تماشا کنید: سلامت روانی ابعاد Coronavirus همه گیر و انزوا اقدامات با اندرو سلیمان و یوهان هاری

این مدت طولانی است که مورد جوامع غربی تمرکز بیشتر و ارزش بسیار بیشتری تا حد زیادی سلامت جسمی بر سلامت روان. سابق جهانی به عنوان یک ضرورت در حالی که دومی است که اغلب به عنوان یک درمان لوکس و یا یک انتزاع. برای فهم دلایل آن اختلاف تشدید کرده است با شیوع جهانی یک بیماری همه گیر است که در آن به ظاهر بی پایان بحث از کشنده ویروس و سیستم ایمنی و توجه کمتر از همیشه پرداخت می شود به احساسی خوب بودن و سلامت روان در چالش است.

اما عدم توجه کافی می تواند بسیار مخرب و ماندگار نتایج. حتی قبل از ظهور بیماری همه گیر کوروناویروس نرخ برای سلامت روان بیماری در غرب — افسردگی و اضطراب و اختلالات, اعتیاد و خودکشی شد و به سرعت در حال افزایش نگران کننده به سطوح جدید است. اینترنت مورد ستایش قرار داد در آغاز به عنوان یک نوآوری خواهد بود که اتصال انسان بیش از همیشه قبل از است و به جای آن جدا شده ما از یکی از دیگری بدتر شدن این محرومیت این می رود بدون گفت که صدمات این بیماری همه گیر — این کشف ما در راه زندگی با این حال زمانی که طول می کشد اجباری مشاهده تمام انسان های دیگر به عنوان تهدید و به خصوص پایدار انزوا و اجتماعی فاصله — تنها به تشدید آن روند.

ما جدیدترین نسخه از سیستم به روز رسانی پخش امروز در رهگیری یوتیوب کانال اختصاص داده شده به کاوش در سلامت روانی و عاطفی رفاه ابعاد این همه گیر و ما پاسخ به آن است. پیوستن من دو نویسنده که نوشته اند در میان گذار ترین کتاب ها در این موضوع: اندرو جزایر استاد روانشناسی بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و نویسنده در سراسر جهان 2002 پرفروش مانند ظهر شیطان: اطلس افسردگی و یوهان هاری نویسنده 2015 در کتاب علل اعتیاد “تعقیب جیغ” نویسنده 2018 “ارتباط از دست رفته” در مورد افسردگی و سخنران از یکی از ویروسی TEDTalks تا کنون تحویل داده, در مورد اسطوره های اطراف اعتیاد.

شما می توانید به تماشای کامل برنامه در رهگیری کانال و یا در پلیر زیر است که در آن متن نیز ارسال شود بعد از امروز:

* * * * *

شب گذشته ما پخش نسخه ویژه ای از سیستم به روز رسانی برای کاوش این سوال که آیا ساندرز حامیان به طور خاص و چپ به طور کلی باید پرتاب حمایت خود را پشت سر جو بایدن نامزدی. من دو مهمان بودند ساندرز کمپین سابق مطبوعاتی وزیر Brianha شادی خاکستری که اعلام کرد که حداقل در حال حاضر او نمی خواهد در حمایت بایدن و فعال و روزنامه نگار بنیامین دیکسون. این برنامه تقریبا 30 دقیقه ای می توان در اینجا مشاهده کرد.

من نیز انجام شده اولین چت زنده از سیستم به روز رسانی آخرین شب جایی که من پاسخ بینندگان سوال در مورد آن بحث و همچنین به عنوان یک تنوع از موضوعات دیگر. که می توان در اینجا مشاهده کرد. مطمئن باشید برای عضویت در رهگیری کانال یوتیوب به توصیه می شود از همه ما اصلی مطالب جدید هنگامی که آن را منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>