سازمان دیده بان در 10:00 am. و امروز: قبر سه جانبه بحران فلج کننده برزیل و خصوصی به Bolsonaro ریاست جمهوری

BRASILIA, BRAZIL - MARCH 20: Jair Bolsonaro President of Brazil takes off his protective mask to speak to journalists during a press conference about outbreak of the coronavirus (COVID - 19) at the Planalto Palace on March 20, 2020 in Brasilia, Brazil. (Photo by Andressa Anholete/Getty Images)

Jair Bolsonaro رئیس جمهور برزیل طول می کشد خاموش خود ماسک محافظ به صحبت با روزنامه نگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شیوع کروناویروس در Planalto کاخ در مارس 20, 2020 در Brasília, Brazil.

عکس: Andressa Anholete/گتی ایماژ

برزیل در حال حاضر چهره یک تلاقی حداقل سه قبر بحران — یکی از بهداشت عمومی یکی دیگر از اقتصادی و سیاسی و فساد-مربوط — که ترک کرده است, بزرگترین کشور در آمریکای لاتین و جهان ششم-پرجمعیت ترین کشور در بیشتر بحران و خطر بیش از هر زمان پس از آن در سال 1985 redemocratization. جدیدترین قسمت از سیستم به روز رسانی است که در حدود 30 دقیقه و آغاز بکار در رهگیری کانال یوتیوب در 10:00 a. m. ET صبح امروز به بررسی چگونه یک مرد — رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro — به تنهایی ایجاد می شود و پس از آن اساسا تشدید هر یک از این بحران است.

در حالی که چند عمده رهبران جهان به حداقل برسد و یا حتی تمسخر جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ژانویه و فوریه — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون در میان برجسته ترین — همه آنها تغییر کرده البته در چگونه آنها مورد بحث و مدیریت این بیماری همه گیر (جانسون به پایان رسید تا در بخش مراقبت های پس از ابتلا به ویروس). اما نه Jair Bolsonaro.

تقریبا به تنهایی در میان سران اصلی دولت او نه تنها خود را حفظ اصلی استقرار اما تشویق برزیلی به انجام همان, معروف ترین ترک او را قرنطینه پس از مشکوک آلوده شده است به استقبال جمعیت از حامیان خود با تکان دادن دست و گرفتن عکس های سلفی و به عمد رفتن به جمعیت جمع خارج سوپر مارکت ها و مراکز خرید. زمانی که او وزیر بهداشت شروع به بالا بردن سرعت در تصویب رتبه بندی به دلیل روزانه خود را در جلسات که به دنبال اجماع علمی و اغلب در تضاد Bolsonaro خود اظهارات با تشویق انزوا و رد کردن اثبات نشده درمان Bolsonaro او را اخراج.

همه از این منجر واشنگتن پست اعلام کرد او را “بدترین” از همه رهبران جهان در حالی که اقیانوس اطلس تاج گذاری او را رهبر coronavirus-انکار جنبش است. و این است اوج خود رسید در یک انفجار همه گیر است که قرار برزیل — یک کشور است که حتی قبل از این بیماری همه گیر شد گرفتار سختی کاربردی نظام سلامت, افراطی, تراکم شهری و عظیم نابرابری ثروت در یک اپیدمیولوژیک منحنی حداقل به عنوان بد به عنوان و به احتمال زیاد بدتر از ایتالیا و اسپانیا و کشورهای دیگر که بسیار غم انگیز ویران شده توسط ویروس در اوایل.

در حالی که تمام است که اتفاق می افتد که اقتصاد برزیل در مجازی سقوط آزاد با برزیل واقعی کاهش به پایین ترین نرخ های بازار سهام tumblings و رشد اقتصادی وجود ندارد. اما شاید جدی ترین بحران است رسوب در آخر هفته گذشته بسیار چشمگیر استعفای از Bolsonaro دولت از یک بار خود را به معشوق وزیر دادگستری Sergio مرو استفاده می شود که به مناسبت استعفای خود را به پرتاب بسیار جدی اتهامات فساد و جرم و جنایت در رئيس جمهور. جدی ترین آن این است که او دخالت در جریان تحقیقات جنایی توسط پلیس فدرال حداقل دو تا از آن — به عنوان ما به طور گسترده گزارش شده در گذشته را به عنوان اهداف خود Bolsonaro خود و فرزندان و همچنین خانواده ارتباطات به کشور خشن ترین و خطرناک شبه نظامی باندهای یکی از آنها بود که در مرکز مارس 2018 ترور ریو دو ژانیرو شهر Councilwoman Marielle فرانکو. استیضاح وارد شده و در حال رشد است در جریان اصلی گفتمان.

این قسمت را پوشش می دهد نه تنها جذاب و هولناک جزئیات این بحران و عواقب خود را برای برزیل و برزیل دموکراسی بلکه اخیر سیاسی و فرهنگی تاریخ برزیل — از جمله خود ما-پشتیبانی 1964 کودتای نظامی و در نتیجه 21-سال دیکتاتوری بی رحمانه است که به دنبال — به منظور درک منحصر به فرد تهدید Bolsonaro شمار است. برزیل یک کشور پر از منابع حیاتی (از جمله Amazon) یک تاریخ غنی و فرهنگ و 220 میلیون نفر بلند مانع نابرابری سرکوب و فساد از تحقق توانایی های بالقوه خود. این بحران باعث می شود اجرای این پتانسیل به نظر می رسد بیشتر از همیشه به عنوان یک تیره تثلیث بهداشت عمومی, فاجعه, فروپاشی اقتصادی و شدید بی ثباتی سیاسی هستند به ترکیب سمی دم به رهبری یک رئیس جمهور که به نظر می رسد طلب اختلال و درگیری های داخلی به عنوان بهانه ای برای طلوع در دیکتاتوری دوران آب و هوا برخاسته از دهه ستایش.

شما می توانید به تماشای این برنامه در 10:00 am EST اولین, اینجا, با متن نوشته شده بعد و یا در رهگیری کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>