فیلم در کلیسا ؟ شما ممکن است یک مشکل

زمانی که یک امر را یک امر

یوجین آقا: دو تا از بچه ها در یک بازی بسیار نزدیک گره مدرسه جامعه است. در یکی از back-to-school حوادث, من شروع به صحبت کردن با یکی از پدران و از آبی او گفت: چیزی در مورد زندگی یک زندگی دوگانه است. این گوش من از آنجایی که من احساس کرده و به این ترتیب از دبیرستان. من گفت و شروع به گفتن او در مورد توهمات من تا به حال در مورد اینکه تحت سلطه. او گفت که او صحبت کردن در مورد این واقعیت است که او خسته شده بود در رویدادهای مدرسه. من احساس خجالت, اما من احساس می کردم که راز من امن بود با او. اما از آن پس در هر ارتباطی با او (ما در پدر و مادر-معلم شورا) کرده و با من است. برای اولین بار او به من می پوشند بدون لباس زیر. سپس او تا به حال من رها کردن همه چیز و خم شدن در جلسات به آنها را انتخاب کنید. بعد از 18 سال از ازدواج من فکر می کنم من نیاز به این. همسر او اما دیدم چیزی بر روی تلفن خود را و در حال حاضر اصرار دارد که ما بحث آن را. هنوز مطمئن شوید که اگر او به معنی فقط به من یا من و شوهرم. این است که کاملا غیر ضروری است. چگونه می توانم او را قانع کند از این که هیچ چیز اتفاق افتاده است که من را متوقف خواهد کرد و او نباید یک چیز در مورد آن ؟ —حوادث اتفاق می افتد

عزیز اتفاقی توریستی: هیچ چیز اتفاق افتاده است که هیچ چیز نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد? و او باید راه رفتن به دور از هیچ چیز برای دیدن اینجا علاوه بر این که اگر چیزی وجود دارد به اینجا مراجعه کنید, واقعا هیچ چیز ؟

گوش دادن وجود دارد: چیزهایی که هستند و چیزهایی که آرزو داریم در آنها خواهد بود. در دراز مدت آن پرداخت خواهد شد به دانستن تفاوت بین این دو است. به خصوص پس در این مثال چه اتفاقی افتاده است که شما تمام کردم و گران. ساده. خیلی ساده نیست.

امر نمی کند و همیشه باید با اتاق های هتل و واقعی rutting اما بیشتر در مورد تنها گذاشتن فضای صمیمی. که شما دو نفر انجام داده اند و هیچ قانونی استدلال در مورد “چیزی واقعا اتفاق می افتد” را تحت تاثیر قرار دادن کسی. من پیش بینی اگر شما سعی می کنید به فروش در این, شما فقط او را عصبانی(ier).

بهترین شرط بندی شما خواهد بود برای دیدار با او به تنهایی و کاملا افشای همه چیز — تقلب معادل پرتاب خود را در رحمت از دادگاه. او ممکن است کشف چیزی در مورد شوهرش که تا به حال شده است به حمايتهاي ناشناخته است. که در این صورت این فقط می تواند یک ماموریت حقیقت یاب.

یا او فقط می تواند در تلاش برای ارزیابی اگر شما از ادامه تهدید. و یا هر دو.

هدف خود را? برای جلوگیری از شوهر خود را از داشتن برای مقابله با این در یک انجمن عمومی است که بسیار نزدیک به دفتر وکیل از آن است که یک اتاق خواب, اگر شما به من.

همه شما می خواهید برای دیدن هر یک از دیگر دوباره در رویدادهای مدرسه من را تصور کنید. پس از آن می تواند بسیار بهتر به بازی خوب. و از پایان خود را اگر شما در حال یادگیری چیزی جدید در مورد سلیقه و علایق شما? شاید به اشتراک گذاری آنها را با شما به اشتراک گذاری خود را با. کسی چه می داند ؟ آن می تواند منجر به برخی از لباس زیر-رایگان خوبی است.

آنچه پیشوا دیدم

یوجین آقا: من با داشتن یک مشکل با انجمن. یک راه وجود دارد من می توانم rewire سر من پس از من نه در نظر گرفتن خطرات تماشای آن را در سوپر مارکت در ترافیک متوقف می شود (که در آن من شده اند با رانندگی بد چون من از تماشای آن در حالی که من سوار) و فقط این آخر هفته گذشته در غسل تعمید در کلیسا ؟ من قصد ندارم برای رفتن به یک جلسه برای این (شهر ما خیلی کوچک است), اما شما می دانید که…, قرار دادن گوشی پایین خواهد بود برای من خوب من فکر می کنم. —نام نکردن با درخواست

جناب آقای Peepers: شما فکر می کنید ؟ نگاه کنید در حالی که انجمن روانپزشکی آمریکا به نظر نمی رسد به این باور است که اعتیاد به پورنو واقعی است چیزی که من می خواهم به را انتخاب کنید به این باور است که تکرارهای غیر قابل کنترل هستند یک چیز واقعی است. شما اتفاق می افتد به به انجمن اما کینزی مردمی انجام یک بررسی تقریبا 20 سال پیش زمانی که اینترنت انجمن شروع شد به یک چیزی که به مطالعه و متوجه شد که 9 درصد از افرادی که مشاهده انجمن مثل شما نمی تواند متوقف شود.

این استدلال در مورد این که آیا آن را یک اجبار و یا اعتیاد بی معنی است. چه در مغز شما شبیه به آنچه اتفاق می افتد در مغز معتادان. بنابراین به دنبال rewire مغز خود را هوشمند است. و قبل از شما به آن وجود دارد سخت رفع. یک تلنگر تلفن ضد انجمن نرم افزار و/یا حذف porny بوک مارک ها.

نیز وجود دارد نرمتر اما در نهایت بیشتر تهاجمی رفع: درمان و قرص. اما شما باید خودتان را برای این. بنابراین شاید سعی کنید اول چند اول و سپس ببینید چه اتفاقی می افتد. تا پس از آن ؟ دور ماندن از باعث و سعی کنید برای انجام کاری دیگری برای استراحت و یا درمانی. موفق باشید.

برای بزرگی آلت تناسلی تنها

یوجین آقا: من به عنوان خوانده شده شما برای 12 ماه گذشته اما فقط به تازگی من در بر داشت راه را برای یک آلت تناسلی مرد بزرگ. بنابراین برای تمام مردانی که در حال نوشتن به شما در مورد اینکه آیا آلت تناسلی خود را بزرگ به اندازه کافی است که آنها می خواهند آن را بزرگتر و یا هر یک از نیم دوجین آلت تناسلی وسواس فکری شما باید با ما به اشتراک گذاشته من می گویند که مردان با آلت تناسلی می تواند تلخه در رختخواب بیش از حد. که تمام است. —سو

عزیز سو Tonius: شما می توانید درایو فراری بد, شما می توانید لام گران ترین خاویار در Doritos, و بله, شما ممکن است ضعیف استفاده از آلت تناسلی مرد است که بزرگتر از میانگین و یاد می شود برای انجام دقیقا همان است که. نقطه تحویل نه چندان inelegantly توسط شما است که وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین داشتن آن و دانستن چگونگی استفاده از آن است. من حتی می خواهم به این ادعا که overemphasis اندازه به ایجاد یک وضعیت که در آن برخی از مردان که باید مستعد ابتلا به تنبل در گرفتن ماهر در دانستن چگونه به استفاده از آن. بنابراین برای تشکر از PSA. در اینجا امید آن کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de