می خواهید به شکایت کسی در دادگاه واقعیت را نشان می دهد ؟ از من بپرسید که چگونه

در سال 2001 زمانی که من 21, من یک شغل مشغول به کار در سان فرانسیسکو Fairtex ورزش رزمی اردوگاه. به عنوان کسی است که به هنرهای رزمی از آنجایی که من بچه بودم و کسی که با وسواس کیک بوکسینگ و مخلوط هنرهای رزمی (MMA) این شد یک کار رویایی.

مدت کوتاهی پس از رئیس من بود به قتل ورزشگاه بسته شده است. اما من هنوز هم تا به حال این اشکال تا چند ماه بعد من تصمیم گرفتم برای شروع یک شرکت است که ارائه می کنند در حال ظهور ورزش MMA با آموزش دنده و پوشاک. من آن را به نام Konjo مبارزه با دنده.

بعد از غارت بدبختی با تشکر دریایی تولید کنندگان, من ساخته شده یک اتصال با یک surfwear تولید کننده در باخا کالیفرنیا. من شروع به فروش کالا با Konjo آرم بر روی آنها و همچنین ساخت سفارشی مسائل برای سالن های ورزشی مدارس و چرخ دنده های دیگر شرکت ها. من لیست مشتری شامل گسترش Javier Hernández را با نام مستعار به ارتش ایالات متحده و مشهور سزار Gracie آکادمی.

قاضی شیشه ای از من خواست برای توضیح آنچه این محصولات بودند. یک جراحی کشاله ران جام. من آن را بیش بینی من [و] به او گفت این بود که در صورت حمایت می کند.

انجام کسب و کار تنها با مردم من تا به حال یک ارتباط متقابل با, از جمله از طریق بدنسازی جهانی هنرهای رزمی و یا اجتماعی کاهش ممکن است جرم و جنایت. اما در اوایل سال 2005 Spike TV در رابطه با UFC, راه اندازی یک MMA مبتنی بر واقعیت نشان می دهد, نهایی جنگنده.

نشان می دهد یک ضربه بزرگ و چیزی که بعد از شما می دانید, UFC همه جا بود. در سال 2010 Konjo انجام شد خیلی بیشتر کسب و کار. و خیلی بیشتر کسب و کار به معنای زیادی از افراد جدید جانی-come-latelies که می خواستم در MMA ارابه موسیقی برای ساختن یک جفتک سریع.

مورد در نقطه, یک پسر من تماس بگیرید Hedi.

Hedi زندگی در جنوب کالیفرنیا می خواستم به من هرزه فروش و کاهش چند نام من می دانستم که. من تایید شد و ما در کسب و کار.

Justice? Swift!

او گفت: وجود دارد یک سطح بالایی از بهره در مدارس او در تماس با. من به او گفتم به شروع به قرار دادن سفارشات با هم و این که من می خواهم ارسال محصولات به طور مستقیم و سپس او کمیسیون پس از دریافت پرداخت.

او گفت: این امر می تواند یک کمی دشوار است به انجام سفارشات عمده حق کردن خفاش. او پیشنهاد کرد که من به او ارسال کالا و سپس او می تواند سفر به این مدارس فروش محصولات وجود دارد و برای من ارسال پول کمتر کمیسیون است. فهمیدم که من با نام تجاری نبود که در جنوب کالیفرنیا و نمی شود آن را آسان به دریافت سفارشات بزرگ رفتن حق دور, بنابراین من موافقت کرد. او سوگند یاد او می خواهم که همه چیز به فروش می رسد در عرض چند هفته.

اما در این داستان آغاز شده است.

ماشین خود را خراب روی 405. او نوعی از دیوانه آنفولانزا. همسر او شد و او را ترک. خواهر خود را در فلوریدا به تازگی درگذشت (که دروغ بود).

او را باید یک برچسب زدن خصوصی سفارش در: 850 جفت دستکش بوکس برای مبارزه با سازمان است.

یکی از بد, بررسی, بعد, Hedi خواسته خود را برای کمیسیون برای یک معامله است که به وضوح فقط دود. به علاوه او نشسته بود بر روی محصولات برای بیش از دو ماه و تا به حال هیچ ایده چه چیزی او تا به حال به فروش می رسد. من در نهایت فقط او را فرستاده فاکتور.

که او حاضر به پرداخت.

پس به سان فرانسیسکو برتر دادگاه رفتم. من در زمینه یک دست کت و شلوار در برابر او همراه با چهار نفر دیگر ادعا می کند من در برابر دیگران همه از آن به ترتيب مربوط به Konjo. به بسیاری از و یا بیشتر از این خواهد بود بدبختی است. اما من یک جنگنده و رک و پوست کنده هیچ کس تا به حال دندان های از دست رفته تعقیب بدهی های بد. یا حداقل نه بیش از حد بسیاری از دندان.

cropped-konjologo2 (1)

چند هفته پس از ثبت این ادعا من یک تماس از لس آنجلس کد منطقه. مرد در انتهای دیگر? یک تولید کننده برای قاضی جو براون نشان می دهد. او می خواست برای دیدن اگر من می خواهم به در برنامه است.

من گذاشت.

به نام او راست و او مرا متقاعد کرد او در واقع یک تولید کننده نشان می دهد. من عذرخواهی کرد. او به من گفت که در واقع یکی از لذت بخش تر تماس های تلفنی که با او داشتم که در هفته.

ظاهرا هنگامی که شما فایل ادعا می شود اطلاعات عمومی و این که چگونه این دادگاه نشان می دهد کار می کنند.

“به طوری که در مورد شما علاقه مند هستند؟”

اشتباه او پرسید که چگونه بسیاری از موارد من تا به حال. من به او گفتم. اما من تا به حال یک سوال: چه کسی می پردازد اگر طرف دیگر از دست می دهد?

ظاهرا نشان می دهد انجام داد. من نمی خواهم این ایده که Hedi خواهد بود دور شدن با این بدون پرداخت اما در پایان من واقعا فقط می خواستم پول من. من همچنین می دانستم که Hedi بود را شکست و زندگی در لس آنجلس که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده بود. بنابراین شانس او گفت: بله به رفتن در این برنامه بودند احتمالا بالا است.

من به تولید کننده اطلاعات خود را. و مطمئن شوید به اندازه کافی Hedi به توافق رسیدند. حتی اگر محل روشن شد از قاضی جو براون به جدید نشان می دهد: سویفت عدالت با جکی شیشه ای. شیشه ای شده بود قاضی بیش از O. J. Simpson مورد سرقت در لاس وگاس به طوری که نشان می دهد برخی از آب است.

حداقل به اندازه کافی به من پرواز را به لا قرار داده و من در مرکز شهر ماریوت و روز بعد ماشین لیموزین من به Burbank.

من هنوز هم نمی دانم چه جهت این مورد را به زمانی که فیلمبرداری آغاز شده اما در عرض یک دقیقه آن را آشکار بود: Hedi بود برای تسکین خنده دار. و من آنجا بودم به پلاگین Konjo پس از تهیه کننده به من گفت که به برخی از Konjo دنده به عنوان غرفه.

قاضی شیشه ای از من خواست برای توضیح آنچه این محصولات بودند. یک جراحی کشاله ران جام. من آن را بیش بینی من است. زمانی که من به او گفتم این بود چهره, حفاظت, دادگاه محمد مرسی, در خنده.

Hedi گفت که او تا به حال یک شاهد عینی هم اتاقی خود را که او می خواست به تماس به ایستاده. قاضی این اجازه و خواست آنچه را در ارتباط بود و اگر آنها romantically درگیر شدند. هر دو هماهنگ با شوق و ذوق را تکذیب کرد این.

اتاقی توضیح داد که او حاضر شده بود یک روز من به نام Hedi در آپارتمان خود و اینکه او نمی تواند شنیدن آنچه که من می گفت او گفت قاضی که من به نظر می رسید “واقعا چیست و تهاجمی است.”

“شما نمی تواند معنی و تهاجمی اگر کسی در تلاش بود به سرقت از
شما؟” قاضی شیشه ای پرسید.

قاضی شیشه ای سپس گفت: او را به یک صندلی و به Hedi یک زبان شلاق برای یک سکون و کم سطح کلاه بردار و به من اعطا قضاوت.

تنها چیزی که لنگ در مورد کل این رویداد بود که آنها هرگز ارسال یک کپی به من و بعد از این همه سال من هنوز هم دیده می شود نشان می دهد. تصادفی مردم هنوز هم مرا در خیابان به درخواست “هی نیست شما در آن دادگاه تلویزیون نشان می دهد؟”

که پاسخ من است که همیشه “چه شما انجام می دهند, و تماشای تلویزیون است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de