تماشا کنید: ورزشکاران به اشتراک گذاری بزرگترین چیزهایی که آنها را دیده ام در شب درجه حرارت هوا قطره تور 2020

زمستان هوا قطره تور 2020 است که در اینجا! برخی از جهان بهترین اسکی و اسکی ورزشکاران در حال آماده شدن برای ضربه زدن به کوه — اما نه قبل از dishing در به یاد ماندنی ترین چیزهایی که آنها تا کنون دیده ام در این سال Dew Tour مسابقات.

Snowboarder جولیا مارینو به یاد می آورد کسی خزدار با بهره گیری از تازه پودر مس در کوه های کلرادو و فکر رقابت یتی طلسم دیگری بود همراه سگ به عنوان یکی از بهترین خاطرات.

“بود که جالب ترین چیزی که من تا کنون دیده ام” او گفت ما.

کانادا اوان McEachran نگه داشته و پاسخ خود را کوتاه و به نقطه ستایش “کمی اسکیت پارک” که اسکی بازان می تواند آزاد در طول جدید-و-بهبود slopestyle ،

Winter Athletes Dish on the Greatest Things They've Ever Seen at Dew Tour
زنان تریبون برندگان برای اسکی لوله نهایی در کلرادو. شبنم تور

جیک کلهکه قبلا پذیرفته شده برای ما که او را بزرگ له در Billie Eilishبود بیشتر هیجان زده در مورد رفاقت که او احساس کردند که او وارد 2020 رقابت است.

“من تو را دیدم همه homies وقتی که من راه می رفت. من تا به حال ندیده و آنها را در یک دقیقه به طوری که نوع برجسته در حال حاضر” این ورزشکار المپیک گفت.

در این سال با استعداد ورزش های زمستانی ستاره از سراسر جهان به رقابت بپردازند از پنج شنبه, فوریه 6, به روز شنبه, مه 9 در رقابت سالانه سری. در علاوه بر این به دیرین فن های مورد علاقه و رویدادهای شبنم تور در نظر گرفتن زمان به نمایش گذاشتن ورزشکاران زن در یک سطح جدید با حتی بیشتر در رشته های خاص و رویدادهای برنامه ریزی شده به all-star زنان از ورزش های زمستانی فرصتی برای ارتباط برقرار کردن.

“ما بسیار افتخار به بالا بردن رویداد ما را به سطح بعدی در این سال با افزودن چهار رشته جدید برای این بسیار با استعداد زنان و شک ندارم که آنها را در یک نمایش هیجان انگیز برای طرفداران عنوان آنها همیشه انجام می شود” معاون رئیس جمهور و مدیر کل هوا قطره تور کورتنی Gresik گفت: در آزادی مطبوعات.

Winter Athletes Dish on the Greatest Things They've Ever Seen at Dew Tour
کوین رولان رقابت در اسکی نهایی لوله در طول شب درجه حرارت هوا قطره تور در کلرادو. شبنم تور

ورزشکاران تکرار و هیجان خود را برای تحولات مترقی در چهار روز جشنواره ورزش های زمستانی.

“من خیلی دامن زده است که شبنم تور اضافه کردن رشته جدید برای حوادث زنان و گسترش فرصت های جدید برای ما برای نشان دادن خاموش مهارت های ما به جهان” قهرمان المپیک جیمی اندرسون گفت: قبل از مسابقات لگد کردن. “این فوق العاده است برای دیدن یک رویداد ویترین بهترین زنان را سوار و من هیجان زده برای رویدادهای جدید.”

سازمان دیده بان ویدیو برای بیشتر داخل قاشق از زمستان هوا قطره تور 2020 — و لحن به ویژه زنان از شبنم تور نمایشگاه پخش در NBC در روز شنبه, مارس 15 در 2:30 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>