تماشا کنید: جدید ما هفتگی تفسیر فیلم و مصاحبه برنامه های سیستم به روز رسانی امروز آغاز بکار

من بسیار هیجان زده در مورد راه اندازی ویدئو جدید مصاحبه با برنامه من میزبانی به نام سیستم به روز رسانی. نشان می دهد خواهد شد هر هفته در روز چهارشنبه در رهگیری کانال یوتیوب و به طور معمول به کشف یک موضوع در به در-عمق و انتقادی به شیوه ای که ممکن است.

این برنامه یکی بود که ما تا به حال شده است در حال توسعه قبل از ورود Covid-19 همه گیر در ایالات متحده و آمریکای لاتین با هدف تولید دو جداگانه نشان می دهد — یکی به زبان انگلیسی برای ما مخاطبان ایالات متحده دیگر در پرتغالی برای ما برزیل مخاطبان در رابطه با یک شبکه تلویزیونی در برزیل. با جداسازی ساختن آن غیر ممکن است برای رفتن به یک استودیو و با مردم محدود به خانه های خود ولع مصرف محتوای اصلی ما تصمیم به راه اندازی یک stripped-down نسخه از آن را به اقامت در حال حاضر در یوتیوب.

برای اولین بار ما قسمت ما عمدا تصمیم به تمرکز در درجه اول در این بیماری همه گیر کوروناویروس — در بخشی به دلیل آن است که آسان برای همه ما برای رسیدن به نقطه اشباع و در بخشی به دلیل بسیاری از حیاتی دیگر موضوعات مورد بحث به عنوان یک نتیجه از فهم تثبیت در بحران بهداشت و درمان. این قسمت به جای بررسی خرید اینترنتی از سن. برنی ساندرز 2020 انتخابات ریاست جمهوری: چه رفت چه درسهایی می توان از آن برای جناح چپ پوپولیسم در آمریکا و به طور گسترده تر در جهان دموکراتیک و چه ساندرز به احتمال زیاد به از دست دادن جو بایدن می گویند در مورد امکان به صورت معنی داری تغییر سیاسی از طریق کار در درون حزب دموکرات? من به صحبت کرد دو مهمان بودند (و هستند) آوازی اما به شدت فکر حامیان ساندرز کمپین در عین حال که بررسی این سوالات کاملا از دیدگاه های مختلف: شرکت میزبان از TrueAnon پادکست لیز Franczak و wildly محبوب یوتیوب میزبان Kyle Kulinski.

2020 دموکراتیک اولیه به وضوح نشان داد برای کسانی که در حال حاضر می دانیم که بزرگ سیاسی و ایدئولوژیک نوار ایالات متحده شهروندان به طور کامل unrepresented — ناپدید — توسط شرکت متعلق به کابل, اخبار رسانه های. به همین دلیل شبیه به پویا که به هنگام تولد به رهگیری خود را در سال 2014 و پس از آن پادکست توسط جرمی اسکاهیل و مهدی حسن — به سرعت در حال رشد اکوسیستم مستقل تصویری برنامه های پدید آمده در یوتیوب و در جهان از پادکست اختصاص داده شده به پخش نظرات و دیدگاه ها به طور معمول نه شنیده ام در مکانهای دیگر. من بسیار هیجان زده برای این نمایش به بخشی از آن جامعه با اهداف مشابه: قادر به حفاری در عمق به مباحث پیچیده نامحدود توسط محدودیت های 7 دقیقه ای بخش ماجرا بین تبلیغات و آزاد از نیاز به پایبندی به عرف غالب و یا دلجویی از کوته حزبی جناح.

شما می توانید به تماشای اولین قسمت از سیستم به روز رسانی بر روی بازیکن زیر اما ما شما را تشویق به اشتراک در رهگیری کانال یوتیوب به صورت خودکار پخش هر قسمت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر محتوای اصلی ما تولید است. ما به زودی راه اندازی ما پرتغالی-زبان نمایش برای برزیل خواهد شد اما گاهی اوقات ویژگی های آن نشان می دهد با زبان انگلیسی زیرنویسها که موضوع مهم است که از علاقه به مخاطبان بین المللی است. همانطور که ما پیشرفت ما امیدواریم که برای آزمایش با پیشنهادات دیگر از جمله مشارکت مخاطبان و تفسیر زندگی می کنند در مورد اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im