سازمان دیده بان پیت دیویدسون و آدام سندلر متحد برای ‘SNL’ قرنطینه سرود

یک dynamic duo! پیت دیویدسون و آدام سندلر تیمی را به انجام “گیر در خانه” — یک relatable آهنگ مورد coronavirus قرنطینه در شنبه شب زنده‘s دوم “در خانه” نسخه.

Pete Davidson and Adam Sandler Unite for Quarantine Anthem 'Stuck in The House' on 'SNL'
پیت دیویدسون و آدام سندلر. شاتر (2)

این زمان دوران جوانی ستاره های 26 و Sandler, 53, خواند, در مورد افسردگی از قرنطینه در چهار شنبه, مارس 25 قسمت از NBC کمدی نشان می دهد. این خانه موسیقی تصویری ویژه از حضور دیویدسون, مادر, Amy Davidson, و خواهرش, Casey دیویدسون است.

“گیر با خانواده من نمی تونم / برای دو ماه است که بر روی نیمکت / Runnin’ همه چیز به بحث در مورد / این قرنطینه در خانه من/ من قصد دارم دیوانه” پیت آواز می خواند در طول کر.

سندلر در ضمن سنگ مورد تلاش خود را در ساخت نان و ساخت با همسرش جکی سندلر. زن و شوهر دو دختر, Sadie, 13, و, رو به آفتاب, 11, همچنین ظاهر در این ویدئو. این طرح شامل یکی دیگر از چهره آشنا — آدم مکرر costar Rob Schneider, ضربه زدن بر روی پنجره خود را.

Pete Davidson and Adam Sandler Unite for Quarantine Anthem 'Stuck in The House' on 'SNL'
SNL

پیت stay-در-خانه موسیقی فیلم را تبدیل به یک جزء اصلی در طول شنبه شب در خانه زندگی می کنند. خاک ستاره عرضه دو موسیقی فیلم “Drake آهنگ” و “آندره در سال 2000” در مارس 11 قسمت.

آدم نیز با استفاده از قرنطینه به نوشتن موسیقی با الهام از این بیماری همه گیر. در اوایل این ماه مبارک گیلمور ستاره انجام شده خنده دار آهنگ The Tonight Show Starring Jimmy Fallon اختصاص داده شده به پزشکان و پرستاران در خط مقدم.

از هم جدا نشده سنگهای ستاره نشان داد که خود منزوی به ارمغان آورده است او و همسرش را نزدیک به هم در یک مصاحبه با کونن اوبراین در ماه مارس است. آدم اعتراف کرد که این زن و شوهر شده اند “بسیار تجربی” در اتاق خواب می بینم.

Pete Davidson and Adam Sandler Unite for Quarantine Anthem 'Stuck in The House' on 'SNL'
SNL

“او به من نشان داد این چیز جدید دیگر شب بود که موز است. شما خود را نگه دارید تا همسر خود را تخمگذار در زیر به شما و شما حرکت می کند!” آدم توضیح داد. “من گفتم:” چه اتفاق می افتد؟'”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>