوسط درآمد خانوار است $26,275 نیاز طاقت فرسا است. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در زندگی من” گفت: Gardy Brazela صندلی جامعه محلی و برنامه ریزی که زد از مواد غذایی پس از توزیع 700 جعبه به مردم در مقابل پلیس محلی حوزه در اخیر روز شنبه. “این بد بد بد بد.”

همه گیر باعث شده تاریخی در سطح گرسنگی در سراسر کشور. هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم های به ظاهر بی پایان خطوط ماشین در حال انتظار برای انتخاب کنید تا مواد غذایی از pantries در پنسیلوانیا و فلوریدا و تگزاس انتقال دامنه از ما واقعیت جدید است که در آن ناامنی غذایی است که به طور معنی داری بالاتر از در هر نقطه ای که وجود دارد قابل مقایسه داده ها به عنوان یک مطالعه توسط موسسه بروکینگز در بر داشت. با توجه به این گزارش بیش از 1 در 5 خانوار در ایالات متحده آمریکا شد و نا امنی غذایی تا پایان مارس ترین ماه اخیر که داده ها در دسترس است به عنوان شد 2 در 5 خانوار با مادران کودکان سنین 12 و تحت.

در شهر نیویورک هنوز سخت ترین ضربه بخش از کشور 2 میلیون نفر — 1 در 4 — آیا مواد غذایی نا امن, با توجه به برآورد شهردار, بیل د Blasio مشترک در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مه. در حال حاضر در اواسط ماه مارس و پس از فقط چند هفته قرنطینه 38 درصد از پدر و مادر در شهر نیویورک گزارش برش به اندازه وعده های غذایی و یا پرش وعده های غذایی برای کودکان خود را به دلیل آنها را به اندازه کافی پول برای مواد غذایی در ماه گذشته با توجه به بررسی گرسنگی رایگان امریکا منتشر شد و در آن زمان است. این بررسی همچنین نشان داد که 34 درصد از بزرگسالان در شهر نیویورک صرفنظر از وعده های غذایی و یا برش را به بخش خود را به دلیل آنها نمی به اندازه کافی پول برای مواد غذایی است.

سازمان ها در حال گسترش است و تشکیل دوباره برای دیدار با نیاز زیادی. رنگارنگ نشانه festooned با سبزیجات در نمای که خانه های کودکان از نور شربت خانه مواد غذایی می گوید که آن را تنها برای چند ساعت در روزهای خاص و مشخص که به این عمل “با تعیین وقت قبلی.” اما از اواخر مارس به عنوان تقاضا برای مواد غذایی دارای عقاید, شربت خانه باز شده است و هفت روز هفته است و تغذیه بین 500 و 700 نفر در هر روز به بیش از دو برابر تعداد معمول است. کودکان از نور اجاره یک پورت-یک-اسان برای افرادی که خط به عنوان اوایل به عنوان ساعت 5 و با توجه به شربت خانه مدیر مورین کشیش عجله داوطلبان به طور منظم اجرا از مواد غذایی تازه قبل از این خط انجام شده است.

Pastor Maureen Rush outside the Children of the Light Food Pantry where she helps lead the volunteers with the task of feeding Canarsie residents in need, New York City, New York, U.S., May 29, 2020. José A. Alvarado Jr. for The Intercept

مورین کشیش عجله خارج کودکان از نور شربت خانه مواد غذایی که در آن او کمک می کند تا منجر به داوطلبان.

عکس: José A. آلوارادو جونیور برای رهگیری

“هر هفته جمعیت بدست بزرگتر است.”

دبورا هویل مدیر برنامه اقیانوس خلیج بنای جامعه مرکز پیش بینی بحران گرسنگی به عنوان به زودی به عنوان مستند آغاز شد. محله هیچ فروشگاه های مواد غذایی و برخی از ساکنان در حال حاضر در حال مبارزه با گرسنگی قبل از همه گیر. “این جامعه شده و سرند شده توسط بسیاری از چیزهایی که گفت:” هویل که شروع به فکر کردن در مورد چگونه این مرکز می تواند کمک به توزیع مواد غذایی به عنوان به زودی به عنوان همه گیر رسید. او مرتب برای مواد غذایی و کمک های مالی از طریق مبارزه با گرسنگی و شهرستان برداشت در میان دیگر سازمان های تهیه جداول و چادر است که او در مقابل اقیانوس خلیج آپارتمان مجتمع مسکونی در ساحل کانال درایو و جمع آوری یک گروه از داوطلبان و مطمئن ساخته شده است که وجود دارد به اندازه کافی بود و تجهیزات حفاظت فردی و شستن دست و منابع برای همه. “من خوب هستم در تدارکات” او به من گفت.

هنوز هویل آماده نیست برای شدت تقاضا برای مواد غذایی که آشکار شد به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به دادن خشک و کنسرو و سبزیجات ریشه در تاریخ 8 آوریل. “هنگامی که ما باز من برگشتم و گفتم: OK وجود دارد 10 نفر روی خط. OK. من می توانید رسیدگی. اما پس از آن من نگاه کرد و دوباره خط پایین بلوک. و چیزی که بعد از من می دانستم که من شنیده ام آن را تمام راه را از 58 به 54 خیابان” او گفت:. و بود که فقط هفته اول. از آن پس این گروه نیز آغاز شده است از دادن سبزیجات تازه و شیر و تخم مرغ است. “و هر هفته جمعیت بدست بزرگتر است.”

در عین حال فزاینده جمعیت در توزیع مواد غذایی سایت ها در اطراف شهر هستند تنها بخش قابل مشاهده از مشکل است. آیا چون آنها بیمار یا فقط به خصوص در معرض خطر بیمار شدن بسیاری از افرادی که نیاز به مواد غذایی نمی تواند ایستاده در خط برای ساعت به آن را دریافت. به تازگی هویل دیدم یک زن مسن تکان دادن او به عنوان منتظر ساعت در سایت توزیع. “به او گفتم:” نمی آمد در اینجا دوباره'” گفت: هویل که اضافه شده به لیست افرادی که به چه کسی او را داوطلبان ارائه رایگان مواد غذایی است.

Valerie Woodford, a retired correctional officer, senior citizen, and active member of the Community Emergency Response Team (CERT), leads an employee of the nonprofit Millennium Development on the food drops for residents of the 8th floor in building 77 of the Vandalia Avenue Houses, New York City, New York, U.S., May 29, 2020. José A. Alvarado Jr. for The Intercept

والری وودفورد بازنشسته تادیبی افسر ارشد شهروند و عضو فعال جامعه Emergency Response Team (CERT) منجر کارمند غیر انتفاعی توسعه هزاره در مواد غذایی گرم برای ساکنان 8 طبقه در ساختمان 77 از وندالیا خیابان خانه.

عکس: José A. آلوارادو جونیور برای رهگیری

در وندالیا خانه دو شهر نیویورک سازمان مسکن و ساختمان برای سالمندان بین Canarsie و شرق نیویورک یک گروه کوچک از داوطلبان و کارکنان به صورت محلی غیر انتفاعی دریافت مختصری در حد یک نگاه اجمالی از نیاز به آنها ارائه مواد غذایی و ماسک صورت برای سالمندان ساکن. Millie Marelle یک 70 ساله وندالیا خانه ساکن عینک ماسک صورت به او باز درب آپارتمان چند اینچ به قبول کمک مالی از نان و سبزیجات است. Marelle گفت: او کار کرده بود پس از همه گیر آغاز شد و گاهی اوقات به اندازه کافی پول برای خرید مواد غذایی. پایین سالن 85 ساله آنی مارچلو گفت: او تنها جرأت را از آپارتمان خود را به او سپرده تامین اجتماعی پس از بررسی همه گیر آغاز شد. مارچلو ابراز قدردانی خود را برای هر دو غذا و تماس با انسان قبل از بسته شدن و قفل شدن او درب آپارتمان.

دست های نامرئی داوطلب-اجرای سازمان تشکیل شد که به مواد غذایی را به ضعف سيستم ايمنی و افراد مسن در طول همه گیر کردم اندازه گیری شدت نیاز مالی به زودی پس از آن شکل گرفته است. ایده اصلی این سازمان بوده و به سادگی حمل و نقل مواد غذایی که مردم خریداری شده خود را آنلاین از خدمات تحویل مواد غذایی تازه مانند مستقیم و Instacart غرق شد. اما در اواسط ماه مارس دست های نامرئی معرفی یک برنامه یارانه که پرداخت تا $30 از مواد غذایی برای کسانی که به آن نیاز است.

“آن شد بسیار بسیار بسیار سخت و طاقت فرسا به سرعت گفت:” سیمون Policano یکی از این گروه سه بنیانگذاران. “ما شدن صدها تماس از یک روز از مددکاران اجتماعی از پناهگاه است.” بنابراین تنها پس از سه هفته که در آن به بیش از $31,000 از مواد غذایی این گروه تصمیم گرفت که آن را دیگر نمی تواند ارائه یارانه. “این یک گروه کمک های اولیه برای زخم گلوله” گفت: Policano. “ما تا به حال به را دردناک و سخت تماس برای اجرای خودمان را به زمین و یا متوقف کردن برنامه. ما فقط این کودک سازمان است. و سیستم ما به طور کامل تاخت و تاز کردن.” دست های نامرئی در حال حاضر ارائه مواد غذایی برای پرداخت pantries و سازمان های دیگر, اما نمی, یارانه خرید.

Annie Marcelle, a longtime resident at the Vandalia Avenue Houses, stands for a portrait outside of her 1st-floor residence in the senior-only housing in Canarsie, New York City, New York, U.S., May 29, 2020. José A. Alvarado Jr. for The Intercept

آنی Marcelle یک دیرین ساکن در وندالیا خیابان, خانه, مخفف یک پرتره خارج از 1st-طبقه اقامت در ارشد-تنها مسکن در Canarsie.

عکس: José A. آلوارادو جونیور برای رهگیری

حتی بیشتر از تاسیس سازمان در حال تلاش برای نگه دارید تا با نیاز. Citymeals بر روی چهار چرخ است که به طور معمول ارائه بیش از 2 میلیون وعده های غذایی به ضعیف و سالمندان نیویورک هر سال انتظار برای ارائه اضافی 1 میلیون وعده های غذایی تا پایان این سال است. تقاضا “است باور نکردنی است” گفت: Rachel Sherrow دانشیار مدیر اجرایی Citymeals بر روی چهار چرخ که گفت که این گروه به تازگی به حال به اجاره یک انبار جدید برای ذخیره اضافی مواد غذایی و نیز به ابداع روش های جدید به طوری که داوطلبان می توانند باقی بمانند اجتماعی دور در حالی که با افزایش تقاضا است.

برخی از دیرین طرفداران می گویند آنها شده اند هشدار برای سال در مورد گرسنگی همه گیر را تشدید کرده است.

برخی از دیرین طرفداران می گویند آنها شده اند هشدار برای سال در مورد گرسنگی همه گیر را تشدید کرده است. “من آرزو می کنم من می توانم بگویم من شوکه شده بود اما این همه کاملا قابل پیش بینی” گفت: Joel برگ, مدیر عامل شرکت گرسنگی رایگان امریکا است. “اکثر مردم درک نمی کنند که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر در لبه.”

برگ کار کرده است که در کاهش گرسنگی برای بیش از 30 سال است که همه بیش از حد آشنا با مسائل اساسی. در سراسر کشور, یک چهارم از آمریکایی ها یا هیچ پس انداز و یا پس انداز منفی است. در شهر نیویورک بیش از یک میلیون نفر از مردم در حال حاضر گرسنه قبل از همه گیر رخ داد. و بسیاری از بیشتر زندگی می کردند تنها چند حقوق به دور از آن. از دست دادن ناگهانی شغل و افزایش قیمت مواد غذایی با توجه به همه گیر و خاموش شدن بدان معنی است که بسیاری از مردم نیاز به کمک به پرداخت برای مواد غذایی برای اولین بار در زندگی خود را. اما تغییرات اخیر نیز به این معنی است که با بحران گرسنگی که در حال حاضر وجود داشته و در شهر نیویورک تبدیل به تنها قلمزن. “Boatload از مردم فقط رفت و از گرسنه را گرسنه” گفت: برگ.

دولت شهرستاندر حال حاضر یک ارائه دهنده مواد غذایی به طور چشمگیری amped تا آن توزیع مواد غذایی برای پاسخ به بحران است. در ماه مارس de Blasio به نام کاترین گارسیا شهر Covid-19 غذایی تزار مدیریت در تلاش است. و در ماه آوریل اعلام کرد یک $170 میلیون طرح اضطراری برای مبارزه با گرسنگی است که درگیر باز کردن بیش از 400 غذا هاب که در آن هر نیویورکر می توانید مواد غذایی است. تاکسی و رانندگان کمک به ارائه مواد غذایی است. شهر خود را گسترش داده و از مواد غذایی و تغذیه خدمات که در خدمت 850,000 وعده غذا در روز به شهر نیویورک دانش آموزان مدرسه ساخت آن دوم تنها به ارتش ایالات متحده به عنوان کشور بزرگترین غذایی procurer. در حال حاضر که تغذیه هر دو دانش آموزان و پدر و مادر خود را.

“مردم نیاز به درک که آنها انجام داده ایم در چند هفته چه دولت به طور معمول چند سال به انجام” گفت: برگ. “آنها در حال ارائه بیش از 1 میلیون وعده غذا در روز به خانه های مردم. بعضی از آنها حلال و حلال.” برگ توصیف خود را به عنوان “کبود با شهردار بیش از policing مسائل” اما با این حال اذعان کرد که پوسته پوسته شدن تا از توزیع مواد غذایی که د Blasio به نظارت شده است “عظیم frigging انجام است.”

هنوز هم حتی قابل تحسین ترین پاسخ از دولت و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر شهر نیست به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیاز فعلی. “تقاضا بی پایان است” گفت: لیز Accles مدیر اجرایی مواد غذایی جامعه طرفداران. Accles گفت که همه گیر EBT که به خانواده های هر شهر نیویورک مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, 420 دلار برای مواد غذایی باید کمک کند. اما از آن است که یک بار پرداخت. و او نگرانی در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از آن پول اجرا می شود به عنوان دولت و بودجه فدرال سفت.

Under the instruction of Pastor Maureen Rush volunteers of the Children of the Light Food Pantry arrange boxes of various groceries for needy Canarsie residents, New York City, New York, U.S., May 29, 2020. José A. Alvarado Jr. for The Intercept

تحت آموزش مورین کشیش عجله داوطلبان از کودکان از نور شربت خانه مواد غذایی ترتیب جعبه های مختلف مواد غذایی برای نیازمندان Canarsie ساکنان شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

عکس: José A. آلوارادو جونیور برای رهگیری

“ریاضت بودجه از یک نگرانی در بسیاری از سطوح” گفت: Accles. “ما نمی دانیم که اگر وجود خواهد داشت و کمک های قابل توجهی برای برنامه های غذایی. ترس این است که تمام افرادی که در تلاش بودند روز به روز قبل از مبارزه خواهد کرد و حتی بیشتر و سخت تر و وجود خواهد داشت یک گروه جدیدی از افراد در بالا از آنها که نیاز به مواد غذایی است.”

در حال حاضر برخی از برنامه ها با هدف کاهش گرسنگی در حال رفتن به عقب. تغذیه توسعه و برنامه آموزش و پرورش است که قرارداد با سازمان هایی که کمک به مردم برای درخواست مزایای فدرال از طریق طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی به تازگی مطلع آن دریافت که آن را دریافت نکرده اند و انتظار می رود تمدید آن به مدت پنج سال قرارداد با ایالت نیویورک است که به پایان می رسد در ژوئن 20. بدون قرارداد و 45 سازمان در سراسر کشور ممکن است به وضع مردم و یا تعطیل کامل فقط زمانی که خدمات آنها مورد نیاز بیشتر است.

برخی امیدوارند که این بیماری همه گیر خواهد جرقه درک بیشتری از علل گرسنگی حتی در حالی که آن را باعث گسترده رنج می برند. Jahi Chappell, مدیر اجرایی سازمان حمایت غذایی گفت که ریشه های ما در زمان بحران دروغ در هر دو “به سختی وجود دارد شبکه امنیت اجتماعی” و بزرگتر سیستم غذایی که در آن کشاورزی و خرده فروشی شرکت ها بیش از حد قدرت و کشاورزان پرداخت نشده دستمزد زندگی می کنند. “این همه متصل” گفت: Chappell که توصیف گرسنگی به عنوان یک سازه بی عدالتی است که مانند خشونت پلیس نیاز به خطاب سیستمیک.

تا زمانی که آن را خطاب گرسنگی مانند خشونت پلیس نیز یکی از چند چیز است که می تواند مردم را به خروج از خانه های خود در طول یک کشنده بیماری همه گیر. در اخیر روز شنبه جمعیت کوچکی جمع شده بودند دور یک میز انباشته شده با سیب زمینی و سیب در یک بن بست در دور Rockaway. ساحل که فقط پایین خیابان خالی بود. اما در بلوک موسیقی بازی به عنوان داوطلب تخلیه و انباشته تولید از جعبه. چند گذشت حدود یک تلفن همراه که در آن آنها FaceTiming با سینتیا برایانت بنیانگذار کلیسای محلی که سازماندهی توزیع مواد غذایی در این سایت از راه دور چرا که او تحت شیمی درمانی.

دیگران در pop-up مواد غذایی تسکین ایستگاه نیز در پاسخ به بحران غذایی با سخاوت است که به نظر می رسید به سرپیچی از دوران تاریک. دزیره هیکس مادر چهار که از دست او کار در حسابداری و مدیریت پزشکی شد کمک به خروج مواد غذایی از آنجا که او گفت:, “من می دانم آنچه در آن است به گرسنه است.” Sharmaine اندرسون که سوار یک بارگذاری قبل از خاموش کردن و کمی پس انداز تا به حال فقط به صرف مقدار از محرک بررسی بر روی مواد غذایی است که او توزیع به کشورهای همسایه است. و ران Halyard یک کشیش آماده شد برای پر کردن پشت خود را سیاه و وانت با مواد غذایی. “ما فقط نگه داشتن در حال بارگذاری آن را و رفتن را از طریق محله” گفت: Halyard. “هر بار که ما پیدا کردن کسی که نیاز به مواد غذایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de