وال استریت تیتان مالی دموکراتیک اولیه چلنجر به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز

وال استریت تیتان در حال تامین مالی مستقیم برای firebrand مترقی مجلس Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در نیویورک اولیه در ژوئن 23.

آشکار نشان می دهد که حداقل دو ده سرمایه گذاری صنعت حرفه ای از جمله چند برجسته سهام خصوصی مدیران و بانکداران سرمایه گذاری ساخته شده در اوایل کمک های مالی به میشل Caruso-Cabrera سابق CNBC کمک کننده است که به چالش کشیدن Ocasio-کورتز. کاروسو-Cabrera شد, ثبت نام حزب جمهوری خواه تا چند سال پیش و نوشته است 2010 کتاب دفاع چند مواضع محافظه کار از جمله پایان دادن به مدیکر و امنیت اجتماعی که او را به نام “طرح های هرمی.”

اهدا کنندگان شامل گلن Hutchins میلیاردر co-founder of Silver Lake Partners; James Passin از فایر فاکس سرمایه; بروس Schnitzer از ترکه همکاران; Jeffrey روزن از Lazard; و برادلی ملوان شریک مدیریت از Parallel49 حقوق صاحبان سهام.

“من ملاقات میشل زمانی که او یک کسب و کار خبرنگار و او روشن است و می داند بازارهای مالی نیز گفت:” داگ Cifu مدیر اجرایی Virtu مالی یکی از خیرین که به $2,800 به Caruso-Cabrera. “او را” Cifu افزود: “در نظر من.”

این Caruso-Cabrera مبارزات انتخاباتی هفته گذشته اعلام کرد که آن را جمع آوری کرده بود نزدیک به 1 میلیون دلار جمع آوری کمک های مردمی در بیش از سه ماهه اول این سال است. آمریکا اتاق بازرگانی است که با بودجه دولتی توسط ناشناس کمک های مالی شرکت ها و صرف ده ها میلیون دلار انتخاب کنگره جمهوری خواهان نیز اخیرا گفته است که این امر بسیج منافع کسب و کار در حمایت از Caruso-Cabrera.

در سال اول خود را در دفتر Ocasio-کورتز است قرار گرفتن در کنگره به eviscerate چهره های پیشرو در وال استریت. در طول جلسات کنگره در ماه آوریل گذشته او تحت فشار قرار دادند و جی پی مورگان چیس اجرایی جیمی Dimon بر اینکه بانکداران باید با عنوان جرم جنایی محاکمه بیش از بحران مالی 2008.

“من در اینجا ارسال به حراست و حفاظت از سود من اینجا فرستاده شده برای حفاظت و محافظت از مردم” گفت: Ocasio-کورتز در ماه نوامبر در یک جلسه بیش از رفتار های سهام خصوصی در صنعت و نقش آن در کوچک سازی شرکت.

Ocasio-کورتز به عنوان یک میله رعد و برق در حزب دموکرات جلب انتقاد از کسب و کار بیشتر پسند عناصر از استقرار بیش از او صریح برای حمایت از بهداشت ، برنی ساندرز انتخابات ریاست جمهوری و حمایت از سیاست مانند مدیکر برای همه است.

تلو تلو خوردن به سمت چپ که باعث شده است برخی به طور سنتی حزب جمهوری خواه منافع مانند آمریکا اتاق بازرگانی به استفاده از نیویورک اولیه در این تابستان به عنوان یک فرصت برای فشار به عقب بر ایدئولوژیک تغییر ارائه شده توسط Ocasio-کورتز.

استیو Holzman سر از صندوق های تامینی Vantis سرمایه و قبلی کمک کننده به میت رامنی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اهدا به Caruso-Cabrera. لابی ران کریستی یکی از دستیاران سابق دیک چنی نیز به رقیب انتخاباتی.

دیگر اهدا کنندگان شامل Facundo Bacardi یک وارث Bacardi ثروت; تادئوس ارریو پیشرو اجرایی at&T; و جف Kwatinetz یک صنعت سرگرمی پروموتر که به نمایندگی از Korn و Limp Bizkit در گذشته است.

کاروسو-Cabrera انتخاباتی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. کاروسو-Cabrera ندارد سیاست صفحه ترسیم باورهای خود و یا موقعیت بر روی وب سایت کمپین. در سال های اخیر مصاحبه های رادیویی او چرخاند و خودش را به عنوان یکی از پایه های معتدل جناح از حزب دموکرات از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و جو بایدن. “من طرفدار انتخاب من طرفدار ازدواج همجنسگرایان من خیلی طرفدار مهاجر من مانده برای مطمئن” Caruso-Cabrera گفت: در نیویورک AM 970.

اما نامزد اعتقادات هستند که در جزئیات توضیح داده شده در کتاب او این نویسنده در سال 2010 با عنوان “شما می دانید من راست: بیشتر رفاه کمتر دولت” که شامل جلو لری Kudlow که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر شورای اقتصاد ملی.

در این کتاب Caruso-Cabrera تماس مدیکر و امنیت اجتماعی “در این کشور بزرگترین طرح های هرمی” و نوشت که او به پایان رسید تا هر دو برنامه به نفع بخش خصوصی واگذار سیستم کوپن. مدیکر Caruso-Cabrera نوشت: “یکی دیگر از pay-as-you-go پونزی” است که باید جای خود را به یک حساب پس انداز سلامت است که به “سالمندان 1000 $یا $2,000 یک سال برای شروع است.” امنیت اجتماعی, یادداشت های او باید جایگزین با یک حساب خصوصی سیستم است که در آن آمریکایی ها انگیزه برای سرمایه گذاری در بازار سهام است.

کاروسو-Cabrera اختصاص یک فصل به بسیاری از موفقیت سیاست دولت ریگان و می نویسد که او به نفع کاهش مالیات و مقررات زدایی از جمله از بین بردن تمام آژانس های فدرال مانند وزارت کار.

برخی از مهمترین گوش خراش زبان در کتاب محفوظ است و دولت اوباما تلاش برای سرکوب افراد ثروتمند که تا به حال گرفته شده استفاده از سازه های دریایی پناهگاه های مالیاتی. فشار به نیروی سوئیس به نام از اتباع ایالات متحده با استفاده از حساب های بانکی مخفی به طفره رفتن مالیات او نوشت: قرار دادن آمریکا در “مسیر خطرناک” است که قادر می سازد خارجی دیکتاتوری به طور مشابه به دست گرفتن ثروت نگه داشته و خارج از کشور.

“آزادی و دموکراسی بهترین و امن هنگامی که رازداری بانکی و پناهگاه های مالیاتی وجود دارد,” Caruso-Cabrera نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>