سازمان دیده بان براد پیت به تصویر بکشد Dr. Anthony Fauci در تعجب سرد باز در ‘SNL’

رویاها به حقیقت می پیوندند! براد پیت پرداخت ادای احترام به دکتر Anthony Fauci در شنبه شب زنده‘s دوم “در خانه” نسخه تنها چند هفته پس از پزشک شوخی او می خواست ستاره را به تصویر بکشد او را.

“من می خواهم برای تشکر از همه مسن تر زنان در امریکا که به من فرستاده حمایتی بخش, الهام بخش, و گاهی اوقات گرافیک, ایمیل,” پیت, 56 آغاز شد skit در چهار شنبه, مارس 25 قسمت.

این Once Upon a Time in Hollywood actor رفت و به شوخی آدرس کلیپ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. در یک ویدیو, رئیس جمهور, 73, وعده داده است که پزشکان باید یک واکسن “نسبتا به زودی.”

Brad Pitt Portrays Dr. Anthony Fauci In Cold Open on 'SNL at Home'
براد پیت و دکتر Anthony Fauci. شاتر (2)

“نسبتا به زودی جالب یک عبارت است. نسبت به کل تاریخ زمین ؟ حتما این واکسن در حال رفتن به می آیند سریع” پیت گفت. “اما اگر شما بودند برای رفتن به یک دوست بگویید که” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن.”

در پایان طرح پیت را برداشته کلاه گیس و عینک به ارسال یک پیام مهم در یک جدی توجه داشته باشید.

“و به دکتر Fauci, با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان,” او گفت:. “و تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم. و در حال حاضر زندگی می کنند, نیمه, از همه در سراسر امریکا این شنبه شب است.”

Brad Pitt Portrays Dr. Anthony Fauci In Cold Open on 'SNL at Home'
SNL

پیت ظاهر می آید پس از Fauci نشان داده چه بازیگر او می خواست به بازی او در شنبه شب زندگی می کنند. “براد پیت, البته,” مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک مصاحبه با سی ان ان در آوریل 10.

در حالی که پیت شده است نگه داشتن خود اقدام مهارت های تیز در میان قرنطینه خود را همسر سابق آنجلینا جولی نشان داد اوایل این هفته که او و فرزندان خود را با خیال راحت خود جدا.

“ما همه قفل شده است” این شیطان ستاره, 44 گفت: در زمان 100 مذاکرات در زندگی مجازی سری رویداد در روز شنبه, مارس 23. “ما در حال انجام همه حق است.”

پیت و جولی در حال پدر و مادر از Maddox, 18, Pax, 16,Zahara, 15, شیله, 13, و, دوقلو ناکس و Vivienne 11.

ما هفتگی confirmed در ماه مارس که Maddox به خانه بازگشته بود از دانشگاه Yonsei در کره جنوبی به صبر از همه گیر با خانواده اش.

“مادوکس است که از مدرسه به خانه و تمرکز خود را در کره و مطالعات روسیه تا مدرسه بازگشایی” یک منبع نازل شده در آن زمان است. “آنجلینا کودکان دیگر در یک روال توسط بیداری آنها را در اوایل هر روز و گرفتن آنها آغاز شده در مدرسه خود وظایف مدت کوتاهی پس از آن.”

اما مادوکس را در وضعیت زندگی این است که تنها به طور موقت. جولی نازل شده در مارس 1 که پسر ارشد او را به بازگشت به مطالعات خود را در محوطه دانشگاه پس از قرنطینه ، “من نمی تواند شادتر در مورد دیوانه را انتخاب دانشگاه,” او گفت: DongA روزانه در آن زمان است. “این البته بسته در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر. اما او نه انتقال مدارس. او را به رفتن به عقب به عنوان به زودی به عنوان همه چیز حل و فصل.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im