ما مونتاژ تنها در سراسر کشور پایگاه کشیش تلقی معتبر متهم به سوء استفاده. در اینجا چگونه است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Marketplace منتشر شده تعاملی پایگاه داده در روز سه شنبه است که به کاربران امکان می دهد جستجو برای روحانیت که به عنوان ذکر شده است معتبر متهم به سوء استفاده جنسی در گزارش منتشر شده توسط دایره اسقفی کاتولیک و مذهبی سفارشات.

آن است که از انتشار تنها در سراسر کشور پایگاه رسمی آشکار است. ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک مذهبی رهبران ملی و عضویت در سازمان ندارد و عموم انتشار هر گونه متمرکز سراسری مجموعه ای از روحانیون عضو شده اند معتبر متهم به تجاوز جنسی.

اما در صورت عدم وجود هر دستور یا بخشنامه 178 اسقف اعظم و رهبران جامعه مذهبی در سراسر آمریکا منتشر کرده اند لیست فردی از روحانیت اعضا در برابر آنها معتبر اتهامات ساخته شده در ژانویه. 20. هر اسقف نشین و مذهبی سفارش مجموعه خود را استاندارد برای تعیین اعتبار ندارد.

چهل و یک دایره اسقفی و eparchies پوشش بیش از 9 میلیون کاتولیک در ایالات متحده هنوز منتشر نشده لیست. این شامل بیش از 1.5 میلیون کاتولیک در سراسر فلوریدا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در مناطق عمده شهری مانند فرزنو کالیفرنیا و سان فرانسیسکو.

بسیاری از دایره اسقفی ذکر یک 2018 پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش به عنوان آبخيز لحظه ای که سوخت با عجله از افشاگریهای در سال گذشته است. 900 صفحه گزارش مفصل سوء استفاده توسط بیش از 300 کشیش و توصیف سیستماتیک پوشش توسط رهبران کلیسا در سراسر کشور. در ماه های بعد این گزارش بیش از 100 دایره اسقفی و مذهبی سفارشات منتشر شد اسناد آنلاین نامگذاری معتبر متهم به کشیش.

ProPublica خبرنگاران ماه را صرف جمع آوری این لیست به عنوان آنها در اصل منتشر شده توسط هر یک از اسقف نشین. آنها سپس آنها را قابل جستجو از طریق یک پایگاه داده به منظور ارائه قربانیان روحانی و اعضای عمومی یک راه برای جستجو در سراسر همه از منتشر شد لیست.

بیش از 6,700 نام آنها در پایگاه داده گنجانده شده و بیش از 5,800 از آنها منحصر به فرد هستند. کمی بیش از نیمی از مردم نامگذاری شده بودند به عنوان متوفی. ProPublica آیا اطلاعات لازم برای ادغام پرونده با همین نام در سراسر دایره اسقفی هر چند ما گزارش خاص روحانیت نشان می دهد که برخی از آنها در ظاهر به عنوان بسیاری از هشت لیست.

آرایش از افشاگریهای متفاوت به طور گسترده ای بین دایره اسقفی. برخی محدود دامنه خود را منتشر به تنها شامل نام و وضعیت در حالی که دیگران شامل جزئیات اضافی مانند ماهیت اتهامات و یک لیست کامل از مکان های که در آن کشیش خدمت کرده است.

شکل واقعی اسناد و مدارک خود را نیز به طور قابل توجهی متنوع بین دایره اسقفی. برخی از منتشر آشکار به عنوان متن اسکن شده فایل های موجود برای دانلود در حالی که دیگران ساخته شده و کامل وب سایت و صفحات اختصاص داده شده به هر فرد متهم.

ProPublica روزنامه نگاران خار از طریق هر نسخه در طی ماه بایگانی نسخه از آنها و اغلب چندین بار بازگشت برای به روز رسانی سوابق فردی به عنوان دایره اسقفی اضافه شده و یا حذف نام اغلب بدون توضیح در وب سایت خود را.

برای اهداف جداگانه تجزیه و تحلیل برای ما استاندارد فرمت برخی از اطلاعات ارائه شده توسط دایره اسقفی. برای پایگاه داده های تعاملی ما استاندارد این وضعیت زمینه را برای افراد دارای برچسب در راه های مختلف به عنوان “مرده” به “مرحوم” برای وضوح. ما نه تغییر هویتی دیگر جزئیات مانند املای نام و تاریخ تولد و هماهنگی خرما.

یک صد و پنجاه و شش از 178 لیست آمده از دایره اسقفی است که بخشی از ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک. بقیه آزاد شدند مذهبی سفارش جوامع است که کار خارج از چتر بزرگتر ، روحانیت از سفارش مذهبی جوامع اختصاص حدود یک چهارم از این نام در بانک اطلاعاتی ما.

هر چند نمرات آشکار با سال گذشته نشان دهنده یک گام مهم به سمت شفافیت برای کلیسای گزارش ما نشان می دهد که تعدادی از شکاف ها باقی می ماند. بسیاری از دایره اسقفی انتشار اطلاعات کافی برای قربانیان اجازه دهید به تنهایی برای درک با قطعیت دامنه و یا جزئیات بیشتر از سوء استفاده. و عاملان سوء استفاده که اغلب سقوط خارج از محدوده بیشتر آشکار مانند راهبه ها و برادران و همچنین به عنوان کشیش که مورد آزار قرار گرفته بزرگسالان در معرض هنوز هم به ندرت شامل اطلاعات دایره اسقفی گزارش publicly.

داده ها در دسترس است برای دانلود در Marketplace اطلاعات فروشگاه.

اگر شما پیدا کردن یک خطا در داده ها یا می خواهم به پیشنهاد تغییرات تماس با ما [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>