ما به شما کردم! 10 تمرینات پیلاتیز برای انجام در حالی که Bingeing Netflix

جلو صف و رسیدن به موقعیت! افراد مشهور, مربی پیلاتیز شانون Nadj است که راه رفتن ما هفتگی از طریق یک سری از تمرینات است که مردمی در قرنطینه می توانید در حالی که تماشای Netflix بکشد. چه چیزی می تواند بهتر ؟

خود انزوای ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به مقدار زیادی از تلویزیون و فیلم bingeing. (Ahem, تایگر کینگ, هر کسی؟) اما زمان صرف شده بر روی نیمکت لزوما به معنای به خطر انداختن سلامت شخصی و تناسب اندام. در واقع جنبش و ورزش بیش از همیشه مورد نیاز مردم به عنوان تنظیم به زندگی در پشت درهای بسته. اقتباس تمرینات شده اند فقط یک نتیجه غیر منتظره از بهداشت جهانی بحران.

بنابراین Nadj شلاق تا 10 تمریناتی که انجام می شود در طول 30 دقیقه — مدت زمان لازم برای تماشای یک قسمت از نشان می دهد که هر کس صحبت شده اما در مورد برخی از آنها فقط در حال حاضر در اطراف برای مشاهده. این کارشناس تناسب اندام نشان داد همه حرکت می کند که هر یک دقیقه طول بکشد. او توصیه می شود انجام سه مجموعه از 10 حرکت برای یک Netflix پسند معمول است.

Nadj تا به حال برخی از کلمات تشویق بیش از حد. “من می خواهم به فکر می کنم از جنبش به عنوان پاداش به بدن من هرگز کارهای عادی و روزمره,” او توضیح داد به ما. “به جای تمرکز بر چگونه یک جنبش است بیایید reframe آن و مشاهده مقاومت به عنوان یک منطقه برای رشد. اجازه دهید را انتخاب کنید برای پیدا کردن راه هایی برای دزدکی حرکت کردن در بیشتر جنبش در طول روز به جای اینکه غرق دلهره آور ساعت تمرین.”

آرام طبیعت روال باعث می شود آن را ایده آل برای شراب خواری ، “این تمرین یک مثال کامل — آوردن حضور ذهن به فعالیت است که شما ممکن است منفعل بیننده از قبل از” او اشاره کرد. “احساس می کنم هر لحظه در حال یادگیری به تسلیم تمرین صبر و متوقف کردن نگرانی در مورد چیزهایی که ما نمی تواند کنترل کند. هنر رها از همه چیز [که] یک راه به راه برای ‘بیشتر’ و گاهی اوقات که بیشتر فقط آوردن کمی آگاهی بیشتر به بدن خود را.”

Nadj دستور ستاره مانند هایلی بیبر (موسوم بالدوین), صوفیه ریچی و آدریانا لیما. در میان همه گیر او ارسال کامل روال تمرین به کانال یوتیوب داغ با شانون Nadj و همچنین ارائه رایگان روزانه زندگی می کنند کلاس های داغ, پیلاتیز, Instagram account.

قبل از غواصی به این که قسمت بعدی رفته و به او شراب خواری-آماده تمرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>