ما در حال پیگیری آنچه اتفاق می افتد به پلیس پس از آنها با استفاده از نیروی معترضان

این 68 ویدئوها روشنی آشکار موارد از افسران پلیس افزایش خشونت در تظاهرات. اکثر ادارات حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد تحقیقات و نظم و انضباط و یا حتی افسران’ نام. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته در مورد هر مورد.

این داستان حاوی تصاویر خشونت پلیس.

یکs تظاهرات فوران در سراسر کشور در اواخر ماه مارس در واکنش به قتل در بازداشت پلیس جورج فلوید ادارات پلیس به پاسخ میرسید با خشونت بیشتر ، در متعاقب آن هفته صدها نفر از فیلم ها از تعاملات پلیس با معترضان ظاهر در توییتر و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی اغلب نقشه کشی خشم و در برخی موارد سریع انضباطی و اقدام قانونی.

ProPublica می خواستم برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد بعد از این لحظات در حال گرفتار. ما جمع آوری صدها نفر از فیلم ها برای پیدا کردن کسانی که با روشن ترین نمونه از افسران ظاهرا با استفاده از یک سطح نامتناسب از زور علیه معترضان و رسیده به 40 سازمان های اجرای قانون در مورد 68 حوادث زیر. برای هر حادثه ما نپرسید در مورد هر گونه اقدام انضباطی و تحقیقات و اینکه آیا این گروه را فاش افسر یا افسران درگیر است. در حالی که برخی از بخش های ارائه شده در جزئیات و یا مربوط به سوابق دیگران تکیه بر قوانین ایالتی را به خودداری از اطلاعات است. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته در مورد هر مورد. آیا شما اطلاعاتی در مورد یکی از این موارد ؟ به ما بگویید در مورد آن. | مرتبط با: آنچه اتفاق افتاده به پلیس فیلم برداری صدمه زدن به معترضان … تا کنون بسیار کمی →

به ما بگویید در مورد سوء رفتار پلیس

آیا شما اطلاعاتی در مورد یک حادثه? ما می خواهیم به شنیدن از افسران پلیس, عمومی کارکنان و اعضای جامعه که می تواند کمک به ما بیشتر بدانید.

این فرم نیاز به جاوا اسکریپت برای تکمیل.

طراحی شده توسط CityBase.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>