همه ما باید به استیو بانون گوش

  • استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید که اکنون به تقلب متهم شده است، با هشدارهای زودهنگام خود در مورد کروناویروس نقطه ای بود.
  • اما با توجه به خم شدن ضد چین او و اعلام تمایل به “سیل منطقه با گه”، کمتر کسی او را جدی گرفت.

تا روز پنجشنبه که ماموران فدرال او را از یک قایق بادبانی ۱۵۰ فوتی که در لانگ آیلند صدا مور شده بود اسکورت کردند، کلمه ای که اغلب برای توصیف استیو بانون به کار می رفت «بی ربط» بود. اوه، استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید ترامپ مشغول بوده است، frenetically بنابراین: او پخش روزانه کروناویروس متمرکز بر پادکست اتاق جنگ:همه گیر ، نظارت بر کمیته خطر در حال حاضر: چین و ریاست صندوق حاکمیت قانون 100 میلیون دلاری، که به بررسی ناپدید شدن چهره های عمومی چین است. و هنوز هم او زمان برای شرکت در ما ساخت دیوار، تلاش “داوطلب” برای ایجاد یک ساختار مرزی نه چندان دور از ال پاسو با 25 میلیون دلار کمک های مالی خصوصی، “نه یک پنی” که به هر چیزی جز دیوار می رود.

کمتر کسی فعالیت های او به ویژه مطبوعات را دنبال می کرد. مشاهده شده به عنوان یک فاحشه رسانه ای، بانون تا سال 2020 خدشه دار شسته شده بود: تنها سیستم عامل که به او هر گونه توجه فاکس آینده صبح روز نشده و CNBC ‘sQuawk جعبه ، جایی که او اغلب به نظر می رسد، نامیدن کروناویروس “ویروس CCP” — اشاره ای به حزب کمونیست چین، که بانون آن را مقصر مبهم کردن واقعیت در مورد عامل بیماری زا می داند – و هشدار در مورد خطرات شرکت های متعلق به چین هوآوی و تیک تیک تیک.unday Morning Futures Squawk Box حتی زمانی که GOP سفارش یادداشت استراتژی 57 صفحه ای است که به نظر می رسد تلفیقی از بنون سرزنش چین نقاط صحبت کردن و حتی پس از حرکت رئیس جمهور دونالد ترامپ Bannonesque به سمت ممنوعیت TikTok در ایالات متحده، رسانه ها هنوز هم در ذکر نام او yawned؛ اگر آن را آمد، آن را به طور معمول در اشاره به دستورالعمل خود را به منحرف کردن از woes روابط عمومی توسط “سیل منطقه با گه بود.”

که در این هفته تغییر کرد ، زمانی که بانون دستگیر شد ، به دادگاه فدرال در منهتن حمل و نقل و متهم به تقلب به اتهام siphoning کردن بیش از چند pennies از صندوق دیوار ما ساخت. موعظه گناهکار نیست و قول تسلیم گذرنامه اش را می داد، با یک پیوند ۵ میلیون دلاری آزاد شد و از دادگاه نیویورک خارج شد و در دوربین های مونتاژ شده تکان داد.

به دور از ظاهر شدن مانند کسی نگران است که او می تواند مواجه 20 سال پشت میله های زندان، بانون درخشان به نظر می رسید: او در بازی بود، دوباره شایسته تیتر صفحه اول.

در ماه مارس، بانون به امید «کوبیدن منحنی» خواستار تعطیلی کامل و کامل شد.

همانطور که وال استریت ژورنال تنها یک روز قبل گزارش داد، بانون نیز در حال بررسی برای معاملات کسب و کار با میلیاردر ناراضی چینی بحث برانگیز گوئو Wengui – که در قایق بادبانی بانون دستگیر شد – و که دست نویس قانون صندوق و پادکست بانون، انفجار آن را از طریق فایروال چین است.

در حال حاضر که بانون در نمودار های خبری تکان دادن، رسانه ها با داشتن یک روز میدانی، کوبیدن او را به عنوان یک کلاهبردار، خجالتی، دروغگو و کلاهبردار، reveling در معاملات مالی مشکوک ادعایی خود را با جزئیات در کیفرخواست 35 صفحه ای است.

steve-bannon-bill-maher-bernie

در سراسر رسانه های اجتماعی، دستگیری بانون با طرح ریزی توسط سخت ترین detractors ترامپ مواجه شد – به عنوان اگر اتهامات سیلی خورده به بانون، The Apprentice که به عنوان مدیر عامل کمپین ترامپ در سال 2016 با گرفتن نشان دهنده شاگرد به دفتر اعتبار، در حال سیلی زدن به خود رئیس جمهور است.

اما بانون ترامپ نیست: در حالی که دومی به ندرت به نظر می رسد پیچیدگی هایی مانند چین و کروناویروس را درک می کند، بانون با هر دو پیش وجدان نشان داده است. او که از هفته های اول سال جاری شروع به زنگ زدن با صدای بلند زنگ خطر در مورد کروناویروس کرد و هشدار داد که به همه گیر تبدیل خواهد شد که می تواند میلیون ها نفر را بکشد و زنجیره تامین جهانی را فلج کند و اقتصاد جهان را خرد کند. کمتر کسی گوش می داد، دوستش پیتر ناوارو را نجات می داد که مانند دیگر مشاوران کاخ سفید در پادکست بانون آهنگ می کند و در اواخر ژانویه یادداشتی نوشت که نسبت به یک فاجعه بالقوه کروناویروس هشدار می داد، یادداشتی که رئیسش به خود زحمت خواندن آن را نمی داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im