“ما لازم نیست که به صبر”: مینیاپولیس ضد خشونت پلیس برگزار کوان می مونتگمری در Defunding پلیس

در پی جورج فلوید قتل توسط مینیاپولیس افسران پلیس تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به دست آورده کشش در سراسر آمریکا مردم بیش از همیشه در حال استقبال از این ایده که زمان برای پلیس اصلاحات را تصویب کرده است.

به عنوان یک ضد خشونت پلیس سازمان کوان می مونتگمری نشد و مینیاپولیس اداره پلیس تحت سال از اصلاحات تلاش. پس از 24 سال Jamar کلارک کشته شد توسط پلیس در سال 2015 به او کمک کرد تا سازماندهی یک زندگی موضوع فصل در این شهرستان است. تا سال 2018 روشن بود به او و دیگر سازمان در شهرستان است که تنها یک برنامه برای گرفتن پول از پلیس و آن را به سایر جامعه-رهبری و طرح های ایمنی محافظت خواهد سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. سازمان او هدایت, سیاه, چشم انداز جمعی مبارزه کرد و در کنار همتای خود را اصلاح بلوک پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس پلیس و در عین حال شهردار هنوز هم مطرح پلیس بودجه بیش از 8 میلیون دلار در این سال است.

که بلافاصله پس از فلوید را قتل سازمان آورده خواسته های خود را به اعضای شورای شهر که اعضای هرگز افزایش بودجه پلیس دوباره که آنها برش های پلیس بودجه 45 میلیون دلار برای کمک به مدیریت Covid-19 کمبود گسترش سرمایه گذاری در جامعه منجر ایمنی و بهداشت و استراتژی و وادار پلیس برای توقف خشونت علیه اعضای جامعه.

رهگیری صحبت به مونتگمری در مورد جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در مینیاپولیس. این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

رنگ برای من یک دنیای بدون پلیس است. که در آن همه که پول رفتن به جای ؟

جهان بدون پلیس را نگاه مانند ایمنی است که کنترل و رهبری جامعه ما است که با تمرکز بر تحول و دگرگون عدالت است. جهان بدون پلیس به این معنی است که همه آنچه را که آنها نیاز به زنده ماندن و آنچه آنها نیاز دارند به زندگی سالم. این بدان معنی است که ما باید این پول است که ما باید برای آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مسکن, حقوق کارگران. آن است که در مجموع تحول به دور از یک نژادپرستانه و خشونت آمیز سیستم به یکی که واقعا پرورش ما ایمنی و رفاه است. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد پلیس اصلاحات آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد این واقعیت است که جوامع سیاه در واقع منابع نیاز به نگه داشتن خود را امن است. ما را در انتخاب به منابع سیستم تنبیهی به جای برقراری ثبات و تغذیه آنهایی که جوامع امن تر است.

چگونه شما می توانید درگیر در این جنبش وجود دارد ؟

تجربه من به عنوان یک جوان سیاه و سفید عجیب و غریب فرد فقط به نام من به آن است. راستش من فکر می کنم من واقعا نمی هر گونه گزینه دیگر است. به خصوص تجربه خانواده از بسیاری از مردان و زنان دچار حبس و خشونت های پلیس به طور مستقیم به نام من می خواهم به مبارزه علیه آن است. و در طول چند سال گذشته پس از قتل Trayvon مارتین و تبرئه جورج زیمرمن و سپس قتل مایک براون و nonindictment از دارن ویلسون من به طور خاص متعهد وقت و انرژی من و آینده من به مبارزه برای آزادی برای همه سیاه و سفید زندگی می کند.

“در سال 2015 من فکر می کنم که ما بسیار شایسته عصبانی و ما واضح و روشن در مورد این مشکل. در حال حاضر ما در حال روشن در مورد راه حل است.”

چه ضد خشونت پلیس جنبش در شهر نگاه کنید مانند در زمان Jamar کلارک کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس در سال 2015 ؟ چه متفاوت در حال حاضر ؟

در سال 2015 من فکر می کنم که ما بسیار شایسته عصبانی و ما واضح و روشن در مورد این مشکل. در حال حاضر ما در حال روشن در مورد راه حل. من فکر می کنم که این تمایز است. در حال حاضر در سال 2020 ما می دانیم که عدالت است و نه فقط دستگیری افسران. عدالت می رود خیلی بیشتر چون ما علاقه مند به داشتن به خارج در خیابان دیگر عزادار و خشمگین معترض که دیگر زندگی را از دست داده است. ما می دانیم که ما می توانیم همچنان به سرمایه گذاری در استراتژی است که برای پلیس اصلاحات. تنها راه رو به جلو است که انتقال به طور کامل به دور از مینیاپولیس اداره پلیس و پلیس در سراسر کشور و در سراسر جهان ،

آیا بزرگترین برنده و بزرگترین شکست شما را دیده ام پس از 2015 که در زمینه گذاشته برای این لحظه ؟

زمانی که جورج فلوید کشته شد مینیاپولیس اداره پلیس تا به حال مقدار زیادی از اصلاحات در محل. آنها بی اثر است و کافی نیست. آن است که قرار دادن یک افسر پلیس در یک تی شرت به جای یک لباس. آن را هنوز هم همین است.

اصلاح بلوک آغاز شد و در سال 2018 است. سازماندهی همیشه چیزی پشت دگرگون تغییر دهید. MLK نمی مارس به تنهایی. او در واقع بخشی از یک کل سازمان بود که در آن برای مدت طولانی. داشتن یک سازمان اجازه می دهد تا ما را به جمعی جمع آوری منابع لازم برای مبارزه برای حقوق ما و حرکت بلند مدت را در دستور کار خود دلیل این کار رایگان نیست.

در سال 2018 ما درگیر جامعه ما و بیان یک داستان در مورد آنچه ممکن است اگر ما محروم از مینیاپولیس اداره پلیس و سرمایه گذاری در جامعه منجر ایمنی. که منجر به 1.1 میلیون دلار در حال دور شدن از اداره پلیس و به افتتاح دفتر پیشگیری از خشونت که در سطح خیابان خشونت مداخله که اولویت نیست مربوط به پلیس است. پول نیز جایگزین برای حمایت از سازمان های دیگر که انجام شد در سطح جامعه مداخله و ایمنی کار.

اما سال پس از آن ما شاهد یک واقعا بزرگ مقاومت مواجه. آنچه که ما به طور کامل نمی پیش بینی شد شهردار و اداره پلیس مشغول به کار با هم برای ایجاد یک کمپین اسمیر و ایجاد یک غلط روایت است که جرم و جنایت در شهر ما در حال افزایش بود. ما دیدیم که حدود شش ماه از مقاله پس از مقاله در این مورد.

شهردار به پایان رسید تا افزایش 2020 پلیس بودجه بیش از 8 میلیون دلار است. آنچه ما می دانیم این است که هنگامی که شما فشار واقعا سخت برای تحول, تغییر, ما خواهد شد حتی سخت تر مقاومت مواجه. و بنابراین ما باید واقعا استراتژیک و هوشمند است. این لحظه — ما شده اند ساختمان برای آن است.

چگونه سیاه سند چشم انداز جمعی در پاسخ به جورج فلوید را قتل است ؟ چگونه خود را سازماندهی کمک به اقدامات در خیابان ؟

مردم به خیابان ها ریختند ارگانیک. که شد نه ما. بدون هر سازمان بدون هیچ گونه nudging مردم تصمیم گرفت که لازم بود برای اعتراض و لازم بود به آتش قیام در سراسر کشور و جهان است. به عنوان یک سازمان چه ما بلافاصله نامیده می شد برای defunding از پلیس. از آنجا که ما تا به حال خواستار شده است که از قبل ما قادر به سرعت محوری و آن را واقعا روشن به ما اعضای شورای شهر که جامعه ما بود که دیگر رفتن به OK با اقامت با شاید بازداشت نیست که در واقع در نتیجه اعتقاد — که ما می خواهیم یک تحول کل و ما تا به حال شده است در انتظار بیش از حد طولانی است. ملی توجه ایجاد یک فرصت است. جورج روح به عنوان یک جد اجازه داده است ما را به یک مقدار بزرگتر مکالمه در سراسر کشور در مورد آنچه عدالت در واقع به نظر می رسد در این شرایط.

مهمتر از همه ما عزادار از دست دادن یک عضو جامعه. ما در حال انجام است که دوباره. بسیاری از ما کمک یافت می شود سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و اهداف جمعی برای Jamar. آن را فوق العاده ناعادلانه به خصوص برای جوان سیاه مردم است که ما باید در اینجا در این خیابان قرار دادن زندگی ما در معرض خطر در این بیماری همه گیر به مبارزه برای عدالت است.

“این فوق العاده ناعادلانه به خصوص برای جوان سیاه مردم است که ما باید در اینجا در این خیابان قرار دادن زندگی ما در معرض خطر در این بیماری همه گیر به مبارزه برای عدالت است.”

برخی از ما, سازمان, شده اند وجود دارد, شبانه, فقط برای کمک به پایین نگه داشتن فضا در مشاغل مختلف در شهر کباب, مواد غذایی انجام کارهایی مانند آن. ما شده ایم جامعه ارائه آموزش در سراسر مستقیم اکشن و چگونه برای ایمن ماندن در حالی که اعتراض. ما برنامه ریزی شده و مستقیم عمل خودمان است که در آن ما به سمت چپ هنر در حافظه جورج فلوید در هر یک از اعضای شورای شهر’ خانه را به پال خواستار قطع بودجه دولت ،

خیلی از ما کار شده است سازماندهی با دیگر سیاه Minnesotans. ما یک تماس هر روز با حدود 70 مختلف, سیاه سازمان که در حال تلاش برای هماهنگ کردن نحوه دریافت منابع به ما مردمی چگونه برای به دست آوردن کمک های مالی برای ما مردمی چگونه برای آموزش مردم به پزشکان به طوری که ما می تواند ارائه حمایت های پزشکی بر روی زمین در تظاهرات که در حال فکر کردن در مورد هنر و چگونه ما می توانید به هنرمندان برای ایجاد عبارات از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد که در دسترس هستند برای ما اعضای جامعه و همچنین سازماندهی درمانگران به ارائه درمانی برای سازمان در خط مقدم و اعضای جامعه که درگیر هستند.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد اموال تخریب قرار گرفت که در شهرستان ؟

من با افتخار و احترام راه است که در آن جامعه تصمیم گرفته است به سرند حتی اگر چه من شخصا انتخاب به سرند. من می خواهم به مطمئن شوید که همه از کسب و کارهای کوچک از رنگ قادر به redevelop و بازسازی و همچنان به ارائه خدمات لازم به جامعه ما است. و من در تماس با ما مقامات منتخب به اطمینان حاصل شود که توسعه دهندگان نمی آیند و از بین بردن همه کسانی که کسب و کار از سیاه و قهوه ای مردم است.

شما چه فکر می کنید در مورد واکنش های مقامات دولتی در شهرستان ؟ چگونه باید آنها را در پاسخ به خواسته های خود و آنچه رفته است پاسخ داده نشده ؟

من عمیقا نا امید در شهردار یعقوب فری. او نمی رسیده به گروه ما رسیده است را به چندین گروه در واقع به بحث در مورد آنچه که این راه حل رو به جلو است. آن است که زمان برای او را به خارج. او نه رهبر رویایی که مینیاپولیس نیاز دارد و سزاوار است.

برای ما اعضای شورای شهر آنها شده اند بسیار بیشتر پاسخگو و بسیاری از آنها در واقع متعهد به ما واقعا منحل مینیاپولیس اداره پلیس و انتقال بیش از چند سال آینده دور از داشتن پلیس در مینیاپولیس. هنوز هم وجود دارد کار را به انجام با برخی از اعضای شورای شهر که فقط قادر به واقعا تصور کنید آنچه در آینده می تواند مانند نگاه.

مینیاپولیس مدارس دولتی پایان قرارداد خود را با پلیس است که در یک لحظه حوضه. من می دانم که بسیاری از افرادی که خواستار دانشکده منابع افسران از مدارس خود در پنج سال گذشته یا بیشتر. مردمی که قادر به برداشتن گام های جسورانه در حال انجام آن چرا که آنها می دانند که ما لازم نیست که به صبر کنید.

چه بعدی ؟

این است برای رفتن به یک انتقال — و نه انتقال آن را به 20 تا 30 سال است. آن نیاز به اتفاق می افتد در ظرف پنج یا کمتر است. اما ما باید به بیمار با خودمان است که ما نمی دانیم که تمام پاسخ. در حال حاضر ما در حال افزایش و آنها بدانند که ما با ارائه پشتیبانی به جامعه ما است.

این کمک های متقابل گروه هایی که ایجاد شده اند طی هفته گذشته فوق العاده مهم است. آنها به معنای واقعی کلمه تغذیه افرادی که نمی خواهد بود قادر به خوردن نمی خواهد که پوشک برای نوزادان خود را. آنها ضروری است و آنها اجازه می دهد اعضای جامعه برای حفظ خود نیاز دارد. آنها ساختمان را در زمان واقعی مدل از امنیت جامعه.

فکر کردن در مورد طرح انتقال دور از مینیاپولیس اداره پلیس در حال رفتن به بسیار مهم است. چه بعدی است که در ادامه به تعامل شورای شهر ما اما من فکر می کنم حتی بیشتر از درگیر شدن جامعه ما به ادامه این تقاضا را به آستان خود. ما نمی توانیم اجازه می دهد این انرژی به مردن است. مینیاپولیس در حال رفتن به تماشا در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>