می خواهید به رفع کشور شما? چک این جعبه

چرا بايد اهميت بدي

چون بهتره فقط این کار رو بکنید تا اینکه منتظر کسی دیگه بمانید تا این کار رو انجام بده و به خاطر انجامش 18 میلیون دلار بهتون پول بده.

چند هفته پیش توماس ووندراسک می گوید که او «تقریباً هیچ کس» نبود.

اين کاملا درست نيست این کارآفرین ۴۴ ساله چکی تعدادی کسب و کار موفق از جمله یک شرکت فناوری اطلاعات و یک آژانس تبلیغاتی را اداره می کند. اما او در هیچ نقطه نزدیک به مشهور ملی او در حال حاضر پس از نیزه هکاتون makeshift برای ساخت یک سیستم آنلاین عوارض پرداخت برای دولت کشور خود را — به صورت رایگان. در طول راه، Vondracek به احساس مسئولیت جمعی در میان چک های همکار خود ضربه زد و مقامات حدود 18 میلیون دلار را نجات داد.

اگر شما یکی از همسالان Vondracek در مرکز یا شرق اروپا به امید جرقه تغییر در کشور خود ، او یک پیام سر راست : “انجام آن را.”

در میان maelstrom اخبار منفی در مورد خطرات اطلاعات غلط و بهره برداری از داده های خصوصی، آن را آسان به از دست دادن چشم از فن آوری چگونه ممکن است کمک کند.

همه اینها با اعلام در ماه ژانویه توسط وزیر حمل و نقل ولادیمیر Kremlík آغاز شده است که آژانس خود را به پیمانکار خارج از پرداخت 400 میلیون korunas (18 میلیون دلار) برای توسعه سیستم پرداخت آنلاین برای عبور بزرگراه. به گفته Vondracek، که متناسب با لایحه معمول دولت ها درخواست خدمات فناوری اطلاعات: مقامات به تامین کننده تقریبا رایگان راین، تبدیل چشم به هزینه های کور.

در پایان روز، او می گوید، “این کار هر پروژه ای را در مقایسه با یک قیمت عادی در بخش تجاری گران تر می کند.”

Vondracek ناامید نوشته شده در LinkedIn که کار به اندازه کافی ساده برای یک دسته از برنامه نویسان برای مقابله با بیش از یک آخر هفته بود. او انتظار داشت که چیزی از آن آمده باشد — تا زمانی که او یک تماس از همکار به او گفت : نخست وزیر آندره ج Babiš طرفدار این ایده بود و می خواست به بحث در مورد آن با Vondracek.

vondracek چنگ الکی به chops سازمانی خود را به سازماندهی یک جلسه 48 ساعته شامل 150 داوطلب از میان صدها نفر که ثبت نام. اخبار برنامه های او در سراسر جمهوری چک، دوم تنها به شیوع کروناویروس ساخته شده است. یک سیرک رسانه ای، مرکز شرکت فن آوری اطلاعات Vondracek، Actum Digital را احاطه کرده است، جایی که هکثون در آن جا انجام شد.

در داخل، برنامه نویسان نقاب دار دور، با رهبران تیم ارائه ایستاده به روز رسانی در کار خود را هر سه ساعت. هر که درگیر بود متمرکز و رانده شده توسط تغییر آنها می دانستند که آنها را ساخت.

وندراسک می گوید: «من تا به حال چنین برنامه نویسان متمرکزی را ندیده ام. “بعضي هاشون حتي توي دفتر هم ميدويدن” و فقط تکنولوژي هاي احمق ي که الهام گرفته بودن نبود شهروندان عادی در حمایت از آنها، ارائه وعده های غذایی برای سوخت آنها معلوم شد.

آنها به هدف خود رسیده اند، و برنامه در مرحله آزمایشی قبل از آن است که به طور رسمی توسط دولت به تصویب رسید.

پروژه توسط حس سادگی – نوعی از قدرت مردم دیجیتال که درست چند سال پیش غیر قابل تصور به نظر می رسید- رانده شد. در میان maelstrom اخبار منفی در مورد خطرات اطلاعات غلط و بهره برداری از داده های خصوصی، آن را آسان به از دست دادن چشم از فن آوری چگونه می تواند به علت بزرگتر کمک کند.

که می گوید Vondracek، به همین دلیل است که تجربه خود را یک درس برای کشورهای مبارزه با دیوانکاری های clunky اما با قدرت جمعیت نسبتا زرنگ و فن آوری است. هر دو، اتفاقاً، عوامل عمده ای در سراسر کشورهای سوسیالیستی سابق هستند.

“منتظر انتخابات بعدی نباش” ووندریک میخواد “این بخشی از دموکراسی است — لازم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>