والتر Ogrod می بیند محکومیت غیر قانونی لغو شد و پس از 23 سال در پنسیلوانیا اعدام

در احساسی جلسه در صبح روز جمعه یک فیلادلفیا قاضی لغو محکومیت غیر قانونی از والتر Ogrod یک حرکت است که دیدن او منتشر شد پس از بیش از دو دهه در انتظار اعدام هستند.

دفاع از Ogrod شده است یک زمان طولانی. دادستان توافق ماه پیش که دولت سوء رفتار بود به اشتباه او را محکوم و آن Ogrod باید منتشر شود و در عین حال قاضی موفق به عمل حتی به عنوان بیماری همه گیر در مجموعه و Ogrod در حال حاضر 55, به طور جدی بیمار شد.

“والتر Ogrod را مورد غیرممکن غم انگیز” جیمز رولینز یکی از Ogrod وکلای مدافع در بیانیه ای گفت: پس از شنیدن. “این مرد بی گناه و خانواده خود را از دست داده و تقریبا 30 سال است که آنها باید با هم صرف. به جای آن که غیر قابل تعویض با هم رفته است از دست رفته به یک سیستم نگه می دارد که ساخت همان اشتباهات است.”

در جولای 12, 1988, همسایه یافت و مورد ضرب و شتم قرار بدن 4-year-old Barbara Jean شاخ تا حدی پوشش داده شده توسط یک کیسه زباله در داخل یک جعبه مقوایی در یک محدود در فیلادلفیا کمتر از 1000 فوت از خانه اش.

او می خواهم که گم شده است برای چندین ساعت و مدت کوتاهی پس از بدن او پیدا شده بود پنج جداگانه شاهدان عینی از محله پلیس گفت که در مورد آنها می خواهم دیده می شود در خارج با یک جعبه مقوایی که بعد از ظهر. توصیف نسبتا مشابه است. هیچ یک از آنها را به نام شرح و توصیف خود را 23 ساله همسایه Ogrod که در سراسر خیابان زندگی می کردند از شاخ.

با وجود وعده آگهی مورد رفت و سرد تا سال 1992 هنگامی که یک جفت از کارآگاهان مارتی Devlin و پل Worrell برداشت مورد و در نهایت تنظیم مناظر خود را در Ogrod. او سعی خواهد بود و دو بار به اعدام محکوم و در سال 1996 در باریکترین شواهد: یک سوال برانگیز اعتراف Ogrod ساخته شده به پلیس پس از ساعت ها بازجویی که او بلافاصله recanted و شهادت بدنام زندان خبرچین. Ogrod است پس خود را حفظ بی گناهی و هیچ شواهد فیزیکی هرگز او را وابسته به جرم و جنایت.

دفتر به این نتیجه رسیدند که Ogrod محکوم شد بر اساس سطح متناوب از پلیس و دادستانی در آوریم.

در سال 2018, فیلادلفیا, دادستان منطقه لری Krasner اعتقاد یکپارچگی واحد مورد توافق برای بررسی این مورد. پس از یک سال تحقیق به این نتیجه رسیدند که Ogrod محکوم شد بر اساس سطح متناوب از پلیس و دادستانی سوء از جمله نمونه های متعددی از دولت و عدم به نوبه خود بیش از شواهدی که اشاره به Ogrod بی گناهی. “در دادگاه Ogrod در بر داشت خود را شناور در یک طوفان کامل غیر قابل اعتماد شواهد علمی دادستانی سوء بردی نقض و شهادت دروغ” Krasner را CIU رئیس پاتریشیا کامینگز نوشت به دادگاه در مختصری در زمینه فوریه. بر اساس تحقیقات دا را پیوست Ogrod دفاع تیم در درخواست برای آزادی او از زندان است. “Ogrod است که به احتمال زیاد گناه و ادامه حبس به منزله مداوم سقط جنین از عدالت است. مشترک المنافع خواستار این دادگاه به اعطای Ogrod امداد و تخلیه اعلام مجرمیت و محکومیت او.”

پس از تاخیر غیر قابل توضیح — که در طی آن Ogrod به طور جدی بیمار با علائم Covid-19 — در ژوئن 5, قاضی شلی سینه-جدید در نهایت موافقت کردند که Ogrod اعتقاد باید لغو شود.

در این جلسه انجام شد از راه دور در میان جریان همه گیر و تظاهرات علیه خشونت پلیس در خیابان های فیلادلفیا. والتر با پوشیدن لباس نارنجی رنگ زندان jumpsuit و یک ماسک صورت, تماشا از زندان. برادر خود را گرگ و شاخ مادر شارون فهی بودند نیز مشاهده از راه دور. در آوریل فهی با امضای یک اعلامیه بیان باور خود را در Ogrod بی گناهی. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که آقای Ogrod بی گناه است و او باید از زندان آزاد شد بلافاصله.” فهی تماشا شنوایی در یک اتاق با دستیار دادستان منطقه کری چوب ارائه شده که دولت را به سینه-جدید و صادر فوق العاده سری از عذر خواهی به Ogrod, فهی و ساکنان فیلادلفیا.

“من باید به نوبه خود به آقای Ogrod و خانواده و دوستان” چوب آغاز شد. “من متاسفم آن زمان 28 سال برای ما به گوش دادن به آنچه Barbara Jean در تلاش بود به ما بگویید که” در مورد اینکه او چگونه کشته شد. “که شما بی گناه هستند. که کلمات در بیانیه ای که آمد از کارآگاهان و نه شما. و ما نه تنها به سرقت برده 28 سال از زندگی خود را اما که ما را تهدید به اجرای شما بر اساس دروغ.”

“این دفتر است و نه گفته شما حقیقت را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به دختر کوچک خود را تا چند سال پیش.”

چوب شروع به گریه کرد. “من باید عذر خواهی به شارون فهی و خانواده اش. این است گفت نه شما حقیقت را در مورد آنچه اتفاق افتاده است به دختر کوچک خود را که سال ها پیش. حقیقت این است که دردناک و وحشتناک است, اما آن چیزی است که شما سزاوار شنیدن از این دفتر است. و ما نمی کنند. و من خیلی متاسفم.” او فشرد تا قبل از ادامه. “یکی از سخت ترین چیز برای من این است که قادر به شما بگویم که از این به Barbara Jean. من نمی توانم تصور از تفکر یک فصل از زندگی خود را بسته شده است تنها برای آن به بازگشایی با سوالات پاسخ داده نشده.”

“این مهم است که شما می دانید و نگه دارید و بر روی این در زمانی که این درد ممکن است غیر قابل تحمل است که ما در نظر گرفتن زمان به گوش دادن به آنچه Barbara Jean تا به حال به می گویند نجات داد والتر Ogrod زندگی است.”

او خطاب به شهرستان. “اشتباهات ساخته شده در این مورد ساخته شده است این خیابان کمتر امن و من از ترس این است که مجرم در این مورد داشتن سمت چپ شده در خیابان ها آورده اند ممکن آسیب رساندن به دیگران” او گفت:. “است که تاثیر … غیر قانونی و اعتقادات در جامعه ما است. و که برای این کار باید عذرخواهی می کنیم. و ما باید انجام دهید بهتر است.”

Robins-جدید در نهایت به توافق رسیدند که این اعتقاد باید کنار گذاشته شود. اما زمانی که دادستان گفت که آنها بلافاصله حرکت به رها کردن اتهامات Robins-جدید گفت که دا را را که در یک دادگاه یک دادگاه است که در حال حاضر در جلسه به دلیل تعطیلی مربوط به این کشور در جریان بحران. کامینگز در پا می گویند که در دولت موقت و سپس دولت می پرسند که اتهامات علیه Ogrod کاهش می یابد از قتل پایتخت به سومین قتل درجه “چنین است که او واجد شرایط برای وثیقه و ما درخواست می شود که او منتشر شد.”

خلاصه بعد از یک زنگ تفریح Robins-توافق جدید هر چند او تعیین وثیقه در $50,000 — “هنوز اتهام قتل; مناسب وثیقه باید تنظیم شود اما من قطعا آگاه از همه از شرایط و من فرض کنیم که احزاب می دانید که چگونه برای مقابله با زندان و این مسائل” او گفت:. “است که باید به این نتیجه دادرسی.” Ogrod وکلا می گویند او خواهد بود امروز منتشر شد; او را از رفتن به خانه برادر خود گرگ در فیلادلفیا.

“امروز آقای Ogrod داده شده است این فرصت را به محاکمه ناعادلانه و دلخراش حبس را پشت سر گذاشت و شروع به ایجاد یک زندگی بهتر” رولینز Ogrod دفاع وکیل گفت. “این یک لحظه عمیق پر از شادی و امید. نه تنها برای آقای Ogrod بلکه برای دیگر گناه ناحق محکوم افراد است. امید است که این سیستم را یاد بگیرند از آقای Ogrod است و امید است که Barbara Jean شاخ را قاتل واقعی خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>